⭐️انواع کت و شلوار های دامادی برای فصل تابستان2022 – ایران پوشاک

نامزدی، مراسمی رسمی ست که داماد باید متناسب با آن لباس رسمی یعنی کت و شلوار به تن کند. اکسسوری های متناسب با کت شلوار انتخابی را نیز به شما پیشنهاد کند. موکارلو؛ موکارلو از آن برندهایی است که با بهرهگیری از نیروهای حرفهای خارجی سعی دارد در بازارهای بینالمللی هم حرفی برای گفتن داشته باشد. انتخاب لباس براساس هیکل یکی از نکات مهمی است که باعث خوش تیپ تر شدن شما می شود. اگر انتخابتان یکی از رنگ های تیره میباشد حتما پیراهن ذیل کتتان را از رنگ های روشن همچون آبی روشن، خاکستری روشن و سفید انتخاب کنید.

این سبک برخلاف نامش، یکی از محبوب ترین و گران ترین سبک های کت شلوار در سراسر جهان است. کت شلوار دامادی آماده و دوخته شده، رتبه های مختلفی از تیپ را در بازار ها به شما خواهد داد که ممکن است بعد از شناسایی چند فروشگاه بزرگ فروش و عرضه لباس دامادی، برای شما انتخاب سخت شود. دقت نمایید که هر خیاطی، برای دوخت و دوز لباس دامادی مناسب نمی باشد. هرچند ابزار این ایده ساده است، اما اجرای آن به کمی دقت و مهارت نیاز دارد. در تهیه کت شلوار دامادی، به شکل کت و قسمت کمر و باسن دقت نمایید تا در برخاستن و نشستن، راحتی شما کاهش پیدا نکند. نکتهی دیگری هم که در مورد انتخاب لباس عقد محضری وجود دارد و کاملاً درست است این است که خانمها و حتی آقایان بهتر است لباسی را در محضر یا در مراسم عقد به تن کنند که با رنگ پوستشان سازگار است.

اگر قد بلند و خوش اندام هستید « نه خیلی لاغر و نه خیلی چاق » می توانید هر مدل کت شلواری که دوست دارید را انتخاب کنید. اگر دارای وقت کمی می باشید و از آن دامادهایی می باشید که انجام امور را به اخرین زمان ممکن واگذار می کنید یا عروسی تان هنگامی می باشد که خیاط تان، فرصت و وقت کافی برای تهیه پارچه و دوخت لباس مناسب و شایسته را دارا نیست، از تیپ های آماده بهره ببرید. اگر دارای بدنی تنومند هستید، می بایست کتی با یقه آرشال انتخاب کنید. کت های دامادی یقه کلفت، دستتان را جهت ساختار اندام و تیپ باز نگه می دارد و مدرن نیز می باشد. عرضه کننده معروف لباس دامادی باشد. فروشگاه، تنها ارائه دهنده لباس دامادی نباشد بلکه مشاوره ای عالی به شما بدهد. ولی ، اگر دارای وقت کافی جهت این امر مخصوصا پروهای متعدد هستید، سفارش دوخت لباس دامادی انتخاب ایده ال تر می باشد.

زیرا دارای لباسی کاملا مناسب اندام خودتان می باشید و به هر شکل ناهمواری و پستی و بلندی و قوس بدنتان در موقع دوخت لباس، توجه خواهد شد. در تیهه کت شلوار دامادی توجه داشته باشید که لازم نیست مانند لباس عروس، به بایگانی همیشگی لباسهای شما بپیوندد! زیرا که این امر، تجربه و حساسیت بیش تری می خواهد و هر خیاط پیراهن دوز و شلوار تک دوز قادر به انجام آن نمی باشد.. خط سر شانه در ساختار اندام کت شلوار آقایان خیلی مهم می باشد. اگر می خواهید لباس دامادی برایتان دوخته شود، تا حد ممکن از مجلات معتبر کت شلوار لاکچری آقایان و مراسمی بین المللی و داخلی بهره ببرید و تحت فکر یک مشاور سبک و لباس آقایان، انتخاب مطابق با تیپتان را تهیه نمایید.