23 عکس که حتما باید از لباس عروس خود داشته باشید

اگر میخواهید که لباستان را بدوزید، حتما به سراغ خیاطی بروید که امتحانش را پس داده است. ما در سایت تالارکده سعی داریم با معرفی انواع مختلف لباس های عروس و اینکه برای چه اندامهایی مناسبند به شما کمک می کنیم تا مناسبترین انتخاب خود را انجام دهید و بهترین خاطره را از این روز بزرگ ثبت کنید. این انتخاب برای خانم هایی که بالا تنه کوچک دارند بهترین انتخاب است. این روزها خانم ها تا سر کوچه که می خواهند بروند، از یک ساعت قبل می روند توی فکر که حالا چی بپوشم؟ طراحان لباس باید بدانند تعداد زیادی از عروس خانمها دوست دارند در فصول گرم سال لباس عروس دکلته یا بدون آستین را نتخاب کنند.

در نهایت، این شما هستید که باید لباس روز عروسیتان را بپسندید. چه در زمانی که میخواهید لباسی را امتحان کنید و چه زمانی که لباس پسندشده خود را برای مراسم میپوشید، حواستان به کثیفنشدن آن باشد. شرکت ها و مزون هایی که لباس عروس کرایه می دهند، نیاز است که پس از تحویل لباس از مشتریان آن را بشویند؛ زیرا به دلیل تحرک و تعریق زیاد در روز عروسی، اگر لباس عروس به خوبی شسته نشود، این لباس می تواند محل مناسبی برای رشد انواع میکروب ها، قارچ ها و باکتری ها باشد که امکان ایجاد بیماری های پوستی برای سایر افرادی که قرار است این لباس را بپوشند وجود دارد. یادتان باشد که اگر لباس زیرتان بهدرستی انتخاب نشود و اهمیت آن را دستکم بگیرید، جلوه لباس عروس روی تنتان اصلا خوب نخواهد شد. البته که تمامی عروسها علاقهمند به لباسعروسهای دنبالهبلند نیستند، اما بدونشک آنها که به این نوع مدل لباس عروس علاقه دارند، روی خوشی به لباسعروسهای این برند نشان میدهند.

در این صورت لباستان در عکسبرداری و فیلمبرداری زیباتر به نظر خواهد رسید. پشتتان (البته به همراه همسرتان): بسیاری از لباس های عروس به شدت از پشت زیبا هستند و ایده بسیار خوبیست اگر به همسرتان تکیه دهید تا عکاس عکسی از پشت لباستان بیاندازد. این طرح برای عروس خانم هایی که کمر باریک و شکم صافی دارند مناسب است، در این مدل لباس تا پایین باسن تنگ بوده و از ناحیه پایین باسن دامن برش خورده و به شکل کلوش یا چین دار است. پس صبور باشید و با داشتن طرحی در ذهن به دنبال لباس ایدهآلتان بگردید. این مدل یقه به صورت کامل سینه و بالای آن را پوشش میدهد. لباس عروس از جمله لباس هایی است که به دلیل رنگ روشنی که دارد، در صورت لکه دار شدن، کثیفی آن کاملاً نمایان می شود.

مدلها و سلبریتیها میتوانند گزینههایی الهامبخش برای رسیدن به طرح موردعلاقهتان باشند. اگر از خودتان طرح و ایده خاصی برای انتخاب لباس عروس در نظر ندارید، به آدمهای معروف نگاه کنید. این کار هم وقتتان را تلف میکند و هم شاید حسرت و ناراحتی برایتان به همراه بیاورد. این مدل هیکل را درشت نشان می دهد به خصوص در قسمت میان تنه. برای امتحانکردن لباس، دقت کنید که آرایش صورتتان به لباس نمالد. در این مدل، لباس عروس تا کمر چسبان بوده و از کمر به پایین دامن کلوش دارد که پف نسبتا مختصری دارد. شاید لازم باشد که مدلهای مختلف را به تن کنید و چندین و چند فروشگاه را ببینید. مدلهای مختلفی وجود دارند که در تناسب با اندامتان باعث زیباترشدن شما میشوند.