چک لیست خرید عروسی برای عروس و داماد

همیشه از سبک های متنوع نمونه برداری و این نمونه ها را مطابق استایل اندام و وضعیت بدن، هماهنگ نمایید. پس، ایده آل ترین سبک کت شلوار دامادی همیشه آن سبکی می باشد که مطابق با تیپ، ظاهر و استایل و علاقه های طرح و رنگ داماد می باشد و او را در این تیپ، جنتلمن و جذاب جلوه بدهد. این انتخاب ها را با مشورت دوستان و خیاط و عروس خود، به یک انتخاب رسانده و آن را جهت دوخت، به یک خیاط به تجربه لباس دامادی بدهد. تهیه کت شلوار دامادی آسان تر از تهیه لباس عروس می باشد که دارای ظرافت ها و حساسیت های مخصوصی می باشد و فروشگاه ارائه آن هم در مراکز استان ها و هم در تهران خیلی کمتر از فروشگاه فروش و عرضه لباس دامادی می باشد.

ولی ، اگر دارای وقت کافی جهت این امر مخصوصا پروهای متعدد هستید، سفارش دوخت لباس دامادی انتخاب ایده ال تر می باشد. در مراحل شناسایی هزینه و پارچه و جنس، اده ال ترین انتخاب را به شما بگوید. یادتان نرود که در تهیه هر نوع لباسی، هم لباس اسپرت، هم لباس مجلسی و هم لباس ورزشی و کژوال، ایده ال ترین سبک، بی معناست. زیرا که این امر، تجربه و حساسیت بیش تری می خواهد و هر خیاط پیراهن دوز و شلوار تک دوز قادر به انجام آن نمی باشد.. کت شلوار دامادی فقط برای یک شب به شما نفروشد وبتوان آن را برای مدتها استفاده کرد. اگر می خواهید لباس دامادی برایتان دوخته شود، تا حد ممکن از مجلات معتبر کت شلوار لاکچری آقایان و مراسمی بین المللی و داخلی بهره ببرید و تحت فکر یک مشاور سبک و لباس آقایان، انتخاب مطابق با تیپتان را تهیه نمایید.

اما کت شلوارهای دیگه با کیفیتهای بهتر و بالاتر تا ۱۰ میلیون هم در منطقههای بالاتر مثل ونک و میرداماد پیدا میشه کرد». چنانچه صورت پهن یا گردن پهنی دارید به کراوات و یقه لباستان هم دقت لازم را داشته باشید که خیلی تنگ و بسته نباشد چرا که این حالت اصلا زیبا نیست و مثل این است شما را خفه کنند! برجسته ترین تفاوت لباس داماد با لباس عروس نیز همین می باشد که می توان لباس دامادی را بارها استفاده کنیم و بپوشیم ولی لباس عروس، تنها یک دفعه قابل استفاده می باشد. در این قسمت از خرید با چک لیست خرید عروسی، نوبت به خرید ست حوله و چمدان عروس و داماد میرسد. زیرا این رنگ ها آنها را باریکتر نشان می دهد. ست کردن و انتخاب بهترین مدل لباس برای ساقدوش ها می تواند به شکوه و جلال برگزاری مراسم عروسی شما کمک شایانی کند. کت شلوار دامادی آماده و دوخته شده، رتبه های مختلفی از تیپ را در بازار ها به شما خواهد داد که ممکن است بعد از شناسایی چند فروشگاه بزرگ فروش و عرضه لباس دامادی، برای شما انتخاب سخت شود.

در تهیه کت شلوار دامادی جذاب، کیفیت و جنس را برای تیپ و ظاهر و تزیینات و قیمت آن فدا ننمایید. اگر دارای وقت کمی می باشید و از آن دامادهایی می باشید که انجام امور را به اخرین زمان ممکن واگذار می کنید یا عروسی تان هنگامی می باشد که خیاط تان، فرصت و وقت کافی برای تهیه پارچه و دوخت لباس مناسب و شایسته را دارا نیست، از تیپ های آماده بهره ببرید. پوشش داماد در مقایسه با لباس عروس که دارای دوخت و شکل و تیپ خیلی متنوعی است، دارای تنوع بسیاری نیست و باید یکدست با قیافه و اندام، رنگ پوست و تیپ داماد باشد.