یک شب با یک عمر خاطره – ربانی ژورنال

معمولا پوشیدن لباس های عروس پوشیده تیپ جذاب و باوقار تری را به نوعروسان می دهد، و یکی از باکلاس ترین و به روز ترین مدل های امروزی در بین لباس های عروس است. این مدل که در قسمت بالای و پایین همین متن است. این مدل یقه به صورت کامل سینه و بالای آن را پوشش میدهد. در برخی لباس های پوشیده تور و یا حریر و ساتن و غیره طرح های ظریفی از تزیینات گل یا سنگ و این قبیل مدل ها را نیز می توانید ببینید. اگر اعتقاد دارید که همه چیز حتی مدل لباستان در جشن عروسی تان باید ساده باشد. اما اگر به تاج های پر کار و یا طراحی شلوغ علاقه مندید. می توانید با توجه به سبک و سلیقه خودتان و مشورت با طراح لباس و مویتان این کار را انجام دهید.

2. اگر به لباس عروسی با دنباله بلند علاقه دارید، اول باید به قد خودتان نگاه کنید. حتی اگر کمی هم حرفه ای باشید، می توانید روندهای جدید پوشیده یا باز را از طریق نظرات فشن بلاگر ها، مشاهده کنیده و ایده های مختلف را دریافت نمایید. بلکه مدل های جدید طوری طراحی شده اند که شما می توانید حتی بدون نیاز به تاج و تور و یا سایر وسایل جانبی دیگر جذاب و زیبا به نظر برسید. یا اینکه مدل لباس عروسیتان بسیار ساده هستند می توانید با انتخاب یک تاج از نوع سلطنتی و یا استیل پر کار که در ان از سنگ های درشت و زیبا استفاده شده است این کار را بکنید. همینطور بعضی ترکیب و تلفیق رنگ ها و نیز نوع تور و پارچه به کار رفته در این لباس ها بر کیفیت و جذابیت آنها می افزاید. زیرا که انتخاب متناسب تور و تاج با مدل لباس عروسی تان و جور کردن آنها با هم بیشتر از سایر موارد به جذابیت شما کمک می کند.

صبحانه بخورید و بعد لباس پرو کنید: روز را با گرسنگی آغاز کردن عین خودکشی است. اما حالا دیگر قضیه فرق کرده است، به این صورت که دختر از قبل به دنبال دوخت یا خرید مدل جدید لباس عروس به رنگ سفید میرود و با توجه به بودجه خود شیکترین لباس را انتخاب میکند. نو عروسان به دنبال لباسي هستند که در مهم ترين شب زندگي خود به خوبي بدرخشند، و در آن لباس زيبايي شان دو چندان شود، پس ما توصيه هایی برای قبل از خريد لباس ونوع لباس داريم که به کمک آن بهترين تصميم را، براي انتخاب مهم ترين لباس زندگي هر دختري است داشته باشند. این روزها خانم ها تا سر کوچه که می خواهند بروند، از یک ساعت قبل می روند توی فکر که حالا چی بپوشم؟ اما می توان آنها را تلفیقی از مدل های مدرن و کلاسیک دانست، که با ظرافت هایی که در طرح های این لباس ها در نظر گرفته شده است.

شما می توانید نمونه هایی از لباس های عروس اروپایی و ترک را در این مطلب ببینید. گرچه که مدل های ترک و اروپایی لباس های عروس زیاد فرقی با مدل طراحان ایرانی ندارد. معمولا برای مدل لباس های عروس جدید که اکثرا ساده و طرح های زیبایی در آن به کار رفته است انتخاب یک تاج معمولی با طراحی ظریف جذاب می تواند شما را در مجلستان راضی نگه دارد. طرح ساتن برای مدل لباس های عروس جدید برگرفته از مدل های ترک و اروپایی است. در مدل لباس های عروس جدید شما هیچ محدودیتی برای انتخاب تور و یا تاج ندارید. این مدل لباس ها در حین شیک و به روز بودن بسیار جذاب هم هستند. بسیاری از خانم تمایل دارند علاوه بر داشتن ظاهری شیک و جذاب لباسشان پوشیده و محجبه باشد بنابراین مطابق با سلیقه و علایق شخصی خود لباس موردنظر را انتخاب نمایید تا در این شب زیبا استایلی بی نظیر و شیک داشته باشید.