نکته طبي درباره لباس عروس کرايهاي – کلینیک دکتر نیلفروشزاده

البته اگر تمرین کنید می توانید گاهی دنباله لباس یا تور را در دست خود و با حالت زیبایی حمل کنید. شاید ما بتوانیم در انتخاب لباس عروس به تو کمک کنیم. برخى از عروس ها مى پرسند براى انتخاب لباس عروس بايد حداقل چند لباس را امتحان كرد؟ این روزها اکثر لباس های عروس به سبک لباس های آستین دار روانه بازار میشوند که در این مطلب نمونه هایی از مدل های لباس عروس آستین دار را برایتان گردآوری کرده ایم. حتی در شرایط شیوع ویروس کرونا در این روزها، باز هم خرید یا اجاره زیباترین لباس عروس دنیا برای عکاسی فرمالیته اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از مدلهای لباس عروس پر طرفدار این روزها، لباس مدل ماهی است. لباس عروس، از عناصر مهم جشن زیبای عروسی است که به شما جلوه یک پرنسس را می دهد انتخاب لباس مناسب عروس، شاید به نظر خیلی سخت باشد، آن هم با آن همه مدل های موجود در بازار که، اگر ندانید چه چیزی شایسته ی اندام شماست، نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

نكات قوت و ضعف اندام شما بهترين راهنما براي انتخاب لباس عروسی ايده ال شماست. اگر می خواهید برجستگی های اندام خود را نشان دهید، بهتر است از مدل ماهی استفاده کنید. لازم است این نکته را خاطر نشان کنیم که عملیات لکه گیری باید قبل از شستشو انجام شود که این روال در خشکشویی ها رعایت می شود اما اگر شما قصد شستشوی لباس عروس در خانه را دارید، ابتدا باید با حلال مناسب عملیات لکه گیری را انجام دهید و سپس با استفاده از یک تشت بزرگ پر از آب شستشوی لباس عروس را انجام دهید. اما، بهتر است این نکته را در طول عروسی در ذهن داشته باشید. در انتخاب مدل لباس عروس جدید دخترانه باید به نکاتی توجه کرد. 1. در این مرحله لباس عروس شما از نظر جنس، عمر و تزئیناتی که روی آن کار شده است، به صورت تخصصی بررسی می شود و بهترین روش شستسوی لباس عروس در این مرحله به نسبت جنس پارچه انتخاب می شود.

اگر گران ترین لباس دنیا را از تهیه کنید، اما در زمان خرید به استایل و فرم اندامتان دقت نکنید، قطعا انتخاب چندان موفقی نداشتهاید. لباس های تنگ می تواند انتخاب خوبی برای این دسته از افراد باشد و فرم اندامشان را به زیبایی نمایان می کند. 3. به نسبت میزان کثیفی و لکه های موجود روی لباس، بهترین روش شستشو انتخاب می شود. اما سوالی که مطرح است این است که بهترین روش شست و شوی لباس عروس کدام است؟ روی لباس عروس را نمی توان با هر موادی از بین برد و بهترین روش لکه گیری لباس عروس، سپردن آن به دست خشکشویی های متخصص است. به دلیل اینکه پارچه لباس عروس از جنس های ظریفی مانند تور و حریر است و روی آن با استفاده از مروارید یا سنگ های زینتی، تزئین شده است، شستن آن توسط لباسشویی های خانگی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

۲. برای تهیه لباس عروس، حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم اقدام کرد تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس خانم ها به دلیل دوندگی های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر می شوند و وقتی برای پرو می روند، اندازه هایشان تغییر کرده است ولی راه حلی برای این مشکل وجود دارد؛ خیاط های لباس عروس به جای زیپ، پشت لباس را با بند به هم وصل می کنند که به صورت ضربدری بسته می شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس می دهد و هم باعث می شود بتوان اندازه آن را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروسباشد. در گذشته و خصوصاً قبل از قرنهای هجدهم و نوزدهم، لباس عروس در نزد فرهنگها و سرزمینهای مختلف لباسی شیک و لوکس از جنس مخمل، ابریشم، پارچههای زربافت و خلاصه پارچههای لوکس و گرانقیمت بوده است و البته هنوز هم چنین رسمی در جایجای جهان وجود دارد، اما از زمانی که در دوران ملکهی ویکتوریا در بریتانیا از لباس عروس سفید استفاده شد، رفتهرفته راه برای آن که از لباس عروس سفید در کل جهان استفاده شود باز شد.