کت و شلوار مناسب داماد چه ویژگی هایی دارد

در عکس سمت چپ، جلیقه بنفش تیره با کت شلوار دامادی مشکی دو دکمه ست شده است و کمپوزیسیون جذابی را خلق می کند. میتوانید از دستمالهای مناسب با رنگ کروات خود هم استفاده نمایید و در جیب خود قرار بدهید. انتخاب کراوات از حداقل رنگ نیز برای یک ترکیب مردانه موثر و شیک کافی خواهد بود. پیراهن، جلیقه، گل یقه ی کت، کراوات و پاپیون داماد با رنگ لباس، شال یا دسته گل عروس مشابه باشد. بهتر است رنگ کراوات و دستمال جیبتان با کت و شلوار همخوانی داشته باشد. مدل کت شلوار مشکی رنگ تک دکمه که با جلیقه آبی نفتی و کراوات و دستمال جیبی همرنگ ست شده است. کلا رنگ قهوه ای ترکیب رنگ خوبی با رنگ های سرد و گرم دارد. توجه داشته باشید که پیشنهاد لباس و عطر و کیف و کفش، بدون مشاهده استایل آقایان و بانوان و در نظر گرفتن علایق و رنگ پوست آنها، تقریبا غیر ممکن است و به همین خاطر، همواره برای دریافت پاسخ های بهتر و متناسب تر با استایل و علایق خود، شرح حالی از رنگ پوست و قد و وزن و مکان برگزاری عروسی (سرباز-سرپوشیده) فصل برگزاری (نیمه اول سال/ نیمه دوم سال) و تم و تناژ های رنگی مورد علاقه نیز ارائه کنید.

اگر چه کم تر پیش می آید تا دامادی برای روز عروسی یا نامزدی، از کت شلوار طرح روشن یا شاد استفاده کند، اما رنگ هایی هستند که اصطلاحا برای همه فصول قابل استفاده بوده و ظاهر شیک و جذابی را به داماد های شیک پوش می شود. گاهی ست کردن لباس شما با آقای داماد مشکلتر است، در چنین مواقعی میتوانید کت اسپرت دامادی را اول از همه تهیه کنید و سپس برای خرید یا سفارش لباس خودتان به مزون مراجعه کنید. دکمه سردست باوجودیکه کوچک است، تأثیر زیادی در شیکبهنظررسیدن لباس دارد. کت شلوار دامادی با این استایل، به ندرت پوشیده می شود اما حس و حال لباس های پرنسی را به داماد و مهمانان می دهد که جالب توجه است. کت شلوار دامادی به این رنگ را می توان پس از عروسی در مراسم دیگر نیز بر تن داشت.

به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که یک قدم از دیگر میهمانان جلوتر خواهید بود. انتخاب رنگهای طوسی، کرم ، شکلاتی و دیگر رنگ های روشن برای مراسم های تاسبتان، مناسب تر است. انتخاب سایز بزرگ تر برای لباس دامادی باعث بد فرم نشان دادن کت و شلوار روی لباس شماست. طرح کت شلوار دامادی تک دکمه سفید رنگ که با شال کمر مشکی و پاپیون سفید-مشکی ست شده است. همراهی این ست با کفش قهوه ای، ترکیب شایسته و لاکچری را خلق می کند. از این ست پس از مراسم عروسی، در رویداد های مختلف می توان به خوبی بهره برد. به همین دلیل اگر در شست وشوی این لباس ها نیز از روش صحیحی استفاده نشود، لباس به سرعت فرم خود را ازدست خواهد داد. شاید برخی از افراد این تزئینات را تجملگرایی بدانند اما عدهای آن را نشانه احترام به خانواده مقابل میدانند.

درضمن این تزئینات در دید و تصوری که راجب شما پیدا میکنند، بسیار موثر است. در سالهای اول آشنایی هر دو خانواده هدایایی را در مناسبتهای مختلف خریداری میکنند و تزئین این هدیهها ممکن است یکی از چالشهایی باشد که با آن روبهرو میشوند. قطعا در مراسم عروسی، برخی از مهمانان رنگ مشکی بر تن می کنند. همان طور که برخی از داماد های علاقمند هستند تا کت های پشت چاک دار در رویایی ترین شب زندگی خود بر تن کنند، برخی نیز مشتاق پوشیدن کت شلوار مدل MORNING SUIT هستند که طراحی منحصر به فردی دارد. در نتیجه پوشیدن دو دست لباس دریک شب خیلی جالب و مناسب نیست. این مدل کتوشلوار جزو مدلهایی است که برای هرکسی مناسب نیست.