مناسبترین لباس برای داماد چه لباسی است؟

اگر چاق هستید سعی کنید که که از رنگ های تیره مانند مشکی، سورمه ای تیره، قهوه ای سوخته استفاده کنید. شما قرار نیست تا روز عروسی ده کیلو چاق یا لاغر شوید و نه قصد دارید که کت و شلوار را برای ده سال بعد بدوزید. اما از آنجایی که عروس خانم ها بیشتر اوقات لباس مناسب خود را هر طور که شده تهیه می کنند شما هم ناچارا مجبورید یک دست کت و شلوار مناسب با آن را گیر بیاورید. به گزارش سلام نو، همانطور که عروس شدن و پوشیدن لباس عروس یکی از خواستههای هر دختری است، داماد شدن و پوشیدن لباس دامادی هم یکی از مهمترین خواستههای هر پسر جوانی است.

در ادامه چند نمونه لباس دامادی لاکچری آورده شده است. ما در ایران پوشاک چند ایده برای کت و شلوار دامادی برای فصل تابستان به شما معرفی میکنیم تا ستاره مجلس خود شوید. ببینید کت ها تعدادی دکمه دارند. محل برگزاری مراسم، روز برگزاری، لباس عروس و بسیاری از موارد دیگر در انتخاب سبک لباس داماد تاثیر دارند. بـه غیر از گل و یا دستمالی کـه در جیب بغل کتتان می توانید بگذارید ، از دیگر اکسسوری هایي کـه داماد مجاز بـه استفاده ازآن اسـت میتوان بـه ساعت و کمربند اشاره کرد. لکه های سخت مانند لکه های روغن، خون، جوهر و چربی نیز با استفاده از این حلال به راحتی پاک خواهد شد. خشکشویی لباس عروس و داماد را به کجا بسپاریم؟ همه یک جورهایی این قانون را قبول دارند ولی داماد باید سعی کند در حالی که شانسی برای نفر اول بودن را ندارد، دست کم شخص شماره دو از نظر لباس و پوشش در مراسم خود باشد.

اگر فکر می کنید که کت و شلوار خود را یک بار بیشتر نخواهید پوشید می توانید یک نمونه مناسب از آن را اجاره کنید (اصلا هم سخت نگیرید هیچ ایرادی هم نداره) ولی اگر بدتان نمی اید که چند باری آن را بپوشید سعی کنید یک دست بخرید فکر می کنم ارزشش را داشته باشد که مقداری پول در این مورد خرج کنید. در هر صورت پا را خیلی در این مورد فراتر نگذارید. به نوشته روسیلی، بسیاری معتقدند، سبک کلاسیک تا سال ها بعد از این نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شما با انتخاب یک مدل کت و شلوار خوش طرح و رنگ به عنوان ایده و با صرف هزینه کمتر از یک خیاط بخواهید آن را برای شما بدوزد.

کت و شلوار راه راه با خطوط پر رنگ و پهن شخصیت شما را زیر سوال خواهد برد. ولی در صورتیکه تمایل دارید از کت و شلوار راه راه استفاده کنید، این نکته را در نظر بگیرید که خطوط باید تا آنجا که ممکن است باریک باشند. اگر واقعا قصد دارید که یک مدل خوب از کت و شلوار را بپوشید ولی توانایی خرید آنچنانی ندارید سعی کنید از یک خیاط کمک بگیرید. شاید شما با این کت ها جذابتر به نظر برسید ولی نکته اینجاست که شما روز پر افت و خیزی را دارید و اگر ناگهان کت و شلوار شما پاره شود، دیگر هیچ کاری برای کت و شلوار خود نمی توانید بکنید و این یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای آقا داماد در روز عروسی بیفتد. ولی تنها چیزی که شایان ذکر است این است که لباس شما باید دقیقا سایز خودتان باشد.