کت و شلوار دامادی، ترفندهای انتخاب لباسی که در آن داماد می شوید!!

در کنار حساسیتی که لباس عروس دارد، پوشش کت و شلوار دامادی هم از مهمترین ملزومات این روز به شمار میرود که با حساسیت بالایی باید آن را خریداری کرد. پاپیون یکیاز مهمترین و شیکترین وسایل تزئینی است که آقایان از آن استفاده میکنند. در ادامه به برخی از مهمترین این عوامل پرداخته شده است. از مناسبتهایی هستند که طبق رسم و رسوم خانواده عروس و داماد هدایایی برای عروس و داماد تهیه میکنند. انتخاب رنگ لباس داماد کاملا سلیقه ای است. ساعت نیز یک مقوله ایست که می تواند از شما یک داماد خوش تیپ بسازد توصیه اول و مهمتر این است که ساعتی که برای دامادی انتخاب می کنید تمام استیل باشد. چنین استایلی برای عکاسی و کلیپ فرمالیته عالی می شود؛ مخصوصا اگر آقای داماد تیپ اسپرت کلاسیک را انتخاب کرده باشد. بهتر است دسته گل فرمالیته را کاملا هماهنگ با لباس فرمالیته عروس انتخاب کنید.

دسته گل فرمالیته شما باید ترکیبی از رنگهای تند و گلهای وحشی باشد؛ زیرا بیشتر عکسهایتان را در طبیعت می گیرید و دسته گل فرمالیته شما هم باید طبیعی به نظر برسد. شما خودتان هم می دانید که با پوشیدن کت و شلوار روز عروسیتان حس خوبی به شما دست می دهد ولی بالاغیرتا آیا هر مردی نمی خواهد یک بار حداقل برای یک بار از لحاظ ظاهری جیمز باند بودن را در زندگی تجربه کند؟ فروشگاه، فقط عرضه کننده لباس دامادی نباشد و مشاوره حرفه ای به شما ارائه کند. اگر عروس شما یک لباس کوتاه انتخاب میکند که دارای استایل به خصوصی است، کت و شلواری که شما انتخاب می کنید باید منعکس کننده لباس عروستان باشد.

برای مثال بیشتر دامادها از کفش براق و خیره کننده استفاده می کنند پس خیلی مهم است که کمربند هم براق به نظر برسد. جشن عیدی عروس یکی از جشن های زیبا و سنتی ایران است که در اغلب شهرهای کشور برگزار می شود، البته نوع برگزاری این جشن در هر نقطه متفاوت می باشد و بر اساس آداب و رسوم آن منطقه برگزار می گردد. لباس های سفید کوتاه از انتخابهای جذاب برای عکاسی فرمالیته هستند که ظاهر شما را کاملا متفاوت با روز عروسیتان می کنند. یعنی داماد شلوار و پیراهن سفید به تن می کند و تیپش را با ساسبند تکمیل می کند. عروس در روز فرمالیته می تواند پیراهنی ساده سفید را به تن کند.

یادتان باشد که اگر کتوشلواری در ویترین فروشگاه جذاب به نظر میرسد، لزوما روی تن شما هم خوش نمینشیند. جنس کت و شلوارتان باید طوری باشد که در طول چند ساعتی که به تن دارید نگران چروک برداشتن آن نباشید و این را بدانید که هرگز سراغ کت و شلوارهای براق نروید. برای اجرای فرمالیته در ترکیه مخصوصا در فصلهای بهار و تابستان، می توانید با خیال راحت پیراهن های کوتاه و عروسکی را بپوشید و نگران نگاه های مردم نباشید! برای انتخاب کفش هم تا می توانید به سراغ کفش های راحت و اسپرت بروید. بهترین انتخاب برای یک داماد خوش پوش آن هم وقتی کت و شلوار مشکی انتخاب می کند پوشیدن یک جفت کفش چرم مشکی است البته در مورد کت و شلوار سفید ، سرمه ای و طوسی هم باید به کفش چرم مشکی فکر کنید.