نکاتی که آقا داماد باید در لباس پوشیدن خود رعایت کند – روسیلی

علاوه بر موارد گفته شده در انتخاب طرح و رنگ پارچه نیز باید دقت شود که می توانید با طراحان مد و لباسی که با موسسات تشریفات مجالس همکاری می کنند انتخابی مناسب داشته باشید. جالب است که بدانید این روزها آقایان داماد توجه زیادی به نوع پوشش و آرایش خود میکنند و جالبتر این است که آرایشگاههای زیادی به وجود آمدهاند که آقایان داماد را در انجام تمامی این تشریفات همراهی میکنند. شما فقط یک بار داماد می شوید و باید در این شب مهم زندگی تان بدرخشید. آقایان در طول زندگی بارها و بارها کت و شلوار بر تن می کنند اما لباس دامادی چیز دیگری است و باید نگاه ویژه ای به آن داشت. برای كت و شلوارهای مشكی و رسمی بهترین انتخاب كفش مشكی رسمی است.

در بقیه موارد و زمانی كه از كت، شلوار و كفش رنگی استفاده میكنید، مطمئنترین روش هماهنگ كردن رنگ جوراب با شلوار است. از پدهای کمتری در طراحی کلی آن استفاده میشود. به طور کلی کت و شلوار مردانه به دلیل دوخت سختی که دارد از قیمت بالایی برخوردار است. کت و شلوار مردانه انگلیسی برای مردانی با بدن متوسط توصیه میشود. از آنجایی که لباس داماد، یکی از مهم ترین فاکتور ها در شب عروسی می باشد، باید سعی شود که کت و شلواری مناسب و تا حدی با کیفیت خریداری شود، ولی به دلیل هزینه های زیادی که در این شب وجود دارد، خرید کت و شلوار خیلی گران قیمت برای داماد های چندان توصیه نمی شود. کت و شلوار آمریکایی برای مردان درشتاندام توصیه میشود. ما در ایران پوشاک چند ایده برای کت و شلوار دامادی برای فصل تابستان به شما معرفی میکنیم تا ستاره مجلس خود شوید.

هم چنین آقایان به دلیل درگیر بودن با مقدمات مراسم، زمان کافی برای گشت وگذار و تحقیق ندارند و صرفا چند ساعتی را برای خرید اختصاص خواهند داد. البته برخی از آقایان ترجیح میدهند در مراسم عروسیشان بهجای کراوات از پاپیون استفاده کنند که آن هم گزینه بسیار شیک و کلاسیکی است. معمولا در لباس عروس ها از پارچه های حریر، گیپور، دانتل و تور استفاده می شود. مدل جیب کت هم در سالهای اخیر تغییرات بسیاری کرده میباشد از جیبهای راسته و مدلهای رنگی تبدیل به یک مربع ساده از جنس خود پارچه شده است. امروزه با گذر زمان یکی از مهمترین موضوعاتی که مردم جهان اهمیت خاصی برای آن قائل میشوند انتخاب یک لباس مناسب است. اگر بلند قد و خوش اندام هستید « نه خیلی لاغر و نه خیلی چاق » می توانید هر مدل کت شلواری کـه دوست دارید را انتخاب کنید. این قبیل طرح ها برازنده اشخاص لاغر است.

رنگی را انتخاب کنید که با موها، چشم ها و پوستتان بیاید.ضمن این که جلوه شان را هم بیش نماید.توصیه میکنیم ذیل نور خورشید و لامپ مهتابی رنگ کت شلوارتان را مورد بررسی قراردهید تا کامل رنگ آن را مشاهده نمایید. حواستان به رنگ جوراب و کفش هم باشد که همرنگ شلوارتان انتخاب کنید. همانطور که انتخاب مدل لباس عروس فرمالیته بسیار مهم است ، پوشیدن لباس مناسب داماد نیز در مراسم رسمی مهم است و می توانید از انواع مدل های رسمی ، کلاسیک و اسپرت برای گرفتن عکس های زیبا و بی نظیر استفاده کنید. اگر همسر شما برای مراسم عروسیتان کت شلوار رنگی انتخاب کرد، شما نیز به جای طلا از جواهراتی تیره رنگ استفاده کنید. در واقع یک خرید لباس مناسب برای داماد باعث میشود که او در حین برگزاری مراسم عقد و عروسی از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار بشود و همچنین بتواند حس خوبی نسبت به لباس انتخابی خود داشته باشد.