۶۰ مدل کت و شلوار دامادی شیک و جدید با راهنمای خرید

بسیاری از کت و شلوارها به همراه جلیقه فروخته می شود و به عبارتی سه تکه هستند، برخی از آقا دامادها در این فکر هستند وقتی بابت آن پول داده اند چرا نپوشند؟ این رنگ خیلی نگاه دامادها را به خود جلب نمی کند ولی دیدن دامادی با کت شلوار فاخر جذاب با دوخت امروزی، به هیچ وجه جای شگفتی و تعجب نخواهد داشت! جای آستین بالاتر قرار دارد و تأکید چشمگیری روی شانههای کت انجام گرفته است. برای کسانی که بدنی تنومند دارند کت هایی با یقه آرشال که دو لبه پایینی کت روی هم قرار نمی بگیرد زیاد متناسب می باشد. از اقسام دیگرکت شلوارهای دامادی لونژ سوئیت (LOUNGE SUIT) را می توان نام برد که تیپ راحتی برای دامادانی که سخت گیری کمتری دارند محسوب می شود.

هرچند دامادی برای شب نامزدی یا عروسی کمتر پیش می آید، کت شلوار رنگ روشن یا شاد بکار ببرد، ولی رنگ هایی وجود دارند که در اصطلاح برای تمام فصل ها مورد کاربرد می باشد و تیپ جذاب و شیکی را به دامادان جنتلمن خواهد داد. اگرچه برای افرادی که علاقمندند تا خرج کت و شلوارشان بسیار زیاد نشود، این تیپ گزینه ایده الی محسوب می شود. این پارچهها دوام کمتری دارند، اما اگر میخواهید کمتر هزینه کنید، گزینه مناسبی است. گزینه ای خلاقانه برای فرق داشتن در شب عروسی جلوه می دهد. در غرب، از این تیپ و سبک برای رفتن به مجالس بسیار ویژه و مهم بکار برده می شود. این تیپ کت شلوار مردانه، در مجالس بسیار مهم مانند مراسمات ملی یا عروسی به وسیله ی جنتلمن ها کاربرد دارد و همچنین در مقایسه با مورنینگ سویت، کمتر مورد استفاده می باشد.

فرمی دیگر از تیپ دامادی که همچنین زیاد رایج نمی باشد ولی به وسیله ی کسانی که خیلی ویژه تیپ می زنند در برجسته ترین روز زندگی خود بکار می برند، تاکسیدو (در زبان فرانسه اسموکینگ نام دارد) با نام دیگر کت دنباله دار سنتی (CLASSIC TUXEDO) می باشد که از دو قسمت مجزا جدا شده و اغلب با کراوات و پیراهن رنگ روشن و جلیقه بکار می رود. گرچه در یک نگاه کلی کت و شلوار دامادی تنها لباس مهم در بین خرید آقای داماد به حساب میآید اما باید دقت کنید که همین لباس هم باید به تناسب سبک پوشش فرد انتخاب شود. اما از آنجایی که عروس خانم ها بیشتر اوقات لباس مناسب خود را هر طور که شده تهیه می کنند شما هم ناچارا مجبورید یک دست کت و شلوار مناسب با آن را گیر بیاورید. رنگی که به هیچ وجه از رواج نخواهد افتاد و لباس های رسمی مردانه با این رنگ را می توان در هر مجلس از عروسی و عقد تا رویدادهای ملی و حتی عزا و بین المللی و روزمره و اداری نیز پوشید.

شما بهتر از من می دانید که این روزها برندها پدر همه را درآورده اند و بابت خرید هر چیز مارکداری باید پول مارک را جدا بپردازیم. کت و شلوار داماد ممکن است آخرین دل مشغولی شما باشد ولی این را بدانید که اهمیت آن کمتر از لباس عروس خانم نیست! برای همین، پیشنهاد خواهد شد که مردان جذاب، یک کت شلوار مراسمی سیاه در کمد جا لباسی خود دارا هستند. پیشنهاد می شود که در کمد جا لباسی مردان خوش پوش، مانند کت شلوار سیاه، یک دست کت شلوار قهوه ای وجود داشته باشد که با کفش عسلی هارمونی جالبی را دارا است. اگر عروس شما یک لباس کوتاه انتخاب میکند که دارای استایل به خصوصی است، کت و شلواری که شما انتخاب می کنید باید منعکس کننده لباس عروستان باشد. پیدا کردن کت و شلواری که شیک و مناسب با شخصیت شما باشد کار بسیار مشکلی است، اما فراموش نکنید که فراهم شدن لباس دامادی که برای چهره و اندام شما مناسب باشد، می تواند تمام خستگی شما را از تنتان بیرون کند.