کت شلوار دامادی: از ۴ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون!

در کل رنگ پوست عروس و داماد در انتخاب جنس و طرح لباس های آنها تاثیر زیادی دارد و در خرید، به دقت نیاز دارد. اگر هم کتوشلواری را اجاره میکنید به اندازهها دقت داشته باشید. در عروسی تابستانی؛ با افزایش گرما ، همه کت های خود را در مراسم در می آورند و تنها با یک پیراهن به مراسم عروسی ادامه می دهند ، در این حالت جزئیات جلیقه به شما این امکان را می دهد تا تفاوت خود را نسبت به مهمانان نشان دهید. او در پاسخ به این سوال که عروس و دامادهایی که وضعیت مالی مناسبی ندارند و کت شلوار دامادی را فقط برای یک شب میخواهند آیا امکان کرایه وجود دارد گفت: «قبلا این امکان وجود داشت، اما الان خیلی کمتر شده، ولی کت شلوارهایی با پارچههایی ضعیفتر وجود داره که بتوانند تهیه کنند.

اما ماجرا از این قرار است که کتوشلوار مناسب دقیقا چه ویژگیهایی دارد؟ همه می دانند که خرید کت و شلوار مناسب یکی از سخت ترین کار ها برای آقایان است و برای آن باید به فاکتور بسیار زیادی توجه کرد. علاوه بر طرح و مدل لباس باید فاکتور رنگ را نیز مد نظر قرار دهید. در انتخاب لباس علاوه بر سلیقه و تمایل شخصی باید به سن و سال نیز توجه کنید و مدل هایی را انتخاب کنید متناسب با رده سنی شما باشد. به نوشته روسیلی، بسیاری معتقدند، سبک کلاسیک تا سال ها بعد از این نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در مقابل نیز اگر می خواهید در فضای عروسی از باقی افراد متمایز باشید این رنگ انتخاب مناسبی محسوب می شوند.

در همین راستا در این مقاله به بررسی چگونگی خرید یک کت و شلوار دامادی مناسب پرداخته ایم. و این ست کردن لباس عروس و داماد است که باعث میشود ظاهر یک زوج در شب عروسی شان آنقدر جذاب به نظر برسد که همان اندازه که شایسته شان است توجه ها را به خود جلب کند. برای خرید لباس در همان فصلی اقدام کنید که مراسم برگزار میشود. اما اگر میخواهید کراوات داماد تنها یک رنگ ساده نباشد، میتوانید همانطور که بالاتر گفتیم، طرح کراوات، پاپیون یا حتی جلیقه را با همان ترکیب رنگی دسته گل عروس یا رنگ پیراهن ساقدوش های عروس ست کنید.

یا برای مثال اگر مراسم ازدواج شما قرار است یک مراسم بهاری- تابستانی، در زمان روشنی روز و فضای باز مانند یک باغ خانوادگی در محیطی با ترکیب رنگی شاد و تابستانی باشد، ایده ی بهتری است اگر از پیراهنی نه خیلی دنباله دار توری با پترن و الگویی به سلیقه ی خودتان استفاده شود. اگر رنگ پوست تان تیره است لباس های رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل شمار روند و اگر رنگ پوست روشنی دارید بهتر است از لباس های رنگ تیره استفاده نمایید. برای انتخاب لباس دامادی خاص، تمامی اجزا نظیر کت، شلوار، پیراهن و کراوات باید ویژه و شیک باشند که ترکیب آن ها بتواند یک کت و شلوار ایده آل را بسازد. با رعایت نکردن یک نکته ساده ممکن هست که کل هارمونی به هم بریزه.