نکاتی که آقا داماد باید در لباس پوشیدن خود رعایت کند – روسیلی

شلوارتان باید آسان باشد کـه هنگام نشستن و برخاستن این حس را نداشته باشید کـه شلوارتان در حال پاره شدن اسـت. مغازه دار دیگری که در حال حساب و کتاب وضعیت بازار خود بود، گفت: «من کارخانه تولیدی کت شلوار دارم. پس اولویت نخست را در انتخاب کت و شلوار دامادی تناسب لباس با شکل بدنتان در نظر بگیرید. این استایل، با شکوه عروسها هماهنگتر است. این رنگ با طیفهای رنگی مختلف هماهنگ است و آراستگی خوبی به ظاهرتان میدهد. با انتخاب جلیقهای رنگی یا با رنگی متفاوت از کتوشلوار میتوانید تیپتان را خاصتر کنید. اگر خوشسلیقه باشید، میتوانید رنگ دوبنده را بهصورت هوشمندانه با رنگ کتوشلوار و پیراهنتان ست کنید. همچنین دقت کنید استفاده از کراوات برای نامزدی بهتر است و پاپیون مناسب جشن عروسی ست.

فراموش نکنید که شما بیشتر از هر کسی در این جشن تکاپو خواهید داشت. اگر می خواهید که بیش از دیگران به چشم بیایید، بایستی از ترفندهای ریزی استفاده بکنید. اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید ، می توانید یک کت و شلوار باریک فیروزه ای را با یک تی شرت سفید و کفش کتانی سفید ترکیب کنید که ظرافت تحسین برانگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد. کفش مشکی میتواند گزینه بهتری نسبت به رنگهای دیگر باشد. لباس که باید کاملا اندازهتان باشد و خوش روی تنتان بنشیند از سوی دیگر جنسش هم متناسب با جنس کتوشلوار باشد. پارچه های رنگ روشن در صورتی که دارای خطوط عمودی باشند با جلیقه، شلوار و کفش مشکی، ست بسیار زیبایی را ایجاد می کنند.این نوع از کت و شلوارهای تابستانه را جوانهای خوش پوشی که تمایل دارند علاوه بر شیک بودن، شاد جلوه کنند مورد استفاده قرار می گیرند.

کفشهایی داریم که جنس آن از پلاستیک و دوام کفش برای همون یک شب عروسیه، قیمتش هم حداکثر ۲۵۰ هزار تومنه و بعضی از مشتریهایی که به دنبال جنس ارزون هستند به سراغ این مدل کفشها میروند». در این سبک لباسها، المانها، طرحها و رنگها باهم ست میشوند و یک مدل ست لباس مجلسی عروس و داماد را ایجاد میکنند. رنگ کروات، رنگ پاپیون، رنگ پیراهن داماد با تزیینات پیراهن، نوع و رنگ پارچه یا بخشهای کوچکی از لباس ست میشود. رنگ، اندازه و جنس پارچه پیراهن زیر کت مهماند. همچنین لوازم دیگری مانند کفش, کمربند, کروات و پیراهن و … می توانید با این نوع کت و شلوار جزئیاتی مانند پاپیون یا کراوات فلانل یا پشمی، جلیقه پشمی یا جیر، به همراه کفش هایی قهوه ای رنگ را نیز امتحان نمایید. انتخاب کفش چگونه باشد؟

جلوه زیبایی که این کفش به استایلتان میدهد، تعریفناشدنی است. رنگ آبی نفتی این سبک طرفداران بیشتری دارد. اگر این تیپ و سبک را میپسندید باید به جزئیات بهاندازه کلیات استایل اهمیت بدهید و با انتخاب رنگ موردعلاقهتان، کتوشلواری همهپسند و بیدردسر برای روز عروسیتان داشته باشید. برای راحتی کار شما، 3 سبک رایج و متداول را انتخاب کرده ایم که می توانید از آن ها الگوبرداری کنید و سبک دلخواه تان را از میان آن ها انتخاب کنید. می توانید دکمه های سر دست حلقه ای را برای لباس های مردانه عروسی انتخاب کنید. کت و شلوار دامادی از بهترین بخش های ازدواج میباشد.ولی در پیشنهاد داشته باشید که تنها کت و شلوار نیست که به آن احتیاج دارید. در سال های اخیر بسیاری از دامادها به استفاده از کراوات در مراسم عروسی علاقه مند شده اند. کراوات براق را به هیچ وجه انتخاب نکنید. سنجاق کراوات میبایست مناسب با پهنای کراوات باشد نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک باشد.