23 عکس که حتما باید از لباس عروس خود داشته باشید

بخاطر داشته باشید اگر پایینتنه شما چاق است، دامن این لباس شما را بزرگتر نشان میدهد، پس از انتخاب آن خودداری کنید. بیش از ۴۰ عکس بالا که کلکسیونی از لباس های عروس و نامزدی پوشیده شرقی بود نشان می دهد که روند طراحی و دوخت و سفارش لباس های محجبه در کشورهای مختلف دنیا در حال افزایش است و این روند می تواند لباس های محجبه را وارد سبک مد و لباس جدید جهان بکند. عکس از کمر لباس: یک حالت بسیار کلاسیک است که به تماشاگر اجازه میدهد که به جز صورت زیبای شما لباس پر شکوهتان را تماما ببیند. لباس عروس صورتی: یعنی روح شما غرق خواهد شد. رسم پوشیدن لباس عروس سفید از دوره ملکه ویکتوریا در انگلستان آغاز شد و رواج پیدا کرد. اما بد نیست بدانید که لباسهای عروس اولیه به رنگ آبی بودند و این رنگ توسط یکی شاهزادگان انگلستان و بعد پیروی از آن به رنگ سفید تغییر کرد.

رنگ پوست به خوبی زیبایی پارچه و طرح آن را نمایش می­دهد و این درحالی است که آستر این قابلیت را ندارد. این مدل لباس عروس قابلیت مخفی کردن عیوب اندامی را ندارد. لباس عروس سفید، مورد علاقه عموم مردم قرار گرفت و رواج چشمگیری پیدا کرد. اگرچه در آن زمان رنگ سفید، رنگی بود که معمولا در مراسم سوگواری مرسوم بود، اما ملکه ویکتوریا تصمیم گرفت به عنوان نمادی از پاکی و به نشانه احساس پاک و صمیمی نسبت به همسرش، این رنگ یعنی رنگ سفید را انتخاب کند. اگر بخواهید بهترین مدل لباس عروس پرنسسی جدید را انتخاب کنید و یا انتخاب شما لباس عروس پفی دنباله دار باشد، باید بدانید که چه مدل لباسی برایتان مناسب است. یک طراحی درست با در نظر گرفتن همه جزئیات میتواند تصویر نزدیکی از لباسی که قرار است بپوشید، به شما بدهد.

لباس عروس برای خانم های قد کوتاه: هرگز نباید به این مسئله فکر کنید که اگر قد کوتاهی دارید؛ در شب عروسیتان نمیتوانید به اندازه کافی بدرخشید. 1. اگر قصد انتخاب لباسی برای چند ماه آینده دارید، سایز امروزتان را سفارش بدهید. پس فقط چند نفر را انتخاب کنید و با خود به همراه ببرید. مثلا نباید به دلیل اعمال سلیقه شخصی در انتخاب لباس ایرادهای اندامیمان را بیشتر به تصویر بکشیم! ستاره | سرویس مد و پوشاک – عروس در جشن عروسی و یا عقد خود دوست دارد همیشه زیباتراز همه به نظر برسد، بنابراین در انتخاب مدل لباس عروس خود خیلی دقت میکند.

علاوه براین، لباس عروس با جواهرات قیمتی از قبیل: الماس، یاقوت سرخ، یاقوت کبود، زمرد و مروارید تزئین میشد؛ بنابراین عروس در لباس خود در برابر تابش آفتاب میدرخشید. بنابراین صرفا به زیبایی لباس خودتان اهمیت ندهید. گالری مزون شبنم نظیف با دارا بودن پرسنل کارآمد و لباس های با کیفیت توانسته است به عنوان یکی از بهترین گالری ها و مزون های لباس عروس تا به امروز فعالیت نماید. متناسب بودن لباس یعنی شما به راحتی با آن برقصید و بنشینید همچنین این لباس برای اندامهای ساعت شنی هم گزینهی خوبی است. لازم به ذکر است که ذکر کنیم برای خاص و متفاوت بودن نیاز به هیچ هزینه اضافی نمی باشد و تنها با یک ایده می توان ایده ای خاص برای خود خلق کنیم. در مورد این که کدام نوع لباس عروس مناسبتان است، میتوانید به سراغ لباسهای دیگر خود بروید، اگرچه رسمیت آنها بسیار کمتر از لباس عروس است، اما بفهمید که به طور کلی از چه لباسی استفاده میکنید و در چه سبکی احساس راحتی میکنید.