نکات مهمی که در انتخاب لباس عروس باید رعایت کنید – Shebreh.com

لباس عروسی بدون دنباله براي اين فصول مناسب ترند، ولي اگر باز هم تمايل داريد كه اين لباس عروس هاي دنباله دار را تن کنید، حداقل لباس هاي دنباله داري را برگزينيد كه ميتوانيد پارچه دنباله دار آن را جدا كنيد، و هنگام رسيدن به سالن آن را دوباره به لباس عروستان وصل كنيد. اگرجشن ازدواجتان قرار است درتابستان برگزار شود باید مدلهای بازتر و جنس خنک تری را انتخاب نمایید اما اگر جشن عروسیتان فصول زمستان و پاییزاست ، انتخاب لباس عروس پوشیده و بدون دنباله عاقلانه تر است زیرا خرید لباس عروس های دنباله دار باعث می شود که در این فصول که هوا بارانی و برفی است شما با یک لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس عروس های دنباله دار هر عروسی را، با هر اندامی کشیده تر نشان می دهد و دنباله زیبایی به لباس می دهد. معمولا برای کمتر شدن هزینه لباس، خیاط ها به جای استفاد ه از پارچه گیپور از حاشیه های آن استفاد ه می کنند، و پارچه را با چسب به لباس می چسبانند و حتی سنگ ها هم با چسب های حرارتی روی گیپور قرار می گیرند.

در گذشته و خصوصاً قبل از قرنهای هجدهم و نوزدهم، لباس عروس در نزد فرهنگها و سرزمینهای مختلف لباسی شیک و لوکس از جنس مخمل، ابریشم، پارچههای زربافت و خلاصه پارچههای لوکس و گرانقیمت بوده است و البته هنوز هم چنین رسمی در جایجای جهان وجود دارد، اما از زمانی که در دوران ملکهی ویکتوریا در بریتانیا از لباس عروس سفید استفاده شد، رفتهرفته راه برای آن که از لباس عروس سفید در کل جهان استفاده شود باز شد. البته لباسعروسهای سفید رنگ هم در میان طراحیهای این برند یافت میشوند. شايد لباس عروسی که مد نظر شماست و در ایده آل های شما درج شده است، همان لباسي باشد كه فكرش را هم نمي كنيد. می توانید عکس لباس موردنظر را پرینت بگیرید و به خیاط یا فروشنده نشان دهید، تا عین همان را برایتان بدوزد یا آماده کند.

صبحانه بخورید و بعد لباس پرو کنید: روز را با گرسنگی آغاز کردن عین خودکشی است. یکی از اشتباهات رایج برای این بدن ها دو تیکه کردن بالاتنه و پایین تنه هست! پرو لباس عروس یک مرحله حیاتی در آماده کردن مقدمات عروسی است .شما چه لباس عروستان را بخرید و چه آن را اجاره کنید یا به تنتان بدوزید، باید مرحله پرو کردن لباس را با دقت پشت سر بگذارید. قسمت مهم ديگر در لباس عروس، يقه آن است. شکل يقه را بايد قبل از هرچيز با توجه به فرم هيکل تان انتخب کنيد. اگر عروسى با اندام ورزشى هستيد مى توانيد با دامنى شبيه به پرى دريايى و يقه اى كه سينه شما را كاملا پر كند اعتماد به نفس و جذابيت بى نظيرى پيدا كنيد.

برای افرادی که اندام پر دارند لباس مدل ماهی توصیه نمیشود. اگر ریزه و چندان قد بلند نیستید، لباس عروس های بلند ماکسی و مدل ماهی شما را قد بلند تر نشان میدهد. در نمونه های زیر لباس عروس ساده، کلاسیک و لباس عروس ماهی را مشاهده می کنید. بنابراین، قبل از آنکه به پرو بروید، لباس زیر نو و مناسب را خریداری کرده و همراهتان ببرید. برای تهیه لباس عروس حداقل باید 1 ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ عروسی اقدام کرد. عروس خانم ها برای خرید لباس عروس خود باید راحتی خود را مد نظر بگیرند تا در بهترین و رویای ترین شب زندگی خود آسوده باشند. شما برای خرید لباس عروس به 6 تا 8 ماه زمان نیاز دارید . برند اسپانیایی لباس عروس پرونویاس Pronovias که از برترین برندهای لباس عروس در جهان است. مجموعه ای که هم اکنون سایت عروس براس علاقه مندان قرار داده است، از مجموعه کارهای 2016 این برند می باشد.