نکات مهم در انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

لباس عروس ، یکی از رویایی ترین پوشش هایی است که بانوان در طول زندگی بر تن می کنند و خاطره انگیز ترین شب زندگی خود را جشن می گیرند. همیشه پوشاک چند ده میلیونی، رویایی ترین لباس عروس زندگی شما نیست و انتخاب آن در مزون های گران قیمت زعفرانیه و جردن و الهیه تهران، بهترین گزینه نخواهد بود. اگر شما هم در آینده ای نزدیک به دنبال انتخاب یک لباس عروس جذاب برای رویایی ترین شب زندگی تان هستید، مجموعه ویدیوهای آموزشی زیر را در نظر داشته باشید. به یاد ماندنی ترین پوششی که یک بانو در طول زندگی بر تن می کند را معمولا به ۳ طریق سفارش می دهند. يکي ديگر از نگرانيهايي که در مورد لباس عروسهاي کرايهاي وجود دارد، آغشته بودن آنها به انواع عطرها، دئودورانتها يا حتي محصولات معطر آرايشي است که معمولا آرايشگرها براي عروس استفاده ميکنند.

گر چه پوشش سفید رنگ کیت، جامه ای لاکچری و محجبه نبود، اما بسیار ساده و بخشی از جذابیت خاص خود را که بازتاب گسترده رسانه ای پیدا کرد را می توان در همین فاکتور دنبال کرد. به طور مثال برخی عروسها در کشور فنلاند رنگ مشکی به تن میکنند که شاید عجیب به نظر برسد. هرچند که از دوران ویکتوریا به بعد پوشیدن لباس سفید در بسیاری از مراسم کم کم توانست خود را به بسیاری از فرهنگها و کشورها تحمیل کند، اما هستند کسانی که طبق آیین و رسم و رسوم خود عمل کردند و میکنند. اما اگر در انتخاب لباس عروس برای پشت لباس برنامه خاصی داشتید، برای مثال پشت لباس باز است، از پارچه خاص و طرحدار در آن استفاده شده بهتر است تورهای ساده و کوتاه انتخاب کنید تا توجه دیگران را از مدل لباس عروس کم نکنید.

البته باید توجه داشته باشید که این دیگر شما نیستید که طرح های خاص و خلاقانه و اختصاصی را انتخاب می کنید. وب سایتهای زیادی هستند که مدل های لباس عروس اسلامی را به شما پیشنهاد می کنند که با انتخاب آن ها در طول مراسم و هنگام عکاسی، آرامش و پوشیدگی بیش تری خواهید داشت. نکته اول: مهم ترین نکته ای که در انتخاب خود می بایست مد نظر داشته باشید، انتخاب مدل مورد نظر شما است که متناسب با اندام شما بوده و شما را خوش اندام تر در با شکوه ترین شب زندگی به نمایش می گذارد. برداشتن تور از سر: این لحظه نه تنها یکی از زیباترین و احساسی ترین لحظات عروسی است بلکه لحظه فوق العاده ای برای عکاسیست. حتی اگر کمی هم حرفه ای باشید، می توانید روندهای جدید پوشیده یا باز را از طریق نظرات فشن بلاگر ها، مشاهده کنیده و ایده های مختلف را دریافت نمایید.

نکته ای که باید توجه کنید ان است که لباس هایی که دامن آنها A شکل است و یا دامن پف دار دارند، برای عروس خانم هایی که قسمت های پایین بدن آن ها چاق است و اصطلاحا اندامی گلابی شکل دارند، مناسب خواهد بود و توصیه شده است. مخصوصا اگر درشت اندام هستید و استایل منحنی شکل (CURVE) ندارید. این لباس مناسب نوعروسانی است که دارای قد بلند و اندام معمولی یا گلابی شکل هستند. یا خانمهای قبیلههای کالیفرنیای شمالی در مراسم ازدواجشان لباسی از رنگهای سمبولیک سفید، آبی، زرد یا نارنجی و مشکی میپوشند. به طور مثال ترکمنها قرمز میپوشند که نمادی از عشق و علاقه است، زرتشتیها سبز میپوشند که یکی از رنگهای مقدس برای آنها محسوب میشود و عروسهای روستایی لباسهای رنگارنگ و محلی میپوشند که شادی خود را از پیوندشان نشان دهند. افراد اندام های متفاوتی دارند و لباس پوشیدن همه آنها از یک الگو پیروی نمی کند.