۳۳ مدل ست زیبای لباس داماد برای مراسم عقد

برای جیب بغل میتوانید دستمالی ابریشمین هم رنگ با پیراهنتان استفاده کنید و یا اگر می خواهید با عروس خانم هماهنگ تر باشید گلی کوچک هماهنگ با گلهای دسته گل عروس انتخاب کنید. با این همه؛ هنوز هم این رسم در بین مردم وجود دارد و خانوادهها در برخی موارد پافشاری بسیار زیادی هم برای این مسئله دارند. این دکمه ها عرض سینه را بیشتر نشان داده و فرد را بسیار شیک و رسمی نشان می دهند. این کت و شلوار شامل یک کت بلند تا بالای سینه و دنباله ای تا زانو است. این مدل از رسمی ترین و متداول ترین مدلهای کت و شلوار دامادی است.

در نقطه مقابل نیز خشکشویی کت و شلوار داماد یکی از سخت ترین شست وشوها به حساب می آید. کت شلوار یکی از مرسوم ترین لباس ها برای دامادها به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید استایل و تیپی کاملا رسمی داشته باشید می توانید کت شلواری با رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید. دیگر آن که رسم است که با پوشیدن تاکسیدو از پیراهن سفیدرنگ استفاده میکنند، اما با کتوشلوار معمولی از هر پیراهنی با هر رنگی استفاده میشود. قبل از دهه 80 میلادی تنها رنگ مشکی روی بورس بود، در حالا حاضر هم رنگی کلاسیک و رسمی به حساب می آید،پس از آن علی الخصوص در سال های اخیر بسیاری از این سنت ها از بین رفته میباشد.مقداری سلیقه وحوصله نیاز دارد. قد کت باید هم سطح نوک انگشتان دست باشد. به دلیل اینکه لباس داماد کت شلوار و عموما ساده می باشد، بهتر است توجه ویژه ای به اکسسوری های داماد داشته باشید.

چون شما باید با عروس متفاوت باشید و این اصلا خوب بهنظر نمیرسه که شما رنگ لباس نزدیک با عروس رو بپوشید. اما برای اینکه خوش تیپ باشید باید تا حدودی از سلایق شخصی خود بزنید و به اصطلاح باید با برخی نکات کنار بیایید تا بتوانید در روز عروسی تان خوش بدرخشید. در میان این تصاویر می توانید مدل هایی از لباس عقد محضری و لباس عقد پوشیده را مشاهده کرده و برای روز عقد خود ایده بگیرید. این جنس میبایست آنقدر قابل اعتماد باشد که شما در طول چندساعتی که آن را به تن دارید نگران چروک برداشتن آن نباشید. افراد درست هیکل نباید کت هایی دولبه و 6 دکمه بخرند زیرا آن ها را درشت تر نشان می دهد. افرادی که قد کوتاه تر و یا اندام چاق تری دارند می توانند از این نوع کت ها استفاده نمایند.

همچنین افرادی که صورتی عریض یا گردنی پهن دارند باید به نوع کراوات و یقه لباس نیز توجه کنند که سفت و تنگ بسته نشده باشد. همچنین استفاده زیاد از زیورآلات انتخاب درستی نیست و باعث میشه شما زیاد جذاب دیده نشین. همچنین در انتهای مطلب مدلل های لباس عقد دامادی هم برای شما قرار داده شده است. حتی لباسهای خیلی تیره هم پوست صورت را تیرهتر نشان میدهند. البته برخی از آقایان ترجیح میدهند در مراسم عروسیشان بهجای کراوات از پاپیون استفاده کنند که آن هم گزینه بسیار شیک و کلاسیکی است. اگر شلوار یا کت کمی تنگ یا گشاد باشد، هم ظاهرتان مخدوش میشود و هم در طول مراسم ناراحت خواهید بود و آزادی عمل نخواهید داشت. در صورتیکه دست و بال شما اندکی تنگ است، چندین انتخاب پیش روی شما است.