ویژگی های بهترین مدل لباس برای داماد

باید نوع مدل لباس برای داماد و استایل فرد با هم متناسب باشند. بهتر است هنگامی که می خواهید برای انتخاب مدل لباس داماد از کت و شلوارهایی که دارای پارچه های ساده هستند، انتخاب کنید. برای انتخاب مدل لباس داماد علاوه بر نظر عروس و داماد می توان از مسئولانی که در تشریفات مجالس عروسی خود هستند کمک گرفت. در انتخاب کت و شلوار دامادی تشریفات عروسی یز می تواند کمک شایانی به شما بکند. مراسم عروسی و عقد خود را در باغ تالار پذیرایی عرشیا برگزار نمایید و شب فراموش نشدنی خود را به ما بسپارید. در پوشیدن این کت باید دقت کنید که تنها دکمه اول را ببندید تا ظاهری کلاسیک و رسمی داشته باشید. رنگی که هیچ گاه از مد نمی افتد و می توان لباس های رسمی مردانه به این رنگ را در همه نوع مراسم از عقد و عروسی تا عزا و رویدادهای ملی و بین المللی و اداری و روزمره بر تن کرد.

ترکیبی از این ایده­ها نیز به کمک شما می­آیند تا ایده­های خلاقانه­تری اجرا کنید. لباس داماد از گذشته تا به امروز به شیوه سنتی است، هر چند تغییرات کوچکی در آن دیده میشود. هر کدام از رنگ های به کار برده شده برای کت و شلوار دامادی دارای جذابیت و زیبایی خاصی هستند. ممکن است در نگاه اول تصور کنید که ست کردن رنگ و مدل لباس برای داماد یک امر ساده باشد. برای انتخاب کت و شلوار دامادی باید تقریبا به اندازه یک سانتی متر از آستین پیراهن از آستین کت بیرون بیاید. حتما چیزی در حدود نیم تا 1 سانتیمتر از سر آستین بلوزتان می بایست از آستین کت بیرون بزند. به گزارش پایگاه خبری گلونی: لباس داماد در بین بومیان کیش از گذشته تا امروز به شیوه سنتی باقی مانده است. از آنجا که لباس نامزدی عروس معمولا رنگی ست، اگر کت شلوار متناسب با آن به تن نکردید می توانید با کراوات متناسب خود را هماهنگ کنید.

البته می توان گفت که ساقدوش های داماد می توانند لباس های خود را با رنگ لباس های داماد ست نکنند ولی حتما باید رنگ لباس های ساقدوش داماد و رنگ لباس های داماد متناسب با یکدیگر باشد. شیوه های مختلفی برای ست کردن لباس داماد وجود دارد. خط سر شانه در طراحی استایل کت شلوار مردانه بسیار اهمیت دارد. سبک ایتالیایی بسیار امروزی و زیباست. اکسسوری داماد این روزها طراحی و تولید شده بسیار متنوع و فراوان هستند. در این طرح، جلیقه آبی پر رنگ را با کت شلوار دامادی دو دکمه ساتن دار مشکی رنگ مشاهده می کنید که ترکیب جذابی را به ارمغان آورده است. در تصاویر منتشر شده از این زوج، عروس کت و شلوار داماد را به تن کرده است و داماد نیز پیرهن سفید عروس را پوشیده است. دامادهای ریز نقش یا متناسب بهتر است از کت و شلوارهایی با رنگ روشن استفاده کنند.

برای جیب روی کت تان دو نوع انتخاب دارید استفاده از دستمال ابریشمی یا یک گل کوچک . از همان شب عروسی باهم هماهنگ باشید، بـه این صورت داماد خوش تیپ و عروس جذاب بـه چشم میآیند و مکمل یک دیگر میشوند. همچنین هنگام انتخاب مدل لباس برای داماد باید دقت داشت که لباس انتخاب شده استایل مردانه را جذاب تر نشان دهد. از همان شب عروسی با هم هماهنگ باشید، به این صورت داماد خوش تیپ و عروس جذاب به چشم می آیند و مکمل یکدیگر می شوند. بسیاری از کاربران حرکت این زوج را عجیب دانستند و عنوان کردند که این خلاقیت عجیب آنها باعث معروفیت د دیده شدن آنها شده است. دستمال جیب و کراوات را میتوانید قرمز ونیزی استفاده کنید. اگر تاکسیدو می پوشید بهتر میباشد از پاپیون به جای کراوات استفاده کنید. اگر قبل از خرید با برندهای برتر آشنا شوید، در روز خرید به فروشگاههایشان مراجعه میکنید و انتخابی راحتتر و مطلوبتر خواهید داشت.