چطور لباس عروسی و داماد را با هم ست کنیم؟

عوامل متعددی هم روی قیمت کتوشلوار اثر دارند. این که در دنیای امروز که ما از فمنیسم، برابری حق زن و مرد، استقلال زن ها و جایگاه اجتماعیشون حرف می زنیم و به دنبال دیده شدن نقش زنان به عنوان عناصر تاثیرگذار اجتماعی و سیاسی هستیم آیا نباید روی آداب و رسوممون تجدید نظر کنیم. بنابراین یک لیست بلند بالایی را برای آنان تدارک دیده ایم. از روبان و سایر وسایل تزئیناتی نیز میتوانید برای تزئین لباس استفاده کنید و در آخر آن را در سبد گل قرار دهید. اگر به تعداد سبد گلهای آماده گلفروشی ها نگاهی بیاندازید و یا در مراسم های مختلف به سبد گل های های هدیه دقت کنید متوجه خواهید شد که سبد گل از چه میزان محبوبیت برخوردار است.

در سالهای اول آشنایی هر دو خانواده هدایایی را در مناسبتهای مختلف خریداری میکنند و تزئین این هدیهها ممکن است یکی از چالشهایی باشد که با آن روبهرو میشوند. تقریباً تمامی وسایل و احتیاجات عروس و داماد و تمامی ملزوماتی در لیست خرید عروسی درج شده است، تا این مرحله خریداری شده اند. پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید به هنگام خرید عروسی خود، خیلی راحت از کنار موانع و مشکلات عبور کنید. سعی کنید حدالامکان از جنس های نخی و یا کتان انتخاب کنید، چرا که هوا به خوبی در آن ها جریان پیدا خواهد کرد.

می توانید لباسی را تهیه کنید که با رنگ پیراهن نامزدتان هماهنگ باشد.لباستان باید با رنگ پوست، موها و چشم هایتان متناسب باشد.برای اطمینان حاصل کردن از رنگ کت و شلوار هم زیر نور لامپ و هم نور خورشید از متناسب بودن رنگ آن اطمینان حاصل کنید. امكان دخل و تصرف، تنگ یا گشاد كردن شلوار بهمراتب راحتتر از كت است، به همین دلیل با انتخاب كت شروع كنید و در مرحله بعد سراغ شلواربروید. کت شلوار دامادی به این رنگ را می توان پس از عروسی در مراسم دیگر نیز بر تن داشت. توجه به نکته جزئی و در عین حال بی اهمیت تاثیر بسیار زیادی در زیبایی کت و شلوار دارد.

اما در چهارچوب همخوانی محیط و تم مراسم و راحتی خودتان و البته لباس عروس! و اما چیزی که از همه چیز قطعا برایتان واجبتر است خرید لیست وسایلی است که قرار است در سفره عقد چیده شود. مهم نیست چقدر برای خرید عروسی و تهیه لیست خرید عروس و داماد برنامه ریزی نموده اید. چرا که این کار، حساسیت و تجارب بیش تری می طلبد و در اختیار هر خیاط پیراهن دوز و شلوار تک دوز نیست. هر مردی برای یک بار هم که شده باید به دنبال خرید کت و شلوار برود. خب اینجا من به یک تناقض میخورم که نمیشه نقش های زنان به عنوان کسانی که بیرون از خانه کار می کنند پذیرفته بشه، مسئولیت های خونه بین زن و مرد با رعایت عدالت تقسیم بشه و در نهایت هر جایی که به نفعمون بود خرید لباس عقد به عهده داماد باشه!