نکات ویژه در انتخاب مدل کت شلوار تابستانی برای آقا دامادها – مدل کت شلوار

از زیورآلات مناسب با لباستون استفاده کنید. کت و شلوار کرم نیز برای استفاده در فصول گرم مناسب هستند و توجه داشت باشید که پوشیدن این رنگ از کت و شلوار برای افراد چاق و یا قد کوتاه مناسب نیست و بایستی از پوشیدن آن اجتناب نمایند. همچنین دقت کنید استفاده از کراوات برای نامزدی بهتر است و پاپیون مناسب جشن عروسی ست. بهتر است رنگ کراوات و دستمال جیبتان با کت و شلوار همخوانی داشته باشد. تلاش نمایید از کراوات های براق و زننده استفاده نکنید. در صورتی که سن لباس های شما بالا است، نباید آن ها را به خشکشویی بسپارید.

بدون شک تمامی لحظات آن با هیجانات و احساسات مشترک عروس و داماد همراه است. اما نکته جالب توجه و به گونه مشترک میان تمامی عروس و داماد ها این است که همواره تمامی این لحظات را با احساسی ناشی از یک نگرانی و دلهره سپری خواهند کرد. اما اگر جشن عروسیتون تم خاصی نداره، بهتره که از لباسهای رنگ تیره یا یا مشکی استفاده کنید. و همچنین بهتره لباستون با رنگ لباس ساقدوشها هم هماهنگی داشته باشه. در انتخاب گوشوارهها به آرایش صورت نگاه کنید تا با رنگ گوشوارهها هماهنگی داشته باشند. پیراهن مشکی به همراه کت و شلوار سفید شیک ترین و رسمی ترین انتخاب برای مردان است. هنگام خرید پیراهن برای مراسم عروسی تان، در صورتی که می توانید تکه ای از پارچه ی لباس عروس را به همراه داشته باشید.

بعد از اتمام خرید ست حوله عروس و داماد، نوبت به خرید چمدان و وسایل مربوط به پاتختی و حنا بندان میرسد. به هنگام چک لیست خرید عروس و داماد، نوبتی هم که باشد نوبت به خرید ساعت برای عروس و داماد میرسد. ما در این جا لیست کامل و بلند بالایی از خرید عروس و داماد را به طور مفصل در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. چرا که خرید لباس و پوشاک عروس و داماد شامل لیست بلند بالایی میشود که همه آنها باید خریداری کنند. خرید عروسی شامل چیست؟ چنانچه شما هم در آستانه ازدواج هستید و میخواهید روزهای بدون دغدغه ای سپری کنید، اگر نگرانی تمام وجود شما را گرفته میخواهید لیست خرید عروس و داماد کامل و بدون نقصان باشد. البته در این گونه شرایط، میزان هزینه و بودجه ای که قرار است صرف خرید حلقههای ازدواج شود نقش مهمی را ایفا میکند. در آخر لازم به یادآوری دوباره است که سادگی و راحتی را فراموش نکنید!

بد نیست که عروس و داماد در این گیردار که مشغول پسند کردن حلقه هایشان هستند نظری به پسند کردن مابقی طلاهای عروس خانم( آنچه را که میپسندد) بیندازند. به راستی که یکی از شیرین ترین لحظات میتواند زمانی باشد که عروس و داماد با لبخند رضایت و خوشحالی مشغول پسند کردن و خرید این قسمت از لیست خرید عروسی میپردازند. یکی از محبوب ترین و گران ترین سبک های کت شلوار در سراسر جهان سبک روستایی است که برگرفته از المان های طبیعت است و حس طبیعت را به خوبی منتقل می کند. با اینکار، انتخاب دسته گل و کت و شلوار داماد نیز بسیار آسان تر میشود و نتیجه ی خوبی هم میدهد. این سبک که از المان های طبیعت نظیر کوه و رودخانه برگرفته شده، حس طبیعت را به خوبی منتقل می کند. ضمن اینکه شاید اندازهها و ابعاد بدنتان تغییر کند و دیگر در زمان برگزاری عروسی لباس به تنتان ننشیند.