کت شلوار دامادی: از ۴ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون!

اگر لاغر اندام هستید و میخواهید کمی درشت تر به چشم بیایید بهتر است کت هایی را انتخاب کنید که دو ردیف دکمه دارند « یعنی در دو طرف کت کمه دارند ». حواستان باشد که زمانی که دستهایتان را به دو طرف باز میکنید سر انگشتانتان می بایست با لبه پایینی کت موازی باشند. مثلا جنس پارچه، استفاده از وسایل جانبی با کیفیتهای مختلف نظیر دکمه و… آقایانی که دارای قد متوسط هستند، بهتر است کت 2 دکمه بخرند. برای دامادهای چاق پارچه های سبک و دارای راه راههای عمودی مناسب تر است. باید توجه داشته باشید که شاید در ظاهر نشان ندهند ولی از وقتی که برای تزئین کادو صرف کردهاید خوشحال میشوند. به این نکته توجه داشته باشید که دکمه بالایی کتهای 2 دکمه و دکمه وسطی کتهای 3 دکمه نباید پایین نافتان قرار بگیرند. بهتر است کتی با قدی نسبتا بلند بخرید که یقه آرشال داشته باشد، و اینکه دو لبه انتهایی آنها روی هم قرار نگیرد و دکمه آن در محدوده کمربندتان قرار گیرد تا به این وسیله قامتتان بلندتر به نظر برسد.

اگر تمایل دارید تنومندتر به نظر برسید پیشنهاد می کنیم که یقه کت تان برگردان باشد. اگر قد بالاتنه شما نسبت به پایین تنه کوتاه تر است باید کت هایی با یقه باز و برگردان یقه بلند و باریک بپوشید ولی اگر پاهای کوتاهی د ارید کت های کوتاه تر برای شما برازنده تر است؛ چون کت های بلند سبب می شوند پاهای شما کوتاه تر از حدی که هست به نظر برسد . اگر چاق و درشت اندام هستید و می خواهید کمی باریکتر به نظر برسید کت هایی با رنگ تیره و کمر ساسون دار انتخاب کنید. کت شلوار سبک کلاسیک را می توان به راحتی با هر پیراهن و کراواتی ست کرد. بهتر است بدانید که می توان این کت و شلوار را با پیراهن سفید و جلیقه ای هم رنگ ست کرد.

با در نظرگرفتن نکاتی که گفته شد، حتما و قطعا خرید خوبی را تجربه خواهید کرد. اما چـه با کت و چـه بی کت ؛ کمربند از آن اکسسوری هایی است که به شیک پوشی شما کمک میکند. خرید هایی که بیشترشان یادگاری از گذشتگان ما هستند و اگر به تاریخچه ی آنها دقت کنیم؛ قطعا به اهمیت آنها و دلیل وجودشان پی خواهیم برد. قبل از هر چیز برای تمامی داماد های عزیز آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنیم و امیدواریم زندگی خوبی را شروع کنید ؛ ما در مجله تالاب قصد داریم به شما بهترین مدل های کت و شلوار دامادی و نکاتی مهم برای تیپ و استایل دامادی به شما ارائه دهیم تا در شب عروسی خوشتیپ تر از همیشه بدرخشید. شاید قدیم ترها اینگونه تصور میشد که باید در انتخاب لباس و استایل عروس بیشتر از داماد توجه شود، اما واقعیت این است باید به پوشش هر دو شخص، مخصوصا المان های استفاده شده در لباس های آنها وقت و توجه ویژه داده شود تا یک ست متعادل بین عروس و داماد ایجاد شود.

استفاده از عطرها، لوارم آرایشی و بهداشتی، لباس های شیک و مد روز، به امری همه گیر در جامعه تبدیل شده است و بیشتر عروس خانم ها، در هنگام خرید عقد و عروسی احساس نیاز برای بیشتر لوازم را ندارند. برای ست کردن لباس عروسی بیشتر باید از لحاظ مدلها با یکدیگر ست و هماهنگ باشید. این نکته مهم است که انتهای قد کت می بایست با سرانگشتان شما هم سطح باشد. پیشنهاد می کنیم این دسته از افراد کتهایی که دو لبه پایینیشان روی هم قرار نگیرند، انتخاب کنند تا قدتان بلندتر جلوه کند. بنابراین هم عروس و هم داماد باید در انتخاب مدل لباس شان برای روز عروسی به نکات مهمی دقت داشته باشند که ما در این مطلب برای شما به طور کامل در مورد انتخاب کت و شلوار داماد صحبت کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد. دو لبه پایینی چنین کتهایی معمولا روی هم قرار نمیگیرد.