همچنین رنگ کفش باید مشکی باشد

نکته اول این کـه اگر مراسمتان در فصل تابستان اسـت پوشیدن جلیقه بـه همراه کت باعث میشود کـه گرما کلافه تان کند نکته دوم این کـه اگر خیلی چاق و یا کوتاه قد هستید بـه هیچ عنوان جلیقه نپوشید. اگر جثه درشتی دارید، رنگ مشکی را بیشتر توصیه میکنیم. آن را با یک پاپیون مخمل و شلوار مشکی بپوشید تا ظاهری مدرن و شیک اما الهام گرفته از سبک کلاسیک داشته باشید. لباس داماد در قیاس با لباس عروس که از فرم و دوخت و استایل بسیار متنوعی برخوردار می باشد، تنوع زیادی نداشته و باید همراستا با اندام، رنگ پوست و استایل داماد تنظیم شود. او دربارهی کشور دوخت کت شلوار دامادی میگوید: «اکثر پارچههای کت شلوار از چین میاد، ایرانی هم داریم. در گزارش امروز مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران، برای آقایان جوانی که به دنبال مدل های جذاب و شیک و جدید کت شلوار دامادی هستند، ۶۰ مدل معرفی کردیم که به همراه راهنمای خرید کت شلوار دامادی، راهکارهای خوبی در اختیار داماد ها قرار می دهد.

اندازه قد کت وقتی دستتان را در کنار بدنتان قرار میدهید باید تا نوک انگشتانتان قرار گیرد و قد آستین هم باید تا اندازهای باشد که حدودا نیم تا یک سانتیمتر از آستین لباس بیرون بزند. توصیه ما به شما این است که رنگ پیراهنتان را ساده انتخاب کنید تا دوبنده بهتر دیده شود. به دلیل اینکه لباس داماد کت شلوار و عموما ساده می باشد، بهتر است توجه ویژه ای به اکسسوری های داماد داشته باشید. کت و شلوار آمریکایی اصیل، دارای طراحی ساده بود. و باید اضافه کنم که اگر در هر صورت از آن دسته هستید که دلتان می خواهد با کت و شلوار دامادیتان از کمربند استفاده نکنید حتما به خیاطتان یادآوری کنید که جای کمربند را بر روی شلوارتان نگذارد. اگر جثه درشت و قد بلندی دارید، هرگز به سراغ کتهای دولبه و شش دکمه نروید. کتها یا یک ردیف دکمه دارند یا دو ردیف.

پوشیدن رنگ های خنثی با کراوات هایی که طرح گل و گیاه دارند. از طرفی دکمههای جلوی کتها هم با هم متفاوت است. باز هم میگوییم: از جزئیات غافل نشوید! پس به جزئیات تا میتونین توجه داشته باشید. هنگام خرید، باید بیشتر به کت توجه داشته باشید چون امکان تنگ و گشاد کردن آن از شلوار دشوارتر است. اگر می خواهید از ساعتی با بند چرم استفاده کنید بهتر است به ست کردن آن با کمربند و کفش خود نیز فکر کنید. یک کت و شلوار خاکستری روشن می تواند برای روزهای گرم شما را خنک نگه دارد، اما اضافه کردن یک جلیقه ظاهر رسمی تری می دهد. به این صورت دو ظاهر متفاوت نیز خواهید داشت. به همین دلیل این لباس ها تحمل شوینده ها و مواد شیمیایی را نخواهند داشت. در این مقاله قصد داریم با شما نکاتی را درباره انخاب نوع لباس دامادی با توجه به شرایط ظاهری به شما ارائه کنیم.

کت شلوار دامادی به رنگ قهوه ای، یکی از رنگ های فراموش شده اما جذاب و ایده آل برای خوش تیپ ها در با شکوه ترین شب زندگی آنان است. این نکته در رابطه با ریش و سبیل هم صدق میکند، حواستان باشد که تغییرات زیاد و اساسی ظاهر برای شب عروسی نیست. در مراسمهایی مانند مراسم پاگشا، شب یلدا، عیدی و… بعضی تکدکمه است که برای مراسم بسیار رسمی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا توصیه نمیشود. سرشانهها باید بدون چین و چروک یا کشیدگی روی شانهها قرار گیرد. در خرید شلوار بیش از هر چیز باید به قد آن دقت کنید که کمر آن براحتی بسته شود و وقتی با آن مینشینید و بلند میشوید، راحت باشید.