مناسبترین لباس برای داماد چه لباسی است؟

هر چه تعداد دکمه بیش میشود کت ها نیمه رسمی می شوند ؛کت های فانتزی و مدرن و با طراحی جدید هم اغلب د کمه بیشتری د ارند . در کنار حساسیتی که لباس عروس دارد، پوشش کت و شلوار دامادی هم از مهمترین ملزومات این روز به شمار میرود که با حساسیت بالایی باید آن را خریداری کرد. حتما یک هفته قبل بروید تا در شب عروسی رد قیچی بر بروی موهایتان نباشد. این تولید کنندهی کت شلوار دربارهی کرایه برای یک شب هم میگوید: «اینجا که کرایه ندارد، اما دو سال پیش یکی از دوستان، تعدادی کت شلوار میخرید و در شهرستان خودشان شبی ۲۵۰ هزار تومن به دامادها کرایه میداد». اگر دلتان بخواهد کت تان را در بیاورید که یک کمربند زیبا و شکلی تکمیل کننده تیپ تان است. تنها پیشنهاد مـا به شما این است که اگر علاقه به جلیقه دارید می توانید در آخرهای عروسی کتتان را در بیاورید و از جلیقه که ست کت و شلوارتان است استفاده کنید.

البته این نکته در رابطه با لباس عروس ها بیشتر صدق می کند، اما در نظر گرفتن آن ها برای خشکشویی کت و شلوار داماد نیز خالی از لطف نخواهد بود. همانطور که انتخاب مدل لباس عروس فرمالیته بسیار مهم است ، پوشیدن لباس مناسب داماد نیز در مراسم رسمی مهم است و می توانید از انواع مدل های رسمی ، کلاسیک و اسپرت برای گرفتن عکس های زیبا و بی نظیر استفاده کنید. کتهایی که در پشت دو چاک دارند، شما را درشتتر نشان میدهد و مناسبترند. اگر فردی لاغر و قد بلند هستید، کتهای دو لبهای که ترجیحا 6 دکمه داشته باشد و اپلهای بزرگتری هم برای آن استفاده شود، شما را درشتتر نشان میدهد. چه نوع کت و شلواری شما را لاغر نشان می دهد؟

مورنینگ سویت یا سویت صبحگاهی، کت بلندی است که تا بالای سینه واقع شده و دنباله ای تا میان زانو را در بر می گیرد. به خاطر داشته باشید کتهایی که دکمههای کمتری دارد، برای مراسم رسمی مناسبتر است، زیرا با کمتر بودن دکمهها، قسمت بیشتری از پیراهن در معرض دید قرار میگیرد. در واقع یک خرید لباس مناسب برای داماد باعث میشود که او در حین برگزاری مراسم عقد و عروسی از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار بشود و همچنین بتواند حس خوبی نسبت به لباس انتخابی خود داشته باشد. در رابطه با عطر و ادکلن هم پیشنهاد مـا به شما این است که خوب خرج کنید و عطری را انتخاب کنید که ماندگاری بوی خوبی داشته باشد و از بوهای گرم و شیرین یا گرم و تلخ استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارد.

این عضو جدید جلیقه نام دارد . اگر به هنگام خرید کت شلوار دامادی جلیقه هم بر روی آن وجود دارد، دلیل نمیشود که حنما باید آن را بپوشید. اگر میخواهید که دامادی کلاسیک باشید، لازم است که جلیقه هم بپوشید. بلندی یقه کت هم باید طوری باشد که یقه پیراهن از کت بیرون باشد. برای خرید کت و شلوار دامادی، سراغ کتهای کتان نروید. با توجه به اینکه اکسسوری ها برای مردان کمتر است و معمولا مردها علاقه ی کم تری به استفاده از اکسسوری نشان می دهند. کت شلوار دامادی دوخته شده و آماده، طیف های متنوعی از لباس را در فروشگاه ها در اختیار شما قرار می دهد که شاید پس از بررسی چند فروشگاه بزرگ عرضه و فروش لباس دامادی، انتخاب را برای شما سخت کند. بهترین و زیباترین عکس ها در جشن فرمالیته گرفته شده است ، بنابراین بهتر است شما یک لباس مناسب و ایده آل برای این جشن بپوشید.