3) چه مدلی متناسب می باشد؟

به نظرم جامعه ما دچار یک درگیری درونی است و هنوز تکلیف خیلی از ماها با خودمون روشن نیست. این رنگ به خوبی مکمل رنگهای روشن موجود در جشن است. یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های لباس ساقدوش داماد و عروس هماهنگ بودن آن با لباس زوجین است هماهنگ بودن به منظور یک شکل بودن لباس ساقدوش ها با لباس داماد نیست بلکه ست لباس ساقدوش ها باید به گونه ای باشد که تیپ و ست کت و شلوار داماد را تکمیل کرده و به این صورت داماد را نسبت به بقیه حاضرین برجسته نشان دهد بنابراین سعی کنید لباس های ساقدوش ها را از یک فرم انتخاب کنید به صورتی که در عین متفاوت بودن لباس آنها با لباس داماد، تکمیل کننده ست لباس داماد باشند در غیر اینصورت شخصیت و نقش داماد کم رنگ خواهد شد. اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر به نظر برسید کت هایی با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید.

نکته اول این کـه اگر مراسمتان در فصل تابستان اسـت پوشیدن جلیقه بـه همراه کت باعث میشود کـه گرما کلافه تان کند نکته دوم این کـه اگر خیلی چاق و یا کوتاه قد هستید بـه هیچ عنوان جلیقه نپوشید. در حالی که برای پوشیدن جلیقه اول باید به فصل نگاه کنید و دوم به اندامتان. حتی می توان این کت شلوار را با ژاکت های مخمل برای فصل زمستان نیز امتحان کرد. خیلی از دخترها و حتی پسرها به دنبال مدرنیته و پذیرفته شدن نقش ها و جایگاه های جدیدشون هستن تا زمانی که منافعشون در میون باشه و از یک جایی به بعد که به نفعشون نیست به همون قالب سنتیشون رو میارن.

از این رو پسران و دختران تلاش میکنند تا با پوشیدن لباسهای زیبا و استفاده از ایدههای منحصر به فرد این روز را به روزی بیادماندنی برای خود و شریک زندگیشان تبدیل کنند. میدونید حس میکنم تعریف ها درست برای ما جا نیفتاده و از هر چیز فقط بعد منفعتیش رو میخوایم! دمپایی بعد از حمام است که هر دو ست مردانه و زنانه در نهایت زیبایی و کیفیت جنس خریداری میشوند. پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید به هنگام خرید عروسی خود، خیلی راحت از کنار موانع و مشکلات عبور کنید. خرید هایی که بیشترشان یادگاری از گذشتگان ما هستند و اگر به تاریخچه ی آنها دقت کنیم؛ قطعا به اهمیت آنها و دلیل وجودشان پی خواهیم برد. کت شلوار دامادی سفید رنگ اگر هم زیاد استفاده نمی شود، اما محبوب برخی از داماد های امروزی است که دوست دارند از رنگ سفید که تناسب رنگ خوبی با لباس عروس دارد استفاده کنند.

این لیست یک لیست کامل از خرید عروس و داماد است که ما در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. امروز یکی از دوستان پسرم که به تازگی نامزد کرده باهام تماس گرفت و ازم پرسید تو فامیل شما خرید لباس عقد برای عروس به عهده داماده؟ از دیگر رنگ های متداول در کت شلوار های دامادی می توان به رنگ آبی نفتی یا بعضا آبی کاربنی اشاره کرد که رنگی دیپلماتیک بوده و در برخی از کت شلوار های لاکچری گرد ها مشاهده می شود. رسم به این صورت است که خانواده داماد و خود آقای داماد وسایلی مثل لوازم آرایشی بهداشتی، طلا، لباس و بسیاری از اقلام دیگر را برای عروس خانم خریداری میکنند و بالعکس. در ادامه عکس لباس نامزدی برای داماد را باهم می بینیم.