نکاتی برای انتخاب لباس داماد – ولیمه

گاهی ست کردن لباس شما با آقای داماد مشکلتر است، در چنین مواقعی میتوانید کت اسپرت دامادی را اول از همه تهیه کنید و سپس برای خرید یا سفارش لباس خودتان به مزون مراجعه کنید. هیچچیز مانند کتوشلواری خوشدوخت و مناسب نمیتواند قدوقامت آقای داماد را در روز عروسی جذاب و دوستداشتنی کند. همانطور که مشاهده نمودید تزیین عیدی عروس و داماد به شکل های مختلف انجام می گیرد و کاملا سلیقه ایی است و هر فرد می تواند به دلخواه تزیین و دیزاین خاصی را انتخاب و انجام دهد. با ما برای دیدن ۴۰ مدل تزیین عیدی داماد ، خرید آقا داماد و خلاصه هر هدیه مردانه ای که قرار است در مناسبت های مختلف به همسران و داماد ها داده شود همراه شوید . ولی این سوال بیشتر دامادهایی می باشد که ممکن است برای اولین بار در زندگی شان، استفاده از پاپیون یا کراوات را می خواهند و آن نیز در روز جشن که ساختار تیپ و اندام شان، بسیار مهم می باشد و نباید با ساختار و طراحی سبک و لباس بد، لباس عروس بد جلوه دهد.

اگر هم دوست دارید از لباسهای رنگ گرم استفاده کنید. اشاره کرد که استایل راحت برای داماد های کم تر سخت گیر به شمار می رود اگر دوست دارید در لباس دامادی حس راحتی بیش تری به شما داده شود، از این ست استفاده کنید که تمرکز بیش تر بر روی انتخاب جلیقه و کراوات است تا کت شلوار . از این تیپ بعد از جشن عروسی، در اتفاق های مهم و متفاوت نیز استفاده ی زیادی می توان کرد. این مسئله که جهت ساخت تیپ و اندام داماد در شب جشن نامزدی یا عروسی، پاپیون بهتر می باشد است یا کراوات، یک نکته سلیقه ای و شخصی می باشد و یک مسئله ی همگی در این عرصه نیست. پوشیدن کت و شلوار رنگی در روز عروسی، نشان دهنده اعتماد به نفس بالای او و علاقه مندی او به هنر می باشد. برای مردانی که علاقه دارند تا قدشان در کت شلوار دامادی بلند تر نشان دهد، استفاده از کت های کمی کوتاه به شکلی که زیپ شلوار را نپوشاند، پیشنهاد می شود.

به طور مثال اگر جشنتان در نیمه اول سال مخصوصا در تابستان است و در فضا آزاد و سرباز مانند باغ های زیبا و پر از گل و گیاه می باشد، رنگ های لایت روشن مانند خاکستری و کرم را یادتان باشد. به طور مثال اگر یقه کت دامادی ساتن می باشد، پاپیون یا کراواتتان نیز از جنس ساتن نباشد بهتر است. اگر سردرگمید که با چه فرم کت شلوار شیک و مجلسی، قادرید از پایپیون هماهنگ و ست بهره ببرید، تنها باید به مجلات مدرن کت شلوار دامادی خارجی و داخلی نگاهی انداخته و از الگوهای موجود در مجله، نمونه بردارید. با این اوصاف فراک یک لباس رسمی است که برای پوشیدن چندین ساعته در مراسم چندان راحت نیست.

برای یک مراسم عروسی رسمی برنامه ریزی کرده اید؟ اگر مراسم عروسی دارید، می توانید رنگ پیراهن زیر کت و شلوارتان را با لباس همسرتان هماهنگ کنید. ضرورت به یک رنگ بودن پاپیون با کت شلوار دامادی نمی باشد. شما باید رنگ لباس های خود را مایل به رنگ تیره انتخاب نمایید و در عین حال متناسب با ساقدوش های عروس نیز باشد. این رنگ هم با طوسی یا خاکستری زیبا میشه. چنانچه توانایی خرید لباس سرمه یا آبی تیره را ندارید می توانید از لباس سیاه یا خاکستری استفاده نمایید تا در حین حفظ نجابت بسیار شیک و زیبا دیده شوید.