61 مدل لباس عروس جدید و شیک 2022 + راهنمای انتخاب لباس عروسی

نکتهی مثبتی که در این بین وجود دارد این است هر ساله کلی لباس عروس جدید عرضه میشوند و بنابراین تنوع در این میان بسیار زیاد است. همچنین همین تنوع طراحی باعث شده که در قیمتها هم تنوع وجود داشته باشد و بنابراین طیف وسیعی از خریداران لباس عروس میتوانند با بودجهای که در اختیار دارند، آنچه که برایشان مناسب است را انتخاب کنند. عمدهی لباسعروسهای این برند سینهباز هستند و بنابراین برای کسانی که میخواهند لباس عروس محجبه داشته باشند مناسب نیستند. این مدل برای افرادی مناسب است که اندامی لاغر یا شکل ساعت شنی دارند. این مدل لباس عروس، بیشتر برای افرادی مناسب است که کمر باریک و اندامی منحنی تر دارند و افرادی که لاغر اندام یا ریزنقش هستند یا افرادی که اندامشان ساعت شنی است، می باشد. یقه این لباس به شما شیرینی و زیبایی بیشتری میبخشد و بهترین گزینه برای عروسهایی است که صورتی لاغر و گوشه دار دارند.

باید اشاره کرد که برای آن دسته از عروس خانم ها که رقص های پر تحرکی دارند و در کل، دوست دارند در طول مراسم عروسی شان مدام در حال رقص و تحرک باشند، لباس های عروسی پرنسسی وجود دارد، که دنباله ی آنها به طور جداگانه به لباس وصل می شود و عروس خانم قادر است، به راحتی و سهولت از این دنباله برای عکاسی استفاده کرده و هنگام رقص آن را جدا کند. روز عروسی یکی از به یادماندنی ترین و در عین حال پر استرس ترین روزهای زندگی هر زوجی به شمار می رود. این برند چندان علاقهای به طراحی لباسعروسهای مینیمال ندارد و درعوض لباسهایی که تولید میکند پر از نقش و نگار، تور، اکسسوری و گل هستند. در ایران نیز بسیاری از خانمها و البته آقایان توجهی ویژه به طراحی لباس عروس دارند و بهدنبال خرید یا اجاره لباس عروسی شیک، حرفهای، زیبا و چشمنواز هستند.

اکثر یا بهتر است بگوییم همهی لباسعروسهای سوفی ات ویولا طراحیای مینیمالیست دارند. شما برای انتخاب لباس عروس فقط ژورنال ها را نگاه نکنید بلکه بهتر است به فروشگاههایی بروید که بتوانید در میان رگال لباسها قدم بزنید به لباس ها دست زده و جنس آنها را لمس کنید. سعی بر این است که مدلهایی که در ادامه میآیند متنوع باشند تا سلیقههای مختلف بتوانند از آنها استفاده کنند. از دیگر مزایای این لباس ها این است که عروس می تواند در مراسم عروسی اش دو لباس مختلف بر تن داشته باشد. ما در سایت تالارکده سعی داریم با معرفی انواع مختلف لباس های عروس و اینکه برای چه اندامهایی مناسبند به شما کمک می کنیم تا مناسبترین انتخاب خود را انجام دهید و بهترین خاطره را از این روز بزرگ ثبت کنید. پارچه استفاده شده در مدل لباس عروس اسکارلت در بالا تنه از نوع گیپور و دانتل است و برای داشتن جلوه بیشتر لباس از پارچه های اکلیلی و شاینی در قسمت دامن و پایین تنه استفاده می کنند که شما می توانید انواع لباس عروس سفید را در این مدل پیدا کنید.

این نوع از لباس عروس را با انواع پارچه های دانتل، ساتن، گیپور و… البته که تمامی عروسها علاقهمند به لباسعروسهای دنبالهبلند نیستند، اما بدونشک آنها که به این نوع مدل لباس عروس علاقه دارند، روی خوشی به لباسعروسهای این برند نشان میدهند. لباس عروس با پارچه های سفت محکم، می تواند به لباس ابعاد و بافت بخشیده و شما را پُرتر نشان دهد. در نمونه های زیر لباس عروس ساده، کلاسیک و لباس عروس ماهی را مشاهده می کنید. در هنگام این مدل لباس به فرم پاهایتان توجه کنید، اگر از فرم و تراش پاهای خود رضایت ندارید بهتر است به گزینه دیگری فکر کنید.