61 مدل لباس عروس جدید و شیک 2022 + راهنمای انتخاب لباس عروسی

6. لباس های عروس اکثرا فنرکشی می شوند تا هم زیباتر روی تن قرار بگیرند، و هم اگر احتمالا چاقی شکم یا پهلو دارند نمایان نکنند. 4. ولی خیلی از دوشیزه ها به دلیل دوندگی های نزدیک عروسی و استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل پیدا کرده اند، خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد، تا بالاتنه درست قالب تن عروس باشد. شب عروسی برای هر فردی شب بسیار مهم و زیبایی است که دوست دارد بدرخشد و همه چیز زیباترین شکل ممکن باشد یکی از این گزینه ها مدل لباس داماد و مدل لباس عروس می باشد.

لباس عروس، یکی از مهم ترین انتخاب های های روز عروسی می باشد. مهم ترین چیزی که شما قبل از هر چیزی در خرید لباس عروس باید به آن توجه کنید، راحت بودن در آن لباس می باشد. این مدل را نباید خیلی تنگ گرفت و باید تا حدی گشاد باشد تا بچه در آن احساس راحتی داشته باشد. اين گونه اندامها مربوط به افراد خوش شانسي است كه مي توانند هر مدل لباسي را بپوشند. قسمت ناهمگون اين اندام، قسمت شكم است. اين افراد بايد از پوشيدن بلوزها و كتهايي كه درست در برجسته ترين قسمت باسن تمام مي شوند، خودداري كنند. اين افراد تنها بايد از پوشيدن لباسهاي خيلي تنگ و چسبان خودداري كنند. براي اين منظور پوشيدن لباسهاي روشن با رنگ هاي براق به متناسب تر نشان داده شدن اين اندامها كمك مي كند. اين گروه مي توانند به راحتي لباسهاي چهارخانه، راه راه (حتي با راههاي افقي) و گلدار (حتي با گلهاي درشت) بپوشند.

همينطور بهتراست كه از دامن و شلوار با رنگ تيره ومات استفاده كنند و سعي كنند از دامن گلدار و پليسه دار و يا داراي تزئين استفاده ننمايند. لباسهايي كه در قسمت كمر برش دار هستند و استفاده از كمربندهاي پهن اصلاً مناسب اين نوع اندام نيستند. تمام نكات بالا راهكارهايي است كه مي توانند در بهترنمايان شدن اندام و ظاهر ما سودمند باشند. نکته هفدهم: قسمت مهم دیگر در پوشش دوشیزه خانم، یقه آن است. لباس عروس های مدل حجاب، اونهایی هستن که هم آستین های بلند و یقه های بسته دارن. در مطلب لباس عروس پاپیون دار یک مدل حجاب هم قرار دادیم. گردنبندهاي كوتاه، يقه هاي بزرگ و پوشيدن بلوز اِپُل دار هم مي توانند تا حد زيادي توجه را به قسمت بالاي بدن افزايش دهند. پارچه هاي براق، نرم، لطيف و ملايم كه مي توانند به شكل لباس، بلوز و يا دامن باشند مناسب تر به نظر مي رسند.

پوشيدن بلوز و دامن به اين گروه جلوه خوبي مي دهد. نماي ظاهري بدن افراد به 5 گروه كلي تقسيم شده است. در واقع با دانستن نكاتي راجع به اندامها و لباسها، مي توانيم تمركز و توجه را از نقطه اي از اندام كه نماي مناسبي ندارد، دور كنيم. قسمت چهارم: لباس عروس جواهر دوزی هستند نسبت به نوع پارچه و نوع سنگ های مصرفی و حجم سنگدوزی قیمت به صورت توافقی با مشتری صورت میگیرد. اگر پارچه لباستان براق نباشد و روی آنها حریر باشد ، شما را لاغرتر نشان خواهد داد . به طور مثال ترکمنها قرمز میپوشند که نمادی از عشق و علاقه است، زرتشتیها سبز میپوشند که یکی از رنگهای مقدس برای آنها محسوب میشود و عروسهای روستایی لباسهای رنگارنگ و محلی میپوشند که شادی خود را از پیوندشان نشان دهند.