کت شلوار دامادی: از ۴ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون!

حسرت لوازم آرایشی و لباسهای شیک قرار نیست تا روز عروسی برای دختران امروزی باقی بماند؛ چرا که استفاده از عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، لباسهای شیک و مد روز برای تمام جامعه عادی شده و اکثر عروس خانمها، در هنگام خرید عقد و عروسی احساس نیاز برای بیشتر این لوازم را ندارند. خب اینجا من به یک تناقض میخورم که نمیشه نقش های زنان به عنوان کسانی که بیرون از خانه کار می کنند پذیرفته بشه، مسئولیت های خونه بین زن و مرد با رعایت عدالت تقسیم بشه و در نهایت هر جایی که به نفعمون بود خرید لباس عقد به عهده داماد باشه! ایده او این بود که در روز عروسی، آنها جایشان را با هم عوض کنند و عروس لباس داماد را بپوشد و داماد لباس عروس را. کت و شلوار لباسی است که تقریبا همه دامادها در شب عروسی به تن می کنند. کت و شلوار به رنگ مشکی بسیار باوقار و شیک است و هیچ وقت از مد نمیافتد!

هر کدام از رنگ های به کار برده شده برای کت و شلوار دامادی دارای جذابیت و زیبایی خاصی هستند. این سبک برخلاف نامش، یکی از محبوب ترین و گران ترین سبک های کت شلوار در سراسر جهان است. طرح ها و رنگ های متنوعی برای کت و شلوار وجود دارد که لازم است هنگام انتخاب کت و شلوار حساسیت و دقت بالایی را به خرج داد. از دیگر رنگ های تیره که می توان برای کت و شلوار دامادی انتخاب کرد، رنگ سورمه ای می باشد. در کنار کت شلوار سرمه ای این رنگ خودش رو خیلی خوب نشون میده.

نامزدی، مراسمی رسمی ست که داماد باید متناسب با آن لباس رسمی یعنی کت و شلوار به تن کند. در انتخاب کت و شلوار دامادی تشریفات عروسی یز می تواند کمک شایانی به شما بکند. کت و شلوار دامادی نسبت به دیگر طرح های کت و شلوار رسمی تر و مجلسی تر می باشد. بهتر است هنگامی که می خواهید برای انتخاب مدل لباس داماد از کت و شلوارهایی که دارای پارچه های ساده هستند، انتخاب کنید. و باید اضافه کنم که اگر در هر صورت از آن دسته هستید که دلتان می خواهد با کت و شلوار دامادیتان از کمربند استفاده نکنید حتما به خیاطتان یادآوری کنید که جای کمربند را بر روی شلوارتان نگذارد. از جمله رنگ های رسمی که برای کت و شلوار دامادی به کار گرفته می شود، رنگ مشکی است. زیر کت و شلوار مشکی می توان پیراهنی با هر رنگ پوشید.

اگر کمر شما باریک است و کت تک را هم نمی پسندید به شما پیشنهاد می کنیم که از کت دو دکمه استفاده کنید. فقط توجه کنید که برای کت های یقه آرشال، یقه انگلیسی و دیپلماتیک، از پاپیون های متناسب استفاده کنید تا طراحی استایل شما شکیل باشد. نوع لباس دامادی برای عروسی تشریفاتی در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید. برای دامادهای چاق پارچه های سبک و دارای راه راههای عمودی مناسب تر است. و در آخر توصیمون اینکه به بخش های دیگه سایت سر بزنید و مدلهای دیگه لباسها رو ببینید و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید. پیراهن انتخابی شما باید خاص باشد و قابل استفاده برای زدن یک جفت دکمه سر دست زیبا که با سنجاق کراوات ست است باشد.