چطور لباس عروسی و داماد را با هم ست کنیم؟

انتخاب لباس مناسب در بین همه افراد، چه مرد و چه زن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در انتخاب پیراهنی که زیر کت و شلوار پوشیده میشود نیزباید نهایت دقت را داشت. جهت کسب اطلاعات دقیق از قیمت و تعرفههای تالار و باغ تالارهای لوکس تشریفات لشکری میتوانید به صورت حضوری در موسسه تشریف آورده و ضمن بازدید از مچموعه تشریفات عقد و خدمات عروسی لوکس لشکری، پاسخ سوالات خود را نیز دریافت نمایید. در انتخاب رنگ کت و شلوار داماد باید بسیار دقت داشت و کت وشلوار داماد نیز میتواند ترکیب رنگ متناسبی با لباس ساقدوشهایش داشته باشد. در صورت تمایل می توانید برای داشتن استایلی جذاب طرح و رنگ کفش هایتان را با با طرح و رنگ کمربند خود ست نمایید که در این صورت آراسته تر نیز به نظر خواهید رسید. نکته مهم برای این افراد این است که انتخاب کت هایی که دارای 4 دکمه و یا دو ردیف دکمه هستند، حجم شانه ها را بیشتر نشان می دهد.

این حساسیت در انتخاب لباس تنها مخصوص خانم ها نیست؛ اقایان نیز همیشه به دنبال لباس هایی زیبا و برازنده خود هستند. جنس لباسهای داماد و برند بودنشان نیز بسیار اهمیت دارد و چون شب عروسی تنها یک شب بوده و تکرار نمیشود بهتر است که از این نظر سنگ تمام بگذارید. می توانید از ست های غیررسمی نیز برای ساقدوش ها استفاده کنید منظور از ست های غیر رسمی پوشیدن تیشرت و جین نیست بلکه با انتخاب درست می توانید از ترکیب تک کت ها و شلوار های مناسب با آن استفاده کنید این ست برای تعداد بیش از چهار ساقدوش می تواند یک ترکیب جالب را پدید آورد برای ساقدوش های کمتر و مجالس عروسی خیلی رسمی بهتر است ساقدوش ها از کت و شلوار یکدست و رسمی استفاده کنند. ولی نکته مورد توجه این است که کت و شلواری را انتخاب کنند که دقیقا اندازه شان باشد.

برای انتخاب کفش ولی حساسیت زیادی وجود ندارد. این حساسیت در انتخاب لباس، برای انتخاب کت و شلوار دامادی بیشتر می شود. ببینید که کدام توناژ رنگی در لباس عروس وجود دارد و متناسب با آن دست به انتخاب رنگ کتوشلوار داماد بزنید. اگر رنگی تیره مانند مشکی یا سرمه ای برای کت و شلوار انتخاب کرده اید بهترین گزینه برای رنگ پیراهن شما سفید است. اگر نوجوون هستید بهتره از لباسهای کوتاه و پارچههای رنگ روشن و ساده رو انتخاب کنید. این رنگ ها شامل قهوه ای سوخته، سرمه ای سیر، مشکی و زغال سنگی هستند. در این بین ممکن است یک کت و شلوار که شاید طرح آن قدیمی باشد، شما را بسیار شیک و رسمی نشان بدهد. به همین دلیل توصیه می کنیم تحت تاثیر مد قرار نگیرید و بی طرفانه همه مدل ها را امتحان کنید.

خدمات عروسی و تشریفات مجالس لشکری با در دست داشتن مزونهای لباس ویژهی داماد، لوکس و لاکچری ترین مدلهای لباس را در اختیار دامادهای جوان قرار میدهد. کت های دامادی یقه پهن، دست شما را برای طراحی استایل باز می کند و مد روز هم هست. کت هایی که دارای یک و یا دو دکمه هستند یقه بازتری دارند و به همین دلیل پیراهن زیر کت بیشتر نمایان می شود. کت و شلوارهای شش دکمه نیز جزء شیک و زیباترین کت و شلوارها میباشند . همچنین این سبک کت و شلوار برای میهمانی های خانوادگی و دوستانه نیز مناسب است. در انتخاب کت نیز این افراد با پوشیدن کت های یک دکمه و نهایتاً دو دکمه ای، پیراهن شان بیشتر نمایان شده و بالاتنه شان کشیده تر به نظر می رسد. می باشد. رنگ های روشن در لباس داماد به عنوان انتخاب اشرافی و تشریفاتی به شمار می روند و انتخاب کت و شلوار سفید برای داماد های ریز نقش مناسب تر است.