کت و شلوار دامادی، ترفندهای انتخاب لباسی که در آن داماد می شوید!!

رسم به این صورت است که خانواده داماد و خود آقای داماد وسایلی مثل لوازم آرایشی بهداشتی، طلا، لباس و بسیاری از اقلام دیگر را برای عروس خانم خریداری میکنند و بالعکس. پنکیک، رژگونه، رژ لب، ریمل، خط چشم، مداد چشم، کرم مرطوب کننده، اپیلیدی، لاک، ست مانیکور، سایه، یل مو، تافت، فرموژه، آینه تو کیفی، کیف لوازم آرایشی و … اسپری، کرم مخصوص آقایان، ست افتر شیو، ست برس، ژل، تافت، مام، کیف اصلاح و متعلقات مربوط به آن و … ست کردن و انتخاب بهترین مدل لباس برای ساقدوش ها می تواند به شکوه و جلال برگزاری مراسم عروسی شما کمک شایانی کند. ساقدوش های داماد در جشن عروسی یک نقش مهم بر عهده دارند و آن متمایز کردن و برجسته کردن داماد در جشن عروسی است شاید شما هم این داستان قدیمی را شنیده باشید که فلسفه ست لباس ساقدوش با لباس داماد برای جلوگیری از دزدیده شدن داماد در جشن عروسی است شاید این تنها یک داستان ساده باشد اما چیزی از اهمیت ساقدوش ها و لباس هایشان کم نمی کند ساقدوش ها می توانند باعث افزایش اعتماد بنفس داماد شده همچنین در زمان عکاسی این ساقدوش ها هستند که به شما کمک می کنند در آلبوم عکس های عروسیتان فوق العاده به نظر برسید، آنها می توانند شما را تکمیل کنند، شخصیتی برجسته و برتر نشان دهند و اعتماد به نفستان را متحول کنند بنابراین ست لباس ساقدوش با لباس داماد را جدی بگیرید.

لیست خرید مراسم عقد، از جمله مواردی است که در امر برنامهریزی و تخمین هزینه خرید عقد به عروس و داماد کمک زیادی میکند. امروز یکی از دوستان پسرم که به تازگی نامزد کرده باهام تماس گرفت و ازم پرسید تو فامیل شما خرید لباس عقد برای عروس به عهده داماده؟ پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید به هنگام خرید عروسی خود، خیلی راحت از کنار موانع و مشکلات عبور کنید. شما همراهان سایت عروسکو میتوانید بنا به احتیاجات و سلایق خود، آنها را به همراه یک دیگر خریداری نمایید. اگر خوشسلیقه باشید، میتوانید رنگ دوبنده را بهصورت هوشمندانه با رنگ کتوشلوار و پیراهنتان ست نمایید. اگر لباس عروس شیری رنگ باشد و شما لباس سفید یخچالی بر تن کنید اصلا منظره خوشایندی نخواهد داشت. بهتر است در عکس ها و تا زمانی داماد کت بر تن دارد ساقدوش ها با پیراهن و جلیقه ظاهر شوند.

ست لباس ساقدوش داماد با رنگ هایی مثل سرمه ای یا آبی تیره از بهترین و متداول ترین ست های لباس ساقدوش داماد هستند این لباس ها برای اکثر افراد با رنگ های پوست متفاوت مناسب هستند، همچنین مکمل خوبی برای اکثر رنگ های لباس داماد به شمار می روند، از دیگر رنگ های مناسب و متداول برای لباس ساقدوش می توان به رنگ های خاکستری و مشکی اشاره کرد در صورتی که می خواهید از رنگ های غیر متداول برای ساقدوش ها استفاده کنید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ لباس ساقدوش ها بهتر است با لباس داماد هماهنگ اما تیره تر یا روشن تر باشد به عنوان مثال اگر اگر لباس داماد سرمه ای است سعی کنید لباس ساقدوش ها از بین رنگ های آبی یا سرمه ای سیر انتخاب کنید تا شاهد کنتراست مناسبی بین لباس داماد و ساقدوش ها باشید.

پس در انتخاب کراوات یا پایپیون برای لباس دامادی، سخت گیر نباشید و جذابیت، خلاقیت، جنس و کیفیت لباس و متناسب کردن رنگ پایپیون و کراوات یا میمیک چهره و رنگ پوست و استایل خود را مد نظر داشته باشید. یکی دیگر از پیشنهادات ما به داماد برای تیپ تابستانی، استفاده نکردن از کراوات است و البته این در صورتی است که کت شلوار انتخابی شما به اندازه کافی زیبا و رسمی و شایسته استایل داماد در عروسی باشد. اکسسوری: در صورتی که می خواهید از کراوات یا پاپیون استفاده کنید سعی کنید اکسسوری ساقدوش ها را با داماد هماهنگ کنید اگر داماد از کراوات استفاده می کنید، پاپیون های مشکی می توانند یک انتخاب عالی باشند، در صورتی که از کراوات برای ساقدوش ها استفاده می کنید سعی کنید رنگ مشکی را به عنوان گزینه اصلی در نظر بگیرید البته تا جایی که تناسب آن را با سایر اجزای ست ساقدوش ها بهم نریزد.