۶۰ مدل کت و شلوار دامادی شیک و جدید با راهنمای خرید

کت های تک دکمه هم خیلی رسمی هستند و اگر قرار میباشد فقط یک د ست کت و شلوار در کمد لباستان داشته باشید ، بی خیال این کت ها بشوید چون خیلی خاصن. اگر فکر می کنید که کت و شلوار خود را یک بار بیشتر نخواهید پوشید می توانید یک نمونه مناسب از آن را اجاره کنید (اصلا هم سخت نگیرید هیچ ایرادی هم نداره) ولی اگر بدتان نمی اید که چند باری آن را بپوشید سعی کنید یک دست بخرید فکر می کنم ارزشش را داشته باشد که مقداری پول در این مورد خرج کنید. در هر صورت در این مقاله ما به بررسی چند نکته مهم که هنگام خرید کت و شلوار عروسی باید به آنها دقت کرد خواهیم پرداخت و از شما تقاضا می کنیم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید و در پایان با نظرات خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری بفرمایید.

جلیقه نباید با کمر شلوار فاصله زیادی داشته باشد بلکه باید روی حلقه های شلوار قرار بگیرد. چنانچه دمای هوا به قدری بالا رفت که امکان تحمل دما را نداشتید خیلی ساده میتوانید کت را در آورید و استایلی شیک را به همراه جلیقه داشته باشید. خالی از لطف نیست که با ما همراه شوید. یادگیری آموزش تزیین بطری عروس و داماد بخشی از این مراسم آیینی را با شکوه بیشتری همراه می­کند. برای مثال ترکیب مروارید و روبان کلاسیک­ترین تزیین برای جام نوشیدنی است و با اجرای چند طرح خلاقانه، جام­های متفاوتی متناسب با سلیقه عروس و داماد تزیین می­شود. مثلا عروس و داماد­هایی که به طراحی مینیمال علاقه دارند، از طرح­های خلوت و یا یک روبان ساده برای تزیین بطری نوشیدنی استفاده می­کنند. این نگین­های رنگی­ با چسب در اطراف روبان چسبیده می­شوند، که در شب و در دستان عروس و داماد براق هستند.

بعد از انتخاب تزیین مورد نظر خود، خواندن مطلب بهترین نوشیدنی­های سرد دنیا به شما در انتخاب یک نوشیدنی مناسب شب عروسی کمک می­کند. نوشیدنی­های مختلف به ترتیب در یخچال قرار داده شده و تزیین نوشابه یخچال عروس جلوه بیشتری به یخچال می­دهد. مادر عروس از ماه­ها قبل از عروسی انواع مربا، ترشی و انواع نوشیدنی­های سرد را برای یخچال نو­عروس آماده می­کند. ایجاد یک فضای شیک و رمانتیک این شب مهم را برای عروس و داماد و مهمانان خاطره­انگیز می­کند. رنگ­های مختلف نوشابه خود به ایجاد رنگ و طرح­های متفاوت­تر در یخچال کمک می­کند. ایده­های دو بخش تزیین جام عروس و داماد و تزیین بطری عروس و داماد برای تزیین نوشابه نیز کاربرد دارند. هرچند در این بین، ایده­های خلاقانه و مدرن­تری نیز برای تزیین وجود دارد.

اما سفارش دوخت لباس دامادی، اگر فرصت کافی برای این کار به خصوص پروهای متعدد دارید، گزینه بهتری خواهد بود. طرح کت شلوار دامادی به رنگ آبی تیره که گزینه خوبی برای روزهای بلند نیمه اول سال است. برای اینکه روز عروسیتان یک شخصیت عالی و جنتلمن داشته باشید و یک کت و شلوار شیک به تنتان کنید یک سری قانون را اجبارا باید رعایت کنیم. قانون شماره ۱: حواستان به عروس خانم باشد! شما باید حواستان علاوه بر خودتان به عروستان هم باشد. خودتان را در لباس روز عروسیتان تصور کنید. خوشبختانه طراحان لباس این کار را کردهاند و بنابراین بههنگام خرید پیراهن سفید گزینههای متعددی پیشروی خواهید داشت و حتماً نباید پیراهن سفیدِ ساده انتخاب کنید. اجازه بدهید فقط یک سوال از شما بپرسم و بعد از آن شروع به مطرح کردن چند نکته کلیدی در انتخاب کت و شلوار دامادی کنیم. آقا داماد هایی که میخواهند در شب عروسی خود متفاوت به پیشنهاد برسند، می توانند کت شلوار رنگی به تن نمایند.