مطمئن باشيد كه پشيمان نمي شويد

به طور مثال با توجه به فرم اندام و ویژگی های ظاهری خود لباس خود را انتخاب نمایید. اگر سایز اندام شما استاندارد است و وقت زیادی تا مراسمتان ندارید، می توانید لباس آماده خریداری نمایید. در این دوره، بسیاری از عروس ها لباس های گشادی که قد دامنش تا روی زمین بود می پوشند تا بتوانند راحت تر حرکت کنند. در این مطلب قصد داریم تا 60 مدل لباس عروس جدید را برای شما قرار دهیم. در این دوره، عروس ها تورهای بلندی داشتند و علاوه بر این که عروس ها رنگ سفید را برای لباسشان انتخاب می کردند، لباس هایشان تا گردن پوشیده و مدلشان راسته و کمر باریک بود . اما امروزه از چند وقت قبل نو عروسان به دنبال کرایه یا دوخت مدل جدید لباس عروس سفید هستند. علاوه بر این ها سوار و پیاده شدن از ماشین هم به سختی قبل نخواهد بود. با نزدیک شدن به مراسم عروسی خانم ها باید لباس عروس خود را انتخاب کنند .

لزومی ندارد زياده روي كنيد و خودتان را براي به ياد ماندني شدن و ماندگارتر شدن به زحمت زيادي بيندازيد، و مدل هاي فوق العاده را انتخاب كنيد . این مدل لباس عروس یک تغییر بزرگ بود. برای انتخاب لباس عروس آستین دار چند دلیل منطقی وجود دارد. نکته دوم :دنباله لباس عروس هست که اگر لباس دنباله دار باشه خطای دید ایجاد میشه و قد بلندتر و کشیده تر دیده میشه. انبوهی از شرکتها و مزونهای لباس عروس هم هستند که لباسهای خود را به نوعروسها کرایه میدهند؛ در همهی این وارد نیاز به شستشو، خشکشویی و اتوی لباس عروس بسیار زیاد است. لباس های عروس در این دهه بسیار ساده و براق بودند؛ تا گردن پوشیده و آستین بلند داشتند. بعد از لباس عروس های پفی و حجیم دهه ۵۰، عروس ها ترجیح دادند لباس هایی بپوشند که باریک تر و متناسب با اندامشان باشد.

در دهه ۹۰ میلادی ، عروس ها خواستار لباس های آستین دار بودند و از پوشیدن لباس های دکلته خسته شدند. بالا تنه باریک و پایین تنه پف دار. وقتی برند دیور لباس های پوشیده با آستین های بلندی که در سر شانه کمی پف داشتند را در دهه ۱۹۷۰ رونمایی کرد عروس خانم ها مشتقانه از این مدل استقبال کردند. لباس عروس های این دهه کمی جذب با آستین های بلند بودند که سر شانه آن پف داشت و خیلی هم طرفدار داشتند. به این صورت توجه از روی شانه ها به کمر و پاها منتقل می شود. در آن دوران، بسیاری از عروس ها لباس های راسته و باریک پوشیده با آستین بلند بر تن می کردند. حذف آستین از لباس عروس مدی بود که کم کم رواج پیدا کرد زیرا کمی ریسکی به نظر می رسید. زیرا به دلیل تنوع طرح و مدی که همه ساله به لباس های مجلسی عروس اضافه می شود.

برای این که ببینید مدل لباس عروس طی ۱۰۰ سال گذشته چه تغییر و تحولاتی را از نظر طراحی و مدل پشت سر گذاشته است، خواندن این مطلب روزیاتو را از دست ندهید. با روزیاتو همراه باشید. اما اگر بالاتنه ای درشت دارید بهتر است در انتخاب لباس عروس دقت بیشتری داشته باشید. ما در این مطلب انواع لباس عروس، از دهه ۱۹۱۰ میلادی تا ۲۰۱۸ میلادی یعنی حدود ۲ سال پیش، را در تاریخ مد لباس عروس گردآوری کرده ایم. عروس هایی با قد کوتاه بهتر است از لباس عروس هایی با دنباله بیشتر از 40 تا 50 سانتی متر اجتناب کنند و می توانند لباس دنباله داری که دنباله آن جدا می شود را انتخاب کرده و در لحظه ورود به سالن آن را وصل کنند. در این دوره، لباس عروس های راسته با پایین تنه مدل ماهی مد شد.