نکات مهم در انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

در مزونهای عروس، که اقدام به کرایهی لباس عروس میکنند نیاز به شستشو بسیار زیاد است، چرا که به دلیل تحرک زیاد، گرمای محیط میهمانی، بافت و جنس آنها که از تور و پلایاستر، تعرق بدن زیاد است و اگر این لباسها به خوبی شسته نشوند میتوانند محیطهای مناسبی برای رشد انواع، میکروب، قارچ و باکتری باشند. شما برای خرید لباس عروس به 6 تا 8 ماه زمان نیاز دارید . Bengü از دوران نامزدی تا زمان عروسی با انتخاب مدل های کلاسیک هم مورد تقدیر و هم مورد انتقاد قرار گرفت. شما می توانید از زمان حراجیهای سالنهای لباس عروس با جستجو در اینترنت اطلاع یابید. اما خوبی این لباس در این است که دیگر نگران نخواهید بود از تنتان بیافتد چون از ابتدا تا انتهای جشن می تواند به یک شکل روی اندام شما بایستد. لباس با برشهای خاص انتخاب خوبی است. زیرا این مدل با توجه به پوشیدگی نسبی که دارد میتواند انتخاب مناسبی برای افراد خاص باشد.

Burcu Biricik که زیبایی اش زبانزد خاص و عام است با انتخاب لباس عروسی اش توجه عروس های آینده را به خود جلب کرد. لباس های تنگ می تواند انتخاب خوبی برای این دسته از افراد باشد و فرم اندامشان را به زیبایی نمایان می کند. پس از تصمیم نهایی مبنی بر انتخاب لباس مدل ماهی، حتماً آن را بپوشید و کمی با آن راه بروید تا مطمئن شوید که انتخاب خوبی برای شب عروسی تان خواهد بود. لباس عروس خریداری شما باید طوری باشد که امکان گشاد یا تنگ کردن آن وجود داشته باشد. ممکن است، آستر، یا لایی این لباسها در اثر شستشو با آب تخریب شود و هرگز دیرگ به حالت اولیه بر نگردد. بر روی تور عروس گل دست دوزی شده بود. نوع لباس عروس را بر اساس محل برگزاری و تالار عروسی تان انتخاب کنید مثلا اگر عروسیتان در فضای باز است باید لباستان زرق و برق زیاد داشته باشد تاچشمگیر باشد و جلوه لباس عروسی شما را به حد اعلی برساند.

اگر لاغر اندامید ، می توانید مدل لباس عروس اروپایی (مدل لباس عروس بالماسکه) انتخاب کنید این لباس در قسمت سر آستین به حالت پف کرده دوخته می شود و سرشانه را به حالت ایستاده و خوش فرم جلوه می دهد. باید گفت که لباس عروس بدون دنباله میتواند با استفاده از تور بلند، همان جلوه لباس دنبالهدار را داشته باشد. مخصوصا اگر روی دنباله حاشیه ای سنگ دوزی شده باشد ، تلالوی زیباتری خواهد داشت. اگر می خواهید هزینه ای که برای خرید لباس عروس در نظر گرفته اید اندک است و کفاف خرید یک لباس عروس شیک و زیبا را نمی دهد پیشنهاد می کنیم که لباس هایی که یکبار پوشیده شده اند و قیمت آن ها بسیار پایین آمده است استفاده کنید. معمولا برای کمتر شدن هزینه لباس، خیاط ها به جای استفاده از پارچه گیپور از حاشیه های آن استفاده می کنند و پارچه را با چسب به لباس می چسبانند و حتی سنگ ها هم با چسب های حرارتی روی گیپور قرار می گیرند .

ممکن است خيلي از افراد به انواعي از اين محصولات معطر حساسيت داشته باشند و با پوشيدن لباس کرايهاي دچار اگزماي تماسي آلرژيک نسبت به آن ماده معطر يا ضدعرق شوند و شب عروسيشان با يک حساسيت پوستي ساده خراب شود. جنس همهی آنها از مرغوبترین پارچههاست و عمدتاً هم پارچهها از فرانسه تأمین میشوند. ۱۳. اگر پارچه لباستان براق نباشد و روی آنها حریر باشد ، زیباتر خواهد بود و شما را لاغرتر نشان خواهد داد . افراد اندام های متفاوتی دارند و لباس پوشیدن همه آنها از یک الگو پیروی نمی کند. تاج عروسی Meghan Merkle که مدل موی شینیون را ترجیح داده بود نیز توجه همه را به خود جلب کرد. لباس عروس در استایل عروسی حرف اول را می زند که باید با مشاوره با متخصصان طراحی و دوخت لباس با توجه به فرم اندام و قد و قامت عروس و داماد انتخاب شود. ۳. خیاط برای اینکه بتواند شما را در انتخاب لباسی مناسب تر راهنمایی کند، باید در مورد اندام داماد وتفاوت قد شما با او بداند مثلا اگر با همسرتان هم قد هستید، با توجه به اینکه موها یا پاشنه کفش به هر حال کمی به قدتان اضافه می کند، به شما لباسی که خیلی کشیده نشانتان بدهد، پیشنهاد نمی دهد تا بلندتر از داماد به نظر نرسید.