چون این لباسها حالت زنانهتری دارند

کت سه دکمه بشما کمک میکند کـه بلندتر بـه چشم بیایید پس اگر قدی کوتاه دارید از این قاعده استفاده کنید. هنگام خرید کت و شلوار حواستان به تعداد دکمه های کت باشد . مثلا جنس پارچه، استفاده از وسایل جانبی با کیفیتهای مختلف نظیر دکمه و… چون غیر از اینکه انتخاب غلطیه باعث میشه شما در عکسها بیشتر از دیگران نشون داده بشین. برای انتخاب لباس عروسی خانواده درجه یک نباید از لباس هایی که قدیمی شدند استفاده کنید. و همچنین از رنگهایی که در لباس استفاده میکنید بهتره رنگهای زرشکی، سورمهای یا خانواده رنگهای آبی تیره، طلایی، سبز، مشکی، بنفش و طوسی استفاده کنید. همچنین بهتره از رنگهایی که به نزدیک به رنگ سفید هستند استفاده نکنید.

تنها پیشنهاد مـا بشما این اسـت کـه اگر علاقه بـه جلیقه دارید می توانید در آخرهای عروسی کتتان را در بیاورید و از جلیقه کـه ست کت و شلوارتان اسـت استفاده کنید. نباید سایز کت و شلوارتان خیلی بزرگ باشد. اگر موهای کوتاهی دارید بهتره از گوشوارههای بزرگ استفاده نکنید. پس بهتره طبق مد پیش برید تا هم خودتون لذت بیشتری از این نوع لباسها ببرید و هم دیگران با دیدن شما، احساس خوبی داشته باشن. پس اگه دوست دارید اطلاعاتی در این زمینه بدست بیارید با مقاله امروزمون همراه باشید تا بتونید ازشون استفاده کنید. مقاله پیشنهادی: خانومهای قد کوتاه چه لباسی انتخاب کنند؟ چطور رنگ متناسب برای پیراهن دامادی انتخاب کنیم؟ اگر انتخابتان یکی از رنگ های تیره میباشد حتما پیراهن ذیل کتتان را از رنگ های روشن همچون آبی روشن، خاکستری روشن و سفید انتخاب کنید.

برای کسانی که رنگ تیره یا تو چشم دوست ندارن ولی نمی خوان مثل روز عروسی سفید بپوشن. همه می دانند که خرید کت و شلوار مناسب یکی از سخت ترین کار ها برای آقایان است و برای آن باید به فاکتور بسیار زیادی توجه کرد. به راستی که یکی از شیرین ترین لحظات میتواند زمانی باشد که عروس و داماد با لبخند رضایت و خوشحالی مشغول پسند کردن و خرید این قسمت از لیست خرید عروسی میپردازند. عدم توانایی مالی بیشتر ایرانی ها و قیمت بالای گل دلیل اصلی کاهش خرید گل ذر ایران است. در این مطلب شما را با تزئین لباس داماد در سبد گل آشنا میکنیم. از همان شب عروسی با هم هماهنگ باشید، به این صورت داماد خوش تیپ و عروس جذاب به چشم می آیند و مکمل یکدیگر می شوند. اگر پیراهنتون یقهای داره که در پشت گردن قرار گرفته و شبیه به گردنبند بهنظر میرسه در این موارد بهتره از گردنبند استفاده نکنید.

ما می گوییم که برای این روز مناسب نیست. توصیه ما به شما این است که رنگ پیراهنتان را ساده انتخاب کنید تا دوبنده بهتر دیده شود. ولی اگه سنتون پایینتره بهتره از رنگهای روشنتر استفاده کنید تا شادابتر بنظر برسید. کسانی که پوست سبزه و برنزه دارند بهتره از رنگهای صورتی و طلایی استفاده کنند. مهم ترین نکته برای انتخاب لباس دامادی شیک، هماهنگی در اجزای آن است که می تواند به یکتا بودن تیپ شما سبب شود. البته حاشیههای ظریف و براقی که برای کت و شلوارهای دامادی انتخاب میشوند از این قاعده مستثنا هستند و می توانند مورد انتخاب قرار گیرند. کت و شلوار سفید نیز رنگی کاملا هماهنگ با لباس عروس دارد که البته بایستی همراه با کمربند،کفش و دستمال جیب مشکی پوشیده شود تا از حالت یکنواختی خارج گردد. در انتخاب گوشوارهها به آرایش صورت نگاه کنید تا با رنگ گوشوارهها هماهنگی داشته باشند.