کت و شلوار دامادی، ترفندهای انتخاب لباسی که در آن داماد می شوید!!

کت و شلوار دامادی، ترفندهای انتخاب لباسی که در آن داماد می شوید! شاید شما با این کت ها جذابتر به نظر برسید ولی نکته اینجاست که شما روز پر افت و خیزی را دارید و اگر ناگهان کت و شلوار شما پاره شود، دیگر هیچ کاری برای کت و شلوار خود نمی توانید بکنید و این یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای آقا داماد در روز عروسی بیفتد. ست کردن رنگ لباس ها با همسر نیز یکی از انواع ایده هایی است که امروزه مد روز شده است و شما می توانید رنگ همه لباس هایتان را با لباس های همسر خود ست کنید همچنین می توانید رنگ اکسسوری هایی نظیر پاپیون و کراوات را با رنگ لباس همسرتان ست نمایید. و همچنین از رنگهایی که در لباس استفاده میکنید بهتره رنگهای زرشکی، سورمهای یا خانواده رنگهای آبی تیره، طلایی، سبز، مشکی، بنفش و طوسی استفاده کنید.

برای تزئین لباس داماد در سبد گل باید سبد گلی را انتخاب کنید که استحکام و مقاومت قابل قبولی داشته باشد تا هنگام حمل بتواند سنگینی لباس را تحمل کند. دامادی شیک پوش و خوش تیپ با یک اصلاح و آرایش مناسب که برازندگی او را در این شب بیادماندنی دو صدچندان کرده است . بعد از انتخاب کت و شلوار مناسب که مهمترین قسمت خرید برای داماد است و حتما باید برای آن به خوبی وقت بگذارد و کت و شلواری را انتخاب کند که حتما با اندامش متناسب باشد و به خوبی بر روی بدنش بنشیند، به سراغ اکسسوری ها میروید. برای گوشوارهها، باید از گوشوارههایی استفاده کنید که با صورت شما متناسب باشد. کت دامن هم گزینه مناسبی برای مادربزرگها و مادرهای مسنتر هست. رنگهای روشن بیشتر برازنده شما هست چون که به عنوان خواهر، باعث میشه شما در جشن شاداب دیده بشید. چون روابط این افراد با عروس یک مقدار حساس هست باید دقت بیشتری تو انتخاب لباسهاشون داشته باشند.

چون این لباسها، با جواهرات ست خوبی رو میسازن و هماهنگی بیشتری دارن. مخصوصا این مسئله برای خانومها اهمیت بیشتری داره. کتهایی که در پشت یک چاک دارد، برای شما مناسبتر بوده و شما را لاغرتر نشان میدهد. طرح کت شلوار دامادی دو دکمه مشکی که از جذاب ترین و متداول ترین رنگ های لباس داماد های خوش تیپ می باشد را در عکس بالا مشاهده می کنید که با جلیقه مشکی و پاپیون همرنگ ست شده است. بیشتر دامادها کت و شلوار مشکی یا سرمهای استفاده میکنند اما از جاذبه کت و شلوار طوسی غافل نشوید. از آنجایی که سرمه ای رنگی از خانواده مشکی است اولویت اول پس از رنگ مشکی می باشد و پوشیدن کت و شلوار به این رنگ شما را از سایر افراد متمایز خواهد کرد و برای افرادی که علاقه دارند در کنار لباس سفید عروس لباسی تیره بپوشند انتخاب مناسبی محسوب می شود.

اگر به دنبال استایلی هستید که در زیر نور خورشید و گرمای تابستان از انتخاب آن راضی باشید و شما را بسیار با نشاط و جذاب نشان دهد ، پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ بژ است. چون غیر از اینکه انتخاب غلطیه باعث میشه شما در عکسها بیشتر از دیگران نشون داده بشین. اول از همه اینکه باید سن وسالتون رو ببینید و طبق اون لباس مدنظرتون رو انتخاب کنید. ترکیب لباس داماد برای پوشیدن در مراسم عروسی دارای جزئیات فراوانی مانند دکمه های سر دست و کراوات است. در امر ازدواج و عروسی هم مثل هر شروع دیگری ، نیازهایی برای انسان ها تعریف می شود. برای کسانی که بدنی تنومند دارند کت هایی با یقه آرشال که دو لبه پایینی کت روی هم قرار نمی بگیرد زیاد متناسب می باشد. همچنین بهتره از رنگهایی که به نزدیک به رنگ سفید هستند استفاده نکنید. کسانی که پوست سبزه و برنزه دارند بهتره از رنگهای صورتی و طلایی استفاده کنند.