۳۳ مدل ست زیبای لباس داماد برای مراسم عقد

حسام گفت خب حقوق من از آن هم کمتر است! مثلا روز خواستگاری به من گفت ما یک فامیل داریم که حقوقش از همه کمتر است. اگرچه برای افرادی که علاقمندند تا خرج کت و شلوارشان بسیار زیاد نشود، این تیپ گزینه ایده الی محسوب می شود. برای یک مراسم عروسی رسمی برنامه ریزی کرده اید؟ لباس هایی که برای عید خریده بودم را به تن کردم و حتی چادر هم از زن برادر اقا حسام گرفتم.خرید عقد هم نرفتیم حتی حلقه ها را هم چند روز قبل از عروسی خریدیم. ست حوله و چمدان عروس و داماد یکی دیگر از موارد موجود در لیست خرید عروسی است که هیچ گاه از قلم نمیافتد. لباس داماد در مراسم عروسی و به خصوص کت و شلوار داماد باید کاملا آراسته و متناسب باشد و میتوان از انواع کتهای کلاسیک و شلوارهای مناسب استفاده کرد. لباس عقد برای دامادها در انواع طرح های متنوع موجود می باشند و بهتر است شما با توجه به سلیقه شخصی و ویژگی های ظاهری تان از بین آن ها لباسی مناسب را انتخاب نمایید.

کت و شلوار سفید نیز رنگی کاملا هماهنگ با لباس عروس دارد که البته بایستی همراه با کمربند،کفش و دستمال جیب مشکی پوشیده شود تا از حالت یکنواختی خارج گردد. دیگر نه مراسمی داشتیم نه هدیه ای و نه هر چه که رسم و رسوم است. آنها مخالفت کردند و گفتند نه غذای ساده تر بدهید. یک بله برون ساده و خاص در پارک! آشنایی با ایده­های تزیین ساده به ما در اجرای این مراسم با­شکوه کمک می­کند. به عنوان مثال می توانید از یک پیراهن سفید و کراوات آبی با کت و شلوار سرمه ای استفاده کنید. اگر گردن شما بزرگ است به شما توصیه می کنیم که کراوات یقه خود را محکم نبندید. رفتیم حرم. البته آن موقع اینطوری نبود که سفره عقد بیاندازند. دو تا جانماز پهن کردیم و همین شد سفره عقدمان!

حالا باید وسایل مان را جمع می کردیم و از شاهرود می رفتیم مشهد برای عقد. پدر آقا حسام پیشنهاد داد که چون هر دو خانواده در مسافرت هستیم برای گردش به بیرون برویم و شاهرود را ببینیم. به خودم افتخار می کنم که با اینکه در سن 17 سالگی ازدواج کردم به چنین بلوغ فکری ای رسیده بودم. با ما همراه باشید. در این نوشته راهنمای انتخاب لباس فرمالیته عروس و داماد را می خوانید و از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. حتی اگر زیباترین عروس دنیا باشید اما داماد با ظاهری نامناسب در کنارتان باشد هرگز به چشم نخواهید آمد. انتخاب دکمه سردست ست شده با سنجاق کراوات و استفاده از ان برای کت و شلوار دامادی، به داماد یک حالت رسمی و وقار خاصی می بخشتد.

پس انتخاب رنگ مشکی برای مواردی مثل کمربند و… این افراد هم، مانند خواهر عروس و داماد نباید از لباسهایی که دارای تنالیته رنگ سفید هستند استفاده کنند. در عروسی هایی که در محیط رسمی برگزار نمی شود ، می توانید کمی ظرافت به خرج دهید. هدف ما از نوشتن این مقاله فراهم آوردن اطلاعات کامل مبنی بر لیست خرید عروسی است. در این بخش از دنیای مد نمناک به معرفی انواع سبک های کت و شلوار دامادی می پردازیم. انواع سبد گل شامل چوبی، فلزی، نمدی، طلقی، مقوایی و… این گل که نماد عشق و دوست داشتن است، با ظاهر زیبایی که دارد زمان تزئین لباس داماد در سبد گل بسیار زیبا و چشمنواز است. جنس برخی کت و شلوارها ترکیبی است به طوری که از پلیاستر و ریون استفاده میکنند. از شنبه تا چهارشنبه کسی نمیاد و خیلی تک و توک میان و کلا بشه ۳ قلم جنس فروخت که اگر حساب کنی باید ببینی چقدر میشه سود کرد.