۱۴۰۰ساعت زمان صرف دوختن این لباس عروس شد

گر چه برخی از لباس های معرفی شده بالا، در ذهن عمومی به عنوان لباس اسلامی پذیرفته نیست، اما به نظر می رسد می توان با الهام از نقش و نگار های ایرانی و لباس اقوام و ترکیب های خلاقانه از مد و لباس مفهومی در طراحی لباس عروس و نامزدی، روند جاری باز گرایی و سفید نگری صرف در طراحی لباس عروس را کنار گذاشت. بیش از ۴۰ عکس بالا که کلکسیونی از لباس های عروس و نامزدی پوشیده شرقی بود نشان می دهد که روند طراحی و دوخت و سفارش لباس های محجبه در کشورهای مختلف دنیا در حال افزایش است و این روند می تواند لباس های محجبه را وارد سبک مد و لباس جدید جهان بکند.

نکته یازدهم: برای دوشیزه خانم های لاغر و قد بلند، مدل های راسته انتخاب خوبی خواهد بود. نکته هشتم: اگر دنبال اجاره کردن هستید، بدانید که معمولا قیمت خرید با اجاره پوشش لاکچری، فاخر و اکسسوری دار، خیلی بالا نیست. البته طرح های چین دار، برای دوشیزه های چاق قد کوتاه توصیه نمی شود. هم چنین طرح هایی با رنگ سفید براق برای افرادی که پوست تیره ای دارند مناسب تر به نظر می رسد. البته لازم به ذکر است که این پارچه کاملا منحنی های بدن را نشان می دهد؛ پس مناسب برای عروس خانم های چاق نیست. با مدل بقه های ایتساد، دامن های دنباله دار گزینه خوبی خواهد بود. یکی از مراسم ازدواجی که چند روز احیر بر سر زبانها افتاد و به شدت مورد تحسین قرار گرفت، مراسم ازدواج پاریس هیلتون بود. این بانوان می توانند جامه هایی با بالا تنه چسبان و دراپه های ریز را با اکسسوری هایی از جمله: دستکش بلند، تور سر پر چین ظریف، دسته گل گرد ست کنند.

اگر قصد دارید مدل آستین دار بر تن کنید، حتما از تور های نقش دار و زیبا برای آستین خود استفاده کنید . افزون بر جنس لباس، طراحان روی ظاهر لباس هم تمرکز دارند و از گل و تور و دوخت عالی برای لباس استفاده میکنند. البته لکه هایی که بر اثر لاک یا لوازم آرایشی ایجاد می شوند، پاک کردنشان سخت تر از سایر لکه ها است و در برخی موارد نیز به شوینده های قوی تری مانند هیدروژن پراکسید است. در بیشتر مواقع، اندام ما در یکی از این گروه ها قرار می گیرد؛ اما هستند افرادی که ویژگیهای اندام آنها دقیقا در قالب های تعریف شده نمیگنجد و انتخاب لباس عروس برای این افراد سخت تر است. مطمئن شوید که تورتان به درستی تنظیم شده و عکاس دقیقا پشت سرتان قرار دارد. اما خریدن لباس عروس اضطراب کم تری دارد ، زیرا بعضی از مزون ها برای آن که بتوانند مدل مورد پسند شما را به شخص دیگری نیز کرایه دهند، در مدل دست می برند و مثلا پشت آن را بندی می کنند تا با سایز دیگر متقاضیان لباس عروسی هم جور در بیاید.

خوشبختانه آلفرد آنجلو در خاورمیانه هم فعالیت دارد و بنابراین در ایران هم میتوانید به لباسعروسهای این برند دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال مدل های یقه هفت برای بانوان کوتاه قد که کمی هم چاق هستند مناسب تر به نظر می رسد. لباس عروس برای دختر خانمی که به دنبال یک لباس مناسب است و نمی دانید از کجا شروع کند؟ طراحی پوشش و دسته گل عروس با تم رنگ سال (مثل رنگ بنفش (ULTRA VIOLET) در سال ۲۰۱۸) و همراهی آن را با رنگ بندی دکوراسیون محل برگزاری مراسم در نظر داشته باشید که در خلق یک روز با شکوه تاثیر گذار خواهد بود.