یک شب با یک عمر خاطره – ربانی ژورنال

معمولا هر چند سال یک بار شاهد مدل لباس عروس جدید خواهیم بود، مدلی که خیلی ناگهانی روانه بازار میشود و به همان سرعت هم ترند میشود. در پایان دهه، لباسهای کمر امپراطوری محبوبیت پیدا کردند و کمکم این مدل در لباس عروس هم نمایش داده شد. در اوایل دهه 1900، مدل لباس عروس با کمر باریک و آستینهای پفدار محبوبیت بسیاری پیدا کرد. اگرچه رنگ ها و سبکهای لباس عروس در طول سالها تغییر کرده است، اما عروسها همیشه برای این مناسبت بهترین لباس خود را پوشیدهاند. سایت عروس سعی دارد با معرفی بهترین مزون ها و برندها و بر اساس توصیه بزرگترین طراحان مد و زیبایی، شما را در این امر یاری نماید. پس از زمان های حراج و تخفیف برخی از سالنها اطلاع حاصل کنید زیرا گاهی می توان در این حراج ها ، لباس عروس زیبایی را با قیمت مناسب انتخاب کرد .

برخي از مدل هاي لباس عروس سال هاي سال كهنه نمي شوند و هميشه زيبا هستند. در سال 1840 ملکه ویکتوریا با شاهزاده آلبرت ساکس با لباس عروسی سفید ازدواج کرد و گرایش به سمت لباس عروسی سفید را آغاز کرد. اگرچه عروسهایی هم وجود داشتند که همچنان در لباسهایی به رنگهای دیگر ازدواج میکردند؛ اما رنگ سفید به عنوان رنگی مناسب و عالی برای لباس عروس تعیین شده بود و از آن زمان تا کنون ادامه یافته است. در دهه 2000، عروسها برای انتخاب لباس خود گزینههای بسیاری پیشرو داشتند. مشاور شما صدها لباس دیده که عروس های زیادی با اندام های متفاوت آنها را پوشیده اند.

اگر اندام گلابی شکل دارید و یا پایین تنه شما برجستگی نامناسبی دارد این لباس مناسب شما نخواهد بود. از ویژگیهای بارز و البته متفاوت لباس عروس در این دهه، حضور عناصر فلزی در لباس عروس بود. اما کسانی که وسایل محدود داشتند، با عروسی به عنوان یک مناسبت خاص رفتار میکردند و به اندازهای که بودجه آنها اجازه میداد برای لباس عروس هزینه میکردند. بعلاوه؛ حق امتیاز، ثروت، محبوبیت و میزان بودجه هم به صورت چشمگیری در نحوه لباس پوشیدن دختران در روز عروسیشان بسیار تاثیرگذار بوده است. هر لباس بلندي كه كمربند داشته باشد و كمر شما را متناسب تر نشان دهد ايده آل است. عکس لباس عروس دکلته، پفی و دنبالهدار، به شما کمک میکند تا بهترین و جدیدترین مدل لباس عروس ۹۸ را از دید و سلیقه خودتان انتخاب کنید. عروس هایی با قد کوتاه بهتر است از لباس عروس هایی با دنباله بیشتر از 40 تا 50 سانتی متر اجتناب کنند و می توانند لباس دنباله داری که دنباله آن جدا می شود را انتخاب کرده و در لحظه ورود به سالن آن را وصل کنند.

از آن زمان به بعد، عروسهایی علاقه داشتند که؛ ثروت و رتبه اجتماعی خود را به همه نشان دهند، از این رو لباسهای عروس خود را در روز عروسی با پارچههای سفیدرنگ گرانقیمت میدوختند که بعدها به دنبال نوآوریهای خیاطی که در دوره انقلاب صنعتی به وجود آمده بود، این کار بسیار سادهتر شد و عروسیها شکل دیگری به خودش گرفت. در این دوران، سبکهای لباس عروسی در دهه 1930 میلادی از جنس ریون دوخته میشدند و شکل و فرم بسیار سادهای هم داشتند. در حالی که امروزه لباس سفید رنگ مرسوم است، اما دیده میشود که همه عروسها رنگ سفید را برای لباس خود انتخاب نمیکنند. 3. همه ما دوست داریم لباسی فاخر در روز عروسی بپوشیم تا به یاد ماندنیترین روز را برای خودمان رقم بزنیم.