کت و شلوار دامادی، ترفندهای انتخاب لباسی که در آن داماد می شوید!!

شما می توانید با انتخاب تیمی حرفه ای و باتجربه برای ضبط فیلم و عکاسی فرمالیته در ترکیه، زیباترین و جذاب ترین عکسها را از مراسم پیش از ازدواجتان داشته باشید و برای همیشه از دیدن آنها و مرور خاطراتتان لذت ببرید. ضمن اینکه امیدواریم از تماشای این تصاویر زیبا لذت برده باشید، از همه شما دوستان عزیز دعوت می نماییم با کلیک بر روی تزیینات عروس مجله هنر در خانه از دیگر ایده های خاص و متفاوت برای انجام تزیینات مختلف دیدن نمایید. ست لباس عروس و داماد لزوما به معنای همرنگ بودن همه چیز نیست. شما بهتر از من می دانید که این روزها برندها پدر همه را درآورده اند و بابت خرید هر چیز مارکداری باید پول مارک را جدا بپردازیم. همانطور که می دانید در جشن عیدی مربوط به عید نوروز برای آقای داماد نیز هدایایی از طرف خانواده عروس خریداری می شود.

پس کت و شلوار داماد نیز همانند لباس عروس مهم است. گرچه در یک نگاه کلی کت و شلوار دامادی تنها لباس مهم در بین خرید آقای داماد به حساب میآید اما باید دقت کنید که همین لباس هم باید به تناسب سبک پوشش فرد انتخاب شود. کت شلوار سبک کلاسیک را می توان به راحتی با هر پیراهن و کراواتی ست کرد. کمربندی که انتخاب کرده اید حتما و حتما باید با کفش شما هماهنگ و ست باشد. امروزه یکی از مشکلات در مورد عروسی های روزانه، انتخاب رنگ لباس ساقدوش می باشد. هر اندازه اکسسوری، کت شلوار ، جوراب و کفش و کراوات/پاپیون/دستمال جیبی هم رنگ یا با ترکیب رنگ متناسب باشد، استایل کشیده تر می شود. از سوی دیگر، گاهی اوقات لیست خرید عروس و داماد سخت و طاقت فرسا است و مشکل تر از آن، چک لیست خرید عروسی است.

برای تزیین عیدی های عروس و داماد همچون تزیین وسایل بله برون می توان از انواع گل های طبیعی یا مصنوعی، انواع روبان، تور و… کت شلوار دامادی، دستمال گردن ، البته این با توجه به سلیقه شماست.پیراهن، جلیقه زیر کت، جوراب ساق کوتاه، کفش دامادی، زیر پیراهن، عرق گیر، بند شلوار، دکمه سر آستین، کمربند، گل یا روبان جیب کتتان که میبایست با دسته گل عروس تناسب داشته باشد. همراه داشتن چتر را نیز فراموش نکنید تا زیر بارانهای فصلی ترکیه خیس نشوید! تلاش کردیم جدیدترین مدل های شیک را برای شما عزیزان همراه ایران بانو تهیه کنیم. چنانچه دمای هوا به قدری بالا رفت که امکان تحمل دما را نداشتید خیلی ساده میتوانید کت را در آورید و استایلی شیک را به همراه جلیقه داشته باشید. نمیشود که عروسخانم لباسی مجلل و باشکوه بپوشد و داماد کتوشلواری اسپورت و ساده به تن داشته باشد. مدل جیب کت هم در سالهای اخیر تغییرات بسیاری کرده میباشد از جیبهای راسته و مدلهای رنگی تبدیل به یک مربع ساده از جنس خود پارچه شده است.

لیست خرید عقد که جز شیرینترین لیستهایی است که برای شروع یک زندگی مشترک آماده میکنیم از دیرباز بین ما ایرانیان همچنان پابرجاست. دیدار مصطفی سلامی به عنوان مدیر سامانه عروسیساز با امیر بامی مدیر فروشگاه لباس داماد خانه نجیب زادگان بامی، سرآغاز شروع این همکاری بوده است. عروسی ساز با فروشگاه لباس داماد خانه نجیبزادگان بامی مشهد قرارداد همکاری امضا کرد. پنجشنبه 96/12/24، (اخبار رسمی): تنوع در ارائه خدمات از افتخارات تیم عروسی ساز است. با توجه به اهمیت لباس داماد در مراسم عروسی این بار سامانه عروسی ساز به فکر آقا دامادها بوده و همکاری خود را با یکی از فروشگاههای معتبر و با سابقه شهر مشهد آغاز کرده است. برای انتخاب کت و شلوار مناسب برای مراسم خود نیاز به مراجعه به یک فروشگاه معتبر در شهر خود دارید.