۶۰ مدل کت و شلوار دامادی شیک و جدید با راهنمای خرید

یا اگر لباس حنابندان آبی انتخاب کرده اید میتوانید ازین رنگ برای کروات داماد نیز استفاده کنید. اگر شما هم دوست دارید در مراسم عقد و یا نامزدی خود متفاوت باشید در مراسم هایی همچون نامزدی ، عقد و حنابندان استفاده ازست لباس های رنگی استفاده کنید. خرید کت شلوار دامادی راحت تر از خرید لباس عروس است که ظرافت های خاص خود را دارد و مراکز عرضه آن نیز در تهران و مراکز استان ها بسیار محدود تر از مراکز عرضه و فروش لباس دامادی است. معمولا کراوات برای داماد های قد کوتاه، گزینه خوبی نیست و پایپیون می تواند استایل را جذاب تر کند.

است که همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، از دو بخش تقسیم شده و معمولا با جلیقه و کراوات و پیراهن رنگ روشن پوشیده می شود. با استخدام یک برنامه­ریز حرفه­ای عروسی خیال خود را از کار­های ریزودرشت مراسم راحت می­کنید. نه به این معنا که مثلا هر دو لباس گلبهی بپوشیند ، بلکه داماد میتواند یک سری اکسسوری یا آیتم های خاص لباس و تیپش را گلبهی در نظر بگیرید. دوره دوم حضورش در پرسپولیس فقط یک سال طول کشیده و در ادامه این مدافع چپ پا راهی سپاهان و راهآهن شد و در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد. در این روز اگر یک نوعروس در خانواده باشد، خانواده داماد در شب عید نوروز یا یک روز قبل هدایایی را به عنوان عیدی برای عروس می برند.

مهرداد میناوند در ادامه به اشتورم گراتس اتریش ترانسفر شد و طی ۳ سال ۶۷ بازی هم برای این تیم انجام داد. در ادامه پد شانه هم اضافه و درنهایت به محبوبیت آن افزوده شد. اضافه کردن ساسبند و دیگر اکسسوری های کلاسیک کامل کننده این استایل است. به این فکر کنید که چقدر مراسمتان با این رنگ ها خاص تر میشود. اگر شما دوست دارید که مدل کت شلوار تابستانی تان رسمی تر باشد ، انتخاب آبی تیره و یا سرمه ای و همچنین مشکی، میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. پاپیون داماد با لباس عروس هم میتواند انتخاب مناسبی برای ست کردن باشد. به طور مثال اگر لباس نامزدی شما صورتی است با یک تک گل صورتی روی جیب کت داماد هماهنگی زیبایی بین لباس عروس و داماد ایجاد میشود. مهرداد میناوند اولین بار زمان حضور خود در اتریش با یک دختر ایرانی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر بنام آریا است.

کت های تک دکمه هم خیلی رسمی هستند و اگر قرار میباشد فقط یک د ست کت و شلوار در کمد لباستان داشته باشید ، بی خیال این کت ها بشوید چون خیلی خاصن. معمولا برای داشتن یک ست لباس عقد محضری شیک، باید بدانید که لباسها چگونه باهم ست میشوند. اگر قرار است که لباستان را با لباس داماد ست کنید رنگی را انتخاب کنید که هر دو دوست داشته باشید و در ضمن با رنگ پوست هر دو شما هماهنگ باشد . در واقع هر رنگی برای مراسم عقد و نامزدی بسیار قشنگ است و هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید. حال سعی کنید کمی از رنگهای پر رنگ و لعاب را نشانتان بدهیم که واقعا رنگ های شیک و زیبایی برای انتخاب رنگ لباس عقد و نامزدی هستند ، نه تنها این رنگ ها بلکه هر رنگ پررنگی که بخواهید با همسرتان ست کنید . فراموش نکنید که در نهایت این عروسی شماست و این شما هستید که باید ست لباس عروس و دامادی خود را با توجه به سلیقه ی خود بسازید.