3) چه مدلی متناسب می باشد؟

این سبک برخلاف نامش، یکی از محبوب ترین و گران ترین سبک های کت شلوار در سراسر جهان است. اگه همین لباس رو بخوای تو پاساژهای لوکس در مناطق بالاتر مثل میرداماد و ونک تیراژه هست قیمتش کمتر از ۷ تا ۸ میلیون نیست». دربارهی رضایت مشتری هم بگم که تیپ لباسامون جوان پسنده و به روز هست و بعضی وقتا شده که داماد از اینجا کت شلوار خریده و بعد عکسش رو فرستاده ما تو صفحه اینستاگرامی خودمون گذاشتیم و میشه گفت ۹۹ درصد رضایت داشتند». او دربارهی قیمت کت شلوار دامادی توضیح داد: «کت شلوار دامادی تو این راسته، حداکثر پولی که یک داماد بخواد بده ۴ میلیونه. بیشتر هم هست، اما رنج قیمت همونه. بعد از آنکه فروشنده کمربند مشتری را دو سوراخ اضافه کرد، در حین کار کردن دربارهی وضعیت بازار خرید کفش گفت: «اگر از لحاظ قیمتی میپرسید، حداقل قیمت خرید یک کفش خوب چرم حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومنه، ولی همین کفش رو اگر بخوان از مناطق بالاتر بخرند باید حدود ۱ میلیون یا بیشتر پول بدند.

او دربارهی حداقل هزینه یک دست کت شلوار گفت: «کت شلوار داماد که لباس متفاوتی است اکسسوریهای مختلفی داره، کت شلوار شروعش از ۲ میلیونه، با اکسسوری مثل پیراهن، کراوات، کمربند و دکمه سردست حدود ۱ میلیون هم اضافه میشه. او دربارهی ریز قیمت کت شلوار و ملزومات لباس دامادی گفت: «الان پیراهن سفید داماد حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومنه، کراوات از ۱۰۰ تومن هست تا ۲۰۰ هزار تومن، کت شلوار دامادی با جلیقه و ملزومات دیگهاش از ۲ میلیون ۵۰۰ هزار شروع میشه تا ۴ میلیون تومن. ماهیانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون اجازه مغازه میدیم و به همین خاطر شرایط سخت شده».

اگه بری بالاتر مثل فرشته و نیاوران و اون طرفا باید حداقل ۲۰ تا ۳۰ میلیون پول بدی». او دربارهی حداقل خرید کت شلوار دامادی هم میگوید: «کت شلوار دامادی از ۲ میلیون هست تا ۴ تا نهایت ۵ میلیون تومن هست. انتخاب کت و شلوار دامادی از لذتبخشترین بخشهای خرید عروسی است. و اما مغازهای که فروشنده آن میگفت به طور تخصصی در حوزه فروش کت شلوار دامادی کار میکند. لباس های عروس و داماد و به خصوص لباس عروس ها به دلیل جنس خاص آن ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند. اما لباس داماد را می توان با توجه به سلیقه از بین همه ی رنگ ها انتخاب کرد.

اگر مراسم عقدکنان شما نزدیک است می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان با لباس های رسمی یا نیمه رسمی در مراسم حضور پیدا کنید. برای انتخاب مدل کت و شلوار هم میتوانید از کت های شش دکمه و یا سه دکمه استفاده نمایید. هر چه تعداد دکمه بیش میشود کت ها نیمه رسمی می شوند ؛کت های فانتزی و مدرن و با طراحی جدید هم اغلب د کمه بیشتری د ارند . در جواب به سوال یکی از شما کاربران از دنیای مد نمناک در این باب میبایست توضیح بدهیم که در این سبک کت ها جذب و باریک هستند و شلوارها کمر باریک طراحی شده اند. • بعضی کت ها کاملا در قسمت کمر جذب هستند اما انواع دیگر از زیر بغل تا نزدیک ران پا برشی راسته دارند. برای راحتی کار شما، 3 سبک رایج و متداول را انتخاب کرده ایم که می توانید از آن ها الگوبرداری کنید و سبک دلخواه تان را از میان آن ها انتخاب کنید.