نکات مهم در انتخاب لباس عروس شیک و مناسب

اگر جسه کوچکی دارید این لباس عروس قادر است شما را لاغر و بلند قد نشان دهد. براي خانم هاي ريزنقش و لاغر اندام هرچه اين قسمت بالاتر از کمر لباس عروس باشد، کمک مي کند که شما قد بلند تر به نظر برسيد و کشیدگی اندام شما بیشتر به نظر برسد. از آنجایی که استفاده از این یقه فرصت استفاده از جواهرات را از شما میگیرد، قسمت سینه با پارچه های زیبا و منقش دوخته میشود. یقه هفت بهترین انتخاب برای عروسهایی با گردن کوتاه است. یقه مدل هالتر از مدرن ترین انواع یقه است. لباس عروس پری دریایی برای خانم هایی که در شب عروسی فعالیت زیادی دارند چندان مناسب نخواهد بود؛ چرا که نسبت به دیگر انواع لباس آزادی عمل کمتری فراهم میکند. زشت ترین لباس عروس دنیا چه خصوصیاتی دارد؟ شیک ترین مدل های لباس عروس کوتاه جدید و زیبا جدید 2020 را در این مطلب سوربان ببینید.

لباس عروس شیپوری کمی راحت تر از مدل پری دریایی است و به شما امکان حرکت بیشتری می دهد. اگر قرار است لباس عروس را کرایه کنید، می توانید مطمئن باشید در یک شب، سنگ ها کنده نمی شوند و اتفاقی نمی افتد، ولی اگر قصد دارید لباس را بخرید، حتما مجبور خواهید بود بعد از مراسم آن را به اتوشویی بدهید که در این صورت احتمالا در اولین تماس با آب، بیشتر سنگ ها و حتی گیپور کنده می شود و لباس خراب خواهد شد، بنابراین، از خیاط بخواهید آنها را با نخ نامرئی به لباس بدوزد، حتی اگر مجبور باشید هزینه بیشتری بپردازید، به اینکه لباستان بعد از شستشو همچنان زیبا بماند، می ارزد. اما اگر بالاتنه ای درشت دارید بهتر است در انتخاب لباس عروس دقت بیشتری داشته باشید. زیبایی این لباس عروس در سادگی مدل دوخت آن است.

اگر بدن شما انحنای مناسبی دارد و باسن نسبتا زیبایی دارید این لباس می تواند باعث درخشش شما شود. این لباس عروس با دامن پف دار شناخته میشود و بالاتنه آن در مدلهای مختلفی قابل انتخاب است. این لباس عروس دامنی کوتاه و پف دار دارد که تا زیر زانوها امتداد مییابد. این لباس نیز زیبایی پاهای شما را به نمایش میگذارد. این مدل یقه بسیار زیبا، میتواند زیبایی شانهها شما را نشان دهند. این مدل توجه همه را به سینههای شما منعطف میکند به همین دلیل در صورتی که تمایل چندانی به دیده شدن سینه ها ندارید می توانید یقه را کمی بالاتر در نظر بگیرید. اگر تمایلی به نشان دادن پایین تنه خود ندارید این لباس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. افزون بر جنس لباس، طراحان روی ظاهر لباس هم تمرکز دارند و از گل و تور و دوخت عالی برای لباس استفاده میکنند. در مزونهای عروس، که اقدام به کرایهی لباس عروس میکنند نیاز به شستشو بسیار زیاد است، چرا که به دلیل تحرک زیاد، گرمای محیط میهمانی، بافت و جنس آنها که از تور و پلایاستر، تعرق بدن زیاد است و اگر این لباسها به خوبی شسته نشوند میتوانند محیطهای مناسبی برای رشد انواع، میکروب، قارچ و باکتری باشند.

شما با پوشیدن این لباس تمام آنچه هستید را در معرض دید قرار می دهید. اگر این مدل یقه با لباس پرنسسی ترکیب شود بدون شک استایل زیبای را به نمایش می گذارد. یکی از مهمترین قسمت های لباس عروس یقه آن است. اگر لاغر اندامید ، می توانید مدل لباس عروس اروپایی (مدل لباس عروس بالماسکه) انتخاب کنید این لباس در قسمت سر آستین به حالت پف کرده دوخته می شود و سرشانه را به حالت ایستاده و خوش فرم جلوه می دهد. خانمهایی با اندام الماسی باسنی پهن دارند، قسمت پهلوها پر است و شانههای آنها باریک میباشد. هر دختر خانمی دوست دارد در شب عروسی خود لاغر اندام و بدون کوچکترین نقصی باشد، و این وسواس در مورد اندام خیلی بیشتر مشهود است اما با توجه به فشار برنامه ریزی عروسی، گاهی تبعیت از رژیم غذایی و برنامه ورزشی قبل ازعروسی برای خانم ها دشوار می شود.