نکات مهم در انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

اغلب در لباس های ترک و اروپایی و برندهای معتبر ایرانی تور و تاج به همراه لباس عروس وجود دارد. گرچه که مدل های ترک و اروپایی لباس های عروس زیاد فرقی با مدل طراحان ایرانی ندارد. با توجه به این موضوع که این روزا عروسی زیاد برگذار میشه، مدل عروس رو بیشتر قرار میدیم تا مورد استفاده قرار بگیره. به طوریکه بیشتر از آنکه در لباس های عروس مدل ترک و اروپایی طرح مهم باشد. مخصوصا آنکه زیاد نمی خواهید لباس عروسی تان چین، یا پفی و یا طرح دار باشد. در بین تنوع زیاد لباس عروس همیشه انتخاب بهترین و رویاییترین لباس برای عروس خانمها کمی مشکل میشود.

در این مدلها سعی میشه روی دامن زیاد کار کنن و قسمت بالا تنه، دکلت ساده اس. همینطور بعضی ترکیب و تلفیق رنگ ها و نیز نوع تور و پارچه به کار رفته در این لباس ها بر کیفیت و جذابیت آنها می افزاید. لیندا کیانی در نمایش «شهسواران را چه شد؟ گاهی اوقات لباس عروس چنان با جواهرات پوشیده میشد، به طوری که پارچه لباس در زیر آنها پنهان میشد؛ در قرن پانزدهم زمانی که شاهزاده مارگارت در انگلستان ازدواج کرد، لباس او به حدی سنگین بود که نمیتوانست حرکت کند و به کمک دو نفر به کلیسا برده شد! پرسش اینجاست که دوست دارید لباس عروستان چه احساسی در شما ایجاد کند؟

زیرا هم جذاب هستند و اینکه برای آنهایی که دوست دارند لباس نامزدی شان نیز مثل عروسی باشد مناسب می باشد. خوبی لباس های عروس ساده و ساتن این است که می توانید آنها را در جشن نامزدی خود نیز بپوشید. می توانید نمونه هایی از جدید ترین مدل لباس های چین دار ویژه عروس و شب نامزدی را در این مطلب ببینید. البته باید دقت کنیم که سلیقه ما در انتخاب لباس تا زمانی میتواند نقش درستی در انتخاب ما بازی کند که قواعد طراحی را زیر پا نگذارد. نمونه های موجود کمکتان می کند تا بهترین مدل های این لباس ها را انتخاب کنید و یا از آن برای خرید و یا دوخت آن ایده بگیرید.

چنانچه طرفدار و علاقه مند به اینگونه مدل لباس ها برای جشن عروسی خود هستید. در بعضی از مدل لباس های عروس می بینید که تور همان لباس باهم وجود دارد. عموماً روال بر این است که پس از شستشو، لباس را در یک کاور قرار می دهیم و آن را آویزان می کنیم. اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که به مدل های مختلف لباس عروس اروپایی علاقه دارند، این مقاله از ایده آل مگ را از دست ندهید! طرح ساتن برای مدل لباس های عروس جدید برگرفته از مدل های ترک و اروپایی است. معمولا پوشیدن لباس های عروس پوشیده تیپ جذاب و باوقار تری را به نوعروسان می دهد، و یکی از باکلاس ترین و به روز ترین مدل های امروزی در بین لباس های عروس است. این مدل لباس ها در حین شیک و به روز بودن بسیار جذاب هم هستند.