ویژگی های بهترین مدل های لباس ساقدوش داماد

جلیقه ، شلوار ، پیراهن و شلوار نیز انواع لباس هایی است که دامادها در مراسم رسمی از آنها استفاده می کنند.همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … مسلما انتخاب لباس با رنگی که بیشتر به شما بیاید و زیباتر جلوه کند مناسبتر است. اگر قد کوتاهی دارید بهتر است کت و شلوارهایی را که راه های عمودی دارند انتخاب کنید تا قد شما را کشیده تر نشان دهند. تقریباً تمامی وسایل و احتیاجات عروس و داماد و تمامی ملزوماتی در لیست خرید عروسی درج شده است، تا این مرحله خریداری شده اند. چنانچه شما هم در آستانه ازدواج هستید و میخواهید روزهای بدون دغدغه ای سپری کنید، اگر نگرانی تمام وجود شما را گرفته میخواهید لیست خرید عروس و داماد کامل و بدون نقصان باشد.

البته در این گونه شرایط، میزان هزینه و بودجه ای که قرار است صرف خرید حلقههای ازدواج شود نقش مهمی را ایفا میکند. باید توجه داشته باشید که شاید در ظاهر نشان ندهند ولی از وقتی که برای تزئین کادو صرف کردهاید خوشحال میشوند. و به طبع داماد باید از کت پشمی یا تاکسیدو با کراوات مشکی خودداری کند. اضافه کردن جزئیاتی نظیر پاپیون یا کراوات فلانل یا پشمی، جلیقه پشمی یا جیر، به همراه کفش هایی قهوه ای رنگ جزو وظایف آقا داماد است که بنا به سلیقه خودش می تواند آنها را امتحان کند. اگر می خواهید یک ترکیب عروسی در میانسالی بسازید ، می توانید با استفاده از پیراهن سفید ، کراوات سبز و جلیقه در داخل کت و شلوار با رنگ های قهوه ای روشن ، در ترکیبات مردانه شیک باشید. عروس خانم ها با سر کردن چادر در مراسم عقد خود، سفید بختی و خوشبختی را برای خود رقم خواهند زد.

شیرینی و جذابیت تمامی لحظات خرید عروسی با رفتن به داخل جواهر فروشی ها و پسند کردن حلقههای ازدواج شروع میشود. اولین اقدام تازه عروس و داماد در جهت خرید عروسی و نیز لیست خرید عروس و داماد، گشتن در مغازههای طلافروشی و خرید حلقه ازدواج است. هدف ما از نوشتن این مقاله فراهم آوردن اطلاعات کامل مبنی بر لیست خرید عروسی است. یکی از خاطره انگیز ترین اتفاقاتی است که هر کسی آرزو دارد یک روزی آن را تجربه کند. یقیناً یکی از قسمتهای خاطره انگیز و دوست داشتنی مراسم عروسی که برای همیشه در ذهن تمامی نوعروس و داماد ها باقی میماند زمانی است که فرد به همراه همسر آینده خود، دست در دست هم با جان و دل برای خرید یک سری ملزومات مورد نیازعروسی تحت عنوان لیست خرید عروسی به بازار میروند تا با هم آنچه را مورد نیاز برنامههای تدارک دیده عروسیشان است را خریداری کنند.

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی عروس یکی از جذاب ترین قسمتهای لیست خرید عروس و داماد است که تمام نو عروسان عزیز بدون استثناء به آن علاقه مند هستند. عمدتاً خرید لوازم آرایشی و بهداشتی عروس، هم شامل نو عروسهای عزیز میشود هم آقایان داماد. ولی رنگ مشکی و سرمه ای و یا حتی خاکستری جذابیت بیشتری برای آقایان دارد. برای روزهای های سرد نیمه دوم سال، از کت شلوار های پشمی استفاده کنید. از انتخاب رنگ های جیغ و زننده خودداری نمایید. ست لباس ساقدوش داماد با رنگ هایی مثل سرمه ای یا آبی تیره از بهترین و متداول ترین ست های لباس ساقدوش داماد هستند این لباس ها برای اکثر افراد با رنگ های پوست متفاوت مناسب هستند، همچنین مکمل خوبی برای اکثر رنگ های لباس داماد به شمار می روند، از دیگر رنگ های مناسب و متداول برای لباس ساقدوش می توان به رنگ های خاکستری و مشکی اشاره کرد در صورتی که می خواهید از رنگ های غیر متداول برای ساقدوش ها استفاده کنید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ لباس ساقدوش ها بهتر است با لباس داماد هماهنگ اما تیره تر یا روشن تر باشد به عنوان مثال اگر اگر لباس داماد سرمه ای است سعی کنید لباس ساقدوش ها از بین رنگ های آبی یا سرمه ای سیر انتخاب کنید تا شاهد کنتراست مناسبی بین لباس داماد و ساقدوش ها باشید.