⭐️انواع کت و شلوار های دامادی برای فصل تابستان2022 – ایران پوشاک

آقای داماد هم اگر روشن بپوشه واقعا ست زیبایی میشه. اگر میخواهید داماد خاصی باشید گل ارکیده و گل شیپوری هلندی میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. میتوانید از سبد های تزیین شده آماده یا از سبد های حصیری که خودتان در خانه دارید با کمی تزیین روبان و تور و حتی گل های پارچه ای یا طبیعی تزیین زیبا و جذابی برای خرید های آقا داماد ایجاد کنید . این استند یا تکیه گاه میتواند از جنس مقوای ضخیم با یک روکش شیک یا از یونولیت با پوشش پارچه یا تور استفاده کنید . تیپ و لباس داماد در تابستان میتواند از رنگهای روشن و پارچه های خنک و در عین حال ظریف و خوش استایل باشد در نتیجه رنگهای تیره کاربردی ندارد.برای مدل کت شلوار تابستانی رنگهایی مثل خاکستری روشن ، سفید و کرم بسیار مناسب است. در ترکیبات لباس داماد ؛ کت و شلوار جلیقه نیز بسیار محبوب است.

در شب عروسی ، لباس داماد نیز به اندازه پیراهن عروس اهمیت دارد. یکی دیگر از پیشنهادات ما به داماد برای تیپ تابستانی، استفاده نکردن از کراوات است و البته این در صورتی است که کت شلوار انتخابی شما به اندازه کافی زیبا و رسمی و شایسته استایل داماد در عروسی باشد. به همان اندازه که انتخاب لباس عروس اهمیت دارد لباس داماد هم باید با دقت و سلیقه انتخاب شود. نوع یقه پیراهن مردانه را براساس اینکه میخواهید کراوات انتخاب کنید یا پاپیون متفاوت خواهد بود. مخصوصا برای تابستون یا بهار. کت شلوار طوسی رنگی مناسب برای جشن عروسی تابستان در فضای باز باغ است. این رنگ هم کنار طوسی انتخاب خوبیه. اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر بنظر برسید کت هایي با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید.

اگر لاغر اندام هستید و میخواهید کمی درشت تر بـه چشم بیایید بهتر اسـت کت هایي را انتخاب کنید کـه دو ردیف دکمه دارند « یعنی در دو طرف کت کمه دارند ». اگر کت و شلوار دو تکه انتخاب می کنید سعی کنید از جنسی انتخاب کنید که هوا به خوبی در آن گردش داشته باشد تا داماد احساس گرما نداشته باشد، سعی کنید از پارچه های طبیعی و جنسهایی مانند نخی و کتان انتخاب کنید. چگونه بهترین ست لباس عروس و داماد برای عقد را انتخاب کنید؟ به طور معمول بهترین و رسمیترین رنگ برای کت وشلوار داماد، رنگ مشکی است.

خیلی درگیر کت شلوار مشکی نشین براش. پس برای انتخاب چنین رنگ هایی حتما رنگ پوست، رنگ مو و تم آرایشی رو در نظر بگیرین تا روز مراسم درگیرش نشین. از اون انتخاب های خوبه که در کنارش باید رنگ پوست و مو رو در نظر بگیرین. منظور آن است که که هر رنگ کت و شولار که انتخاب می کنید، نباید براق باشد. برای انتخاب لباس دامادی خاص، تمامی اجزا نظیر کت، شلوار، پیراهن و کراوات باید ویژه و شیک باشند که ترکیب آن ها بتواند یک کت و شلوار ایده آل را بسازد. انتخاب رنگهای روشن در لباس داماد باعث می شود که داماد بسیار هماهنگ با فصل تابستان به چشم بیاید.