نکات مهمی که در انتخاب لباس عروس باید رعایت کنید – Shebreh.com

دامن های ساده و بلند گزینه های مناسب تری برای شما هستند چون بین نیم تنه بالا و پایین تعادل برقرار می کنند. خانم هایی که اندام شان گلابی شکل است، شانه و سینه باریک اما پایین تنه، به خصوص باسن پهن تری دارند. اگر نیم تنه ای پر و کمر کوتاه اما باسن لاغری دارند، لباس عروسی انتخاب کنید که یقه هفت باشد و در مقابل از انتخاب لباس هایی که قسمت جلوی سینه شان کار شده و جزئیات فراوانی دارد، جدا خودداری کنید. دنباله های کوتاه تر علاوه بر اینکه کارایی بیشتری دارند، زیبایی لازم را نیز به لباس شما می بخشند و همچنین آسیب زیادی هنگام کشیده شدن در روی زمین به آن ها وارد نمی شود. لباس عروس هایی که از پارچه های ابریشمی کلفت تهیه شده اند برای افرادی که چنین اندامی دارند، بسیار مناسب هستند. البته لباس عروس هایی که در قسمت پایین ماهی شکل هستند نیز تضاد بین کمر کوتاه و باسن بزرگ و سینه ها را برجسته تر می کند.

این مدل لباس در قسمت بالا تنه چسبان است و از کمر به پایین و در قسمت دامن به تدریج حالت فون پیدا می کند. ۱۵. حد اقل ۲ بار برای پرو لباس باید به مزون بروید ، عروسی شما یک شب است و حتما دلتان می خواهد در آن شب بد رخشید ، بنابراین رود ربایستی را با خیاط کنار بگذارید و اولا اجازه ند هید نظرش را برای راحت شدن کارش به شما تحمیل کند و دوما اگر عیب و ایراد ی در لباس می بینید با قاطعیت بخواهید آن را اصلاح کند و تحت تاثیر رفتار و نشان د ادن دلخوری اش قرار نگیرید . برای نگه داری لباس خود برای روز عروس دقت کنید و بدانید بايد آن را در حالت عمودي به ديوار بياويزيد، و يا از سقف آويزان کنيد و مواظب باشيد که لکه دار نشود.

که این حلال بدون اینکه آسیبی به بافت پارچه وارد کند، لکه ها را از روی لباس پاک می کند و لباس را مثل روز اول به مشتری تحویل می دهد. 9. در مرحله آخر لباس عروس تمیز و اتو کشیده، داخل بسته بندی مخصوصی قرار داده می شود که از هر گونه کثیفی یا آلودگی مصون باشد و آماده تحویل به مشتری می شود. در فصول گرم از پوشیدن لباسهای ابریشمی و گرم خودداری کنید و تا حد امکان در فصل زمستان و بارندگی از پوشیدن لباس عروس دنباله دار اجتناب کنید تا با لباس گلی وارد سالن عروسی نشوید. چون در اين فصول هوا باراني و برفي مي شود، و شما حتما دوست نداريد با يك لباس عروس گلي وارد تالار شويد. لباس عروس آبی یا سفید؟ حالا امروزه لباس عروسی به رنگ سفید کاملا لباسی به سبک کلاسیک است که در تمام دنیا به یک عرف تبدیل شده است.

از پوشیدن لباسهای سبک امپراطوری خودداری کنید. لباس های سبک پری دریایی برای افراد بلند قد ایده آل است. برای این افراد لباس های ساده بهترین انتخاب است. هزینه این روش، کم تر از خرید مستقیم خواهد بود. همراهان همدل برای خرید لباس عروسیتان انتخاب کنید. اگر روز عروسی تان نزدیک است و به دنبال لباس عروسی متناسب با فرم اندام تان هستید، بهتر است که قبل از انتخاب لباس به نکاتی دقت کنید. در صورتی که عرض شانه ها، دور سینه و دور باسن سایز مشابهی داشته باشند و اندازه دور کمر ۲۵ درصد کمتر از دور باسن باشد، فرم اندام شما ساعت شنی است. مثلثی، گلابی شکل یا ساعت شنی؟ به خاطر داشته باشید که لباس باید شکل اندام شما را صاف و بدون ایراد نشان دهد.