3) چه مدلی متناسب می باشد؟

در این بخش به نکته های مهمی اشاره می کنیم تا با توجه به آنان بتوانید از انجام دادن این کار برآیید و مناسبترین کت وشلوار را برای خودتان پیدا بکنید. در مراسم عروسی، لباس مادر داماد و مادر عروس خیلی مهمه و اونها بهعنوان نزدیکترین فرد عروس و داماد بهحساب میان. همچنین اطلاعاتی که باید داماد در حین خرید کت و شلوار داشته باشد و به کسب آن توسط داماد از منابع مختلف هم اشاره شد، باعث میشود که انتخابهای زیادی را در اختیار خود برای برگزیدن بک لباس مناسب و عالی قرار دهد. رنگهای روشن بیشتر برازنده شما هست چون که به عنوان خواهر، باعث میشه شما در جشن شاداب دیده بشید. چون غیر از اینکه انتخاب غلطیه باعث میشه شما در عکسها بیشتر از دیگران نشون داده بشین.

از آنجایی که لباس داماد، یکی از مهم ترین فاکتور ها در شب عروسی می باشد، باید سعی شود که کت و شلواری مناسب و تا حدی با کیفیت خریداری شود، ولی به دلیل هزینه های زیادی که در این شب وجود دارد، خرید کت و شلوار خیلی گران قیمت برای داماد های چندان توصیه نمی شود. هر چه باشد شما داماد هستید و در منظر دید همه مهمان ها. مهم ترین قسمتی که در سایز زدن لباس داماد باید در نظر داشته باشید این است که سرشانه ی کت کاملا روی سرشانه های شما قرار گرفته باشد. ابتدایی ترین اصل یک داماد شیک پوش انتخاب درست بین پاپیون و کراوات است. بنابراین پیشنهاد می کنیم که بهتر است از انتخاب رنگهای غیر رسمی برای کت و شلوارتان خودداری کنید.

مانند طیف رنگهای صورتی، طلایی، فیروزهای، یاسی و بنفش استفاده کنید. سعی کنید در لباس، از پارچههای کارشده مانند گیپور، دانتل یا لباسهای کار شده با سنگدوزی یا مرواریددوزی شده استفاده کنید. چون روز عروسی فرزندتون، یک روز طولانی و پرمشغلهای هست و اگر شما نتونید در اون لباس راحت باشید در اون شب شما همش احساس ناراحتی دارید. چون شما باید با عروس متفاوت باشید و این اصلا خوب بهنظر نمیرسه که شما رنگ لباس نزدیک با عروس رو بپوشید. پس تیپ رسمی تری داشته باشید. همان طور که می دانید، رنگ های تیره به خصوص مشکی، رنگ رسمی کت شلوار برای مراسم خاص و دیپلماتیک به شمار می رود که معمولا با پیراهن های سفید نیز ست می شود. اگر هم فرزند کوچیک دارین میتونید لباستون رو با فرزندتون ست کنید که خیلی هم ست جذابی بهنظر میرسه. توصیه ما به شما این است که رنگ پیراهنتان را ساده انتخاب کنید تا دوبنده بهتر دیده شود.

ما می گوییم که برای این روز مناسب نیست. ما نمی خواهیم بگوییم این کت بد است. • هنگام خرید کت و شلوار به سایز آن توجه نمایید. اگر خوشسلیقه باشید، میتوانید رنگ دوبنده را بهصورت هوشمندانه با رنگ کتوشلوار و پیراهنتان ست نمایید. چون این لباسها، با جواهرات ست خوبی رو میسازن و هماهنگی بیشتری دارن. و باید کفشهایی انتخاب کنید که با اونها احساس راحتی کنید چون شما ساعتهای طولانی رو با این کفشها میگذرونید. درسته که شما به عنوان مادر عروس و مادر داماد باید لباسی بپوشید که شیک باشه ولی چیزی که خیلی مهمه راحتی لباسه. این بار در کنار طوسی، جذاب برای عروس و داماد های تابستون و بهار. و همچنین از رنگهایی که در لباس استفاده میکنید بهتره رنگهای زرشکی، سورمهای یا خانواده رنگهای آبی تیره، طلایی، سبز، مشکی، بنفش و طوسی استفاده کنید. یا اینکه میتونید از رنگهای تیرهتری استفاده کنید چون باعث میشه شما شیکتر بنظر برسین.