چون این لباسها حالت زنانهتری دارند

در این نوشته با نکات مهم برای برگزاری فرمالیته عروسی در ترکیه آشنا شدید و یاد گرفتید که چه لباسهایی را می توانید در فرمالیته بپوشید تا زیباتر شوید. اگر چه کم تر پیش می آید تا دامادی برای روز عروسی یا نامزدی، از کت شلوار طرح روشن یا شاد استفاده کند، اما رنگ هایی هستند که اصطلاحا برای همه فصول قابل استفاده بوده و ظاهر شیک و جذابی را به داماد های شیک پوش می شود. برای تزیین عیدی های عروس و داماد همچون تزیین وسایل بله برون می توان از انواع گل های طبیعی یا مصنوعی، انواع روبان، تور و… نکته قابل توجه در زمینه این هدایا این است که عیدی عروس بر اساس رسم هر منطقه خریداری می شود و نیازی به خرید تمامی وسایل موجود در تصاویر نیست و شما می توانید به توجه به رسوم منطقه زندگی خود هدایای موجود در عکس ها را افزایش یا کاهش دهید.

این یکیاز بهترین وسایل تزئینی است که دامادهای شیکپوش میتوانند در جیب کت خود قرار دهند. تنها پیشنهاد مـا بشما این اسـت کـه اگر علاقه بـه جلیقه دارید می توانید در آخرهای عروسی کتتان را در بیاورید و از جلیقه کـه ست کت و شلوارتان اسـت استفاده کنید. برای تزئین لباس داماد در سبد گل باید سبد گلی را انتخاب کنید که استحکام و مقاومت قابل قبولی داشته باشد تا هنگام حمل بتواند سنگینی لباس را تحمل کند. ست کت و شلوار مشکی با پاپیون، یکی از پیشنهادهایی است که ما در ایران پوشاک برای داماد های عزیز داریم. ضمن اینکه امیدواریم از تماشای این تصاویر زیبا لذت برده باشید، از همه شما دوستان عزیز دعوت می نماییم با کلیک بر روی تزیینات عروس مجله هنر در خانه از دیگر ایده های خاص و متفاوت برای انجام تزیینات مختلف دیدن نمایید.

در ادامه عکس های مربوط به تزیین این هدایا را ارائه می دهیم که امیدواریم هر یک از این تزیینات زیبا و جدید الگویی برای شما دوستان هنرمند و علاقه مند باشند. شما می توانید با انتخاب تیمی حرفه ای و باتجربه برای ضبط فیلم و عکاسی فرمالیته در ترکیه، زیباترین و جذاب ترین عکسها را از مراسم پیش از ازدواجتان داشته باشید و برای همیشه از دیدن آنها و مرور خاطراتتان لذت ببرید. شما می توانید عکاسی فرمالیته در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه را به کمک تیم یسنا آنلاین برگزار کنید و زیباترین و بهترین عکسهای فرمالیته را داشته باشید و از نگاه کردن به آنها لذت ببرید.

اما بهتر است از رنگ طلایی یا نقره ای استفاده کنید. از دیگر رنگ های متداول در کت شلوار های دامادی می توان به رنگ آبی نفتی یا بعضا آبی کاربنی اشاره کرد که رنگی دیپلماتیک بوده و در برخی از کت شلوار های لاکچری گرد ها مشاهده می شود. همراهی این ست با کفش قهوه ای، ترکیب شایسته و لاکچری را خلق می کند. دیدار مصطفی سلامی به عنوان مدیر سامانه عروسیساز با امیر بامی مدیر فروشگاه لباس داماد خانه نجیب زادگان بامی، سرآغاز شروع این همکاری بوده است. فروشگاه لباس داماد خانه نجیب زادگان بامی از بهترین فروشگاهها برای خرید لباس داماد است. برای كت و شلوارهای مشكی و رسمی بهترین انتخاب كفش مشكی رسمی است. در انتخاب کت شلوار و رنگ و دوخت آن، به استایل لباس عروس هم توجه کنید.