کت و شلوار دامادی

مورنینگ سویت یا سویت در صبح، کت بلندی می باشد که تا بالای سینه می باشد و دارای دنباله ای تا میان زانو را پوشش می دهد. بنابراین در تهیه پاپیون یا کراوات برای لباس دامادی، زیاد سخت نگیرید و خلاقیت، جنس، کیفیت و جذابیت لباس و هماهنگ شدن رنگ کراوات و پاپیون با فرم صورت و رنگ پوست و اندام خود را در نظر بگیرید. در گزینه رنگ پاپیون و کراوات توجه نمایید که رنگارنگ و طرح دار نباشد و حتما رسمی و تیره باشد تا در ساختار تیپتان، بخشی کامل کننده در تیپ شود. تلاش نمایید از طیف های رنگی در ساختار اندامتان خودداری نمایید. تهیه پاپیون در ساختار اندام داماد، هم اندازه ی کراوات رایج می باشد و هم در خارج و نیز خارج از ایران و نیز در جشن های فاخر و ساده ی داخل و خارج از کشور بکار می رود.

ضرورت به یک رنگ بودن پاپیون با کت شلوار دامادی نمی باشد. باید خط سر شانه با شانه شما یک سطح باشد و ناهمواری در آن نشان داده نشود. کت و شلوار داماد شاید آخرین دل مشغولیتان باشد، اما در پیشنهاد داشته باشید که اهمیت آن چندان از لباس عروس خانم کمتر نمی باشد. اغلب مشاوران مد به کسانی که دارای گردن کوتاهی می باشند پیشنهاد می شود به جای پاپیون کراوات را بکار ببرند. اگر پیراهنتون یقهای داره که در پشت گردن قرار گرفته و شبیه به گردنبند بهنظر میرسه در این موارد بهتره از گردنبند استفاده نکنید. اگر مراسم جشن عروسی یا جشن نامزدی شما در باغ نمی باشد و در سالن های شیک مجلل برپا خواهد شد، رنگ های تیره، انتخاب ایده ال تر نسبت به رنگ های لایت می باشد.

در این حالت شما حتی میتوانید به زیبایی با پیراهن ساقدوش های عروس یا کت و شلوار ساقدوش های داماد ست شوید که این کار فضای عکسهایتان را بسیار شاد تر و متفاوت تر نشان میدهد. در ادامه مدلهایی مناسب برای ست لباس عقد عروس و داماد را گردآوری کردهایم. اغلب کراوات برای داماد های کوتاه قد، انتخاب مناسبی نمی باشد و پایپیون اندام را قادر است شیک و جذاب تر نشان دهد. اگر هنگام خرید کت و شلوارتان متوجه شدید که آستین کت برایتان بلند است، حتما از فروشنده و یا یک خیاط ماهر بخواهید تا قد آن را برای تان اندازه کند در غیر این صورت کوتاه تر به نظر خواهید رسید. افراد درست هیکل نباید کت هایی دولبه و 6 دکمه بخرند زیرا آن ها را درشت تر نشان می دهد. برای روز فرمالیته در ترکیه می توانید شلوارک و پیراهن را هم بپوشید؛ زیرا پوشیدن شلوارک در ترکیه موضوع بدی نیست و توجه مردم به شما جلب نمی شود.

لباس های سفید کوتاه از انتخابهای جذاب برای عکاسی فرمالیته هستند که ظاهر شما را کاملا متفاوت با روز عروسیتان می کنند. اغلب این تیپ را با کلاهی بلند سیاه و جلیقه یا گاهی با راه راه همراه میپوشند. کت شلوار سیاه و سفید دو دکمه مدل شال را در تصویر بالا مشاهده می کنید که با اکسسوری با رنگ متضاد ست شده است. سر تا پای شما در لباس دامادیتان باید با هم ست و هماهنگ باشد. اگر سردرگمید که با چه فرم کت شلوار شیک و مجلسی، قادرید از پایپیون هماهنگ و ست بهره ببرید، تنها باید به مجلات مدرن کت شلوار دامادی خارجی و داخلی نگاهی انداخته و از الگوهای موجود در مجله، نمونه بردارید.