نکاتی که آقا داماد باید در لباس پوشیدن خود رعایت کند – روسیلی

کت و شلوار آمریکایی برای مردان درشتاندام توصیه میشود. کت و شلوار آمریکایی اصیل، دارای طراحی ساده بود. کت و شلوار بدون یقه که جایگاه آن در کشورهای شرق آسیا است و طرفداران خاص خود را دارد. جای دکمه ها و قسمت برگردان یقه بالاتر از سبک های دیگر می باشد و در شانه ها پد قرار دارد. این سبک از دو چاک بهره میبرد و نشست و برخاست با آن راحتتر است. این برند از الیاف طبیعی هم بهره میبرد و سفارشیدوزی دارد. سفارشیدوزی و خلاقیت در طرحهای کتوشلوارهای خانه مد راد، دامادهای خاصپسند را راضی خواهد کرد. این مدل لباسها با پارچههایی نسبتا یکسان و یا طرحهای دارای هارمونی دوخته میشوند. شلوارها کمر باریک و در جذبترین حالت ممکن طراحی میشوند. از همین جهت میتوان گفت بسیاری از زوجهای جوان و در کل عروس و دامادها با این طرز تفکر که لباس برگزاری جشن عروسی از اهمیت ویژهای برخوردارند سعی بر انتخاب بهترین لباس و پوشش ممکن در این نوع جشنها و مراسمها دارند.

با خودتان سبکوسنگین کنید و ببینید که خرید برایتان مناسبتر است یا اجاره و بعد وارد مراحل دیگر انتخاب کت و شلوار دامادی شوید. برای شناخت بیشتر ترکیب صحیح لباس داماد این مقاله را تا آخر دنبال کنید. به همین جهت بهتر است تا عروس و داماد برای انتخاب یک لباس مناسب و زیبا برای این روز خاص به اتفاق یکدیگر همراه با برنامهریزی دقیق، گزینهای ایدهآل را برای هر کدام انتخاب کنند. قبلا در ماه دو تا سه دست فروش میرفت، الان وضعیت تا حدودی بهتر شده. کفش چرم بهتر از موارد دیگر است. می توانید با این نوع کت و شلوار جزئیاتی مانند پاپیون یا کراوات فلانل یا پشمی، جلیقه پشمی یا جیر، به همراه کفش هایی قهوه ای رنگ را نیز امتحان نمایید. کفشهایی داریم که جنس آن از پلاستیک و دوام کفش برای همون یک شب عروسیه، قیمتش هم حداکثر ۲۵۰ هزار تومنه و بعضی از مشتریهایی که به دنبال جنس ارزون هستند به سراغ این مدل کفشها میروند».

منظور از داماد شیک پوش این نیست کـه در شب عروسی فشن شو بگذارد و یک مدل لباس برای عصر بپوشد و یک مدل برای شب. برای این مدل کتوشلوار، پارچههای بسیار نفیس و لوکسی در بازار موجود است. البته پوشیدن کت شلوار هایی با رنگ روشن که با لباس عروس خانم هماهنگ باشد بسیار برای جشن نامزدی مناسب است. پوشیدن کت و شلوار رنگی در روز عروسی، نشان دهنده اعتماد به نفس بالای او و علاقه مندی او به هنر است. اگر اینطور است که فقط باید به روز عروسی فکر کنید اما اگر این فکر و ایده را نمیپسندید و معتقدید که اگر کتوشلوار را فقط یکشب بپوشید، اسراف کردهاید، بهتر است که در انتخاب کت و شلوار دامادی بهفکر خرید گزینهای باشید که بعدها هم برایتان کاربرد دارد و میتوانید آن را در مجالس و مراسم مختلف بهتن کنید. اگر اهل مد و فشن باشید یا ذوق و شوق زیادی برای دونفرههایتان داشته باشید، احتمالا لباس ست اسپرت عروس و داماد را دیدهاید.

وقتی صحبت از راحتی و ظرافت در هر محیطی می شود ، ترکیبات مردانه اسپرت به ذهن خطور می کند. در این بخش قصد داریم به معرفی چند استایل مردانه مناسب دامادی بپردازیم. کت و شلوار مردانه انگلیسی برای مردانی با بدن متوسط توصیه میشود. یکی از موضوعاتی را کی میتوان زیر مجموعه خربد لباسهای خاص به حساب آورد انتخاب یک دست کت و شلوار مناسب و زیبا برای داماد است. بعضی از عناصر استایل مانند اکسسوریهای عروس و بخشهایی از لباس داماد مانند کراوات و دستمال جیبش هم میتوانند همرنگ و متناسب انتخاب شوند. البته دقت کنید که اگر شما میخواهید از رسمیبودن فاصله بگیرید، عروس هم باید حالوهوایی مشابه را برای استایلش پیگیری کند.