نکات مهم در انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

تمام این مدت لباس درون بسته بندی ویژه خود نگهداری شده است و به احتمال خیلی زیاد چین و چروک زیادی به خود گرفته است.مهمترین نکته در این مرحله آماده سازی لباس برای مراسم است که باید به طور حرفه ای و دقیق انجام شود. چراکه این لباس علاوه بر قیمت بالایی که دارد یادآور زیباترین خاطرات زندگی آن ها است و می بایست به گونه ای از آن نگهداری شود که همیشه نو و زیبا باقی بماند.طبیعی است که بیشتر عروس خانم ها تمایل داشته باشند پس از مراسم، لباس خود را به عنوان یک یادگاری ارزشمند نگه داشته باشند و از آن محافظت کنند. پس از آن که خیاط لباس را بررسی کرده و ایرادات احتمالی را رفع نمود، بهتر است قبل از آن که لباس را در کاور قرار دهید آنرا به روش استاندارد بشویید تا اگر لکه ای روی لباس وجود دارد از بین رفته و یا آثار لکه های به جا مانده از عرق بدن پاک شود.

لکه گیری لباس عروس در خشکشویی با مواد مخصوص و شیوه های خاصی انجام می شود که بدون آسیب رسانی به بافت لباس، همانند روز اول می شود. برای آنکه پس از اتوکشی نهایی، لباس برای استفاده در شب عروسی در بهترین حالت خود باقی بماند، می بایست آن را درون یک کاور قرار داده و از یک ارتفاع بلند تر از حالت معمول آویزان کنید تا تورهای لباس نیز همانند خود لباس از آن ارتفاع آویزان باشند و حالت یکدست و صاف خود را از دست ندهند. بعضی ها همیشه به دنبال تاریخچه هر اتفاقی هستند و برایشان جالب است که روند تاریخی اتفاقات را بررسی کنند و از عوامل دخیل در تغییرات مطلع شوند، تاریخچه لباس عروس نیز می تواند برای آن دسته که علاقه به ریشه یابی تاریخی مسائل هستند جذاب و خواندنی باشد.

برای آنکه لباس تان تا سال ها برای شما باقی بماند و یادآور خاطرات باشد می بایست از هر لحاظ مناسب استایل بدن شما باشد. یک لباس ساده که به صورت راسته طراحی شده، انتخاب معقولی برای شماست. برای اینکه بدانید با هر لباس عروس چه نوع توری را انتخاب کنید مطلب ” راهنمای کامل انتخاب تور عروس ” را مطالعه کنید. برای اینکه لباس عروسی برای روز مراسم و استفاده از آن آماده شود بهتر است حداقل دو روز قبل از تاریخ مراسم آن را بخار دهید. اگر هنگام نشستن و راه رفتن احساس کشیدگی بیش از حد در بخشی از لباس می کنید مطمئناً لباس از نظر سایز برای شما مناسب نیست. لازم نیست افراد زیادی حین پرو لباس همراه شما باشند. در این حین بدترین اتفاق ممکن این است که شما احساس گرسنگی کنید و یا اینکه قند بدنتان افت کند.

یا اینکه بخواهند در مراسم سالگرد ازدواجشان مجدداً آن پوشیده و مرور خاطرات کنند. به یاد داشته باشید که رعایت کردن این نکات می تواند موجب نگهداری هرچه بهتر از لباس شده و شما را در زنده کردن خاطرات شیرین زندگی یاری کند. فرق نمیکند مدل لباس عروس جدید (birdal wedding dresses) یا قدیمی باشد، لباس عروسی یکی از آن لباسهایی است که برای هر فردی مهم بوده و در زندگی هر نفر ممکن است فقط یک بار پوشیده شود، پس قطعا به یاد ماندنی خواهد شد، چه برای کسی که 20 سال پیش آن را خریده باشد و چه برای کسی که قرار است همین آخر هفته برای خرید آن به بازار برود.